אוגוסט 2016

קבלו אחריות לאושר

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

אוגוסט 2016

הוגש בשידור חי ביום 30.7.2016

 

ברכות יקירים,

פרסו כנפיים, גם כאשר אתם עייפים.

אנו הרוח הנמצאת מאחורי הכנפיים.

אתם יודעים, לכל אחד ואחת מכם יש הזדמנויות נפלאות הן לתמוך והן להיתמך. אנו רואים אתכם כאותן ציפורים יפהפיות עם כנפיים פרוסות, עפים וחולקים אנרגיות מופלאות, ובאופן זה נהנים מהעולם. מגיעים זמנים בהם הכנפיים מתעייפות ועליכם לנוח. הדרך לעשות זאת, היא לחדול לעוף, לעשות הפסקה ולשחרר. או, שיכולים להיות לכם מלאכים נפלאים המתמקמים תחת הכנפיים על מנת לעזור לכם כאשר אתם יגעים. לכל אחד ואחת מכם יש חוזים המופעלים בזמנים מושלמים – זה יכול להיות בעל חיים, אדם, או אפילו אנרגיה. אולם רבים מכם לא חשו בתמיכה תחת הכנפיים ואתם תוהים האם אתם עושים משהו לא בסדר והאם עליכם לערוך התאמות בדרך כלשהי. יקירים, כאשר דבר זה קורה, אנו מבקשים מכם להישען עלינו. אנו חזקים מאוד ויכולים לאחוז אתכם עד אשר תיזכרו בכוחכם וברטט שלכם, באותו צליל נפלא אשר הינו ייחודי לכם. באתם לכדור הארץ עם מטרה מסוימת אשר טרם הושלמה, או שלא הייתם כאן בזמן הזה. האמת היא, שכולכם עשיתם עבודה נפלאה להיות כאן ופעמים רבות השקעתם הן בכדור הארץ והן באנושות. יש לכם עתה הזדמנות להעז ולפרוש כנפיים למרות שיתכן ואתם עייפים, ולפנות מרחב לאותן אנרגיות המיועדות לסייע ולעזור לכם לאחוז באורכם, באנרגיה ובאהבה.

מצוקה על פני כדור הארץ

אנו מתבוננים בהשתאות באופן בו אתם עוברים את השינויים אותם הנכם חווים. אנו רואים כמות עצומה של מצוקה על פני הפלנטה שלכם, ולמעשה אין לה מידה; אין זה לחץ או רמת אנרגיה שאינם ניתנים למדידה או לכימות בדרך כלשהי, יחד עם זאת כולכם חשים בזאת. קודם כל זה משפיע על החשיבה ואז על הפעילות. כל בן אנוש חש באנרגיה זו, בה הנכם חיים כבר חודשים. למען האמת, יש מעט לאן ללכת. אנו מבינים שחלקכם עייפים, בחלקו משום שאתם רואים את הדברים באמצעות שתי עיניים. אתם תמיד רואים את הדברים בשדה הקוטביות, אולם אילו יכולנו להסיר לכם את הצעיף ולתת לכם לראות את המשחק היפהפה המתרחש על פני הפלנטה, הייתם מבינים מה באמת מתרחש. שכן, יקירים, למעשה מוביל משחק זה להתפתחות מדהימה, ולא לקשיים. על מנת להגיע לאותו מקום עליכם לעבור אתגרים אלה, למצוא את הייחודיות, להרוויח את הזכות לחיות בה כל יום וכל רגע.

מחלות נפש

אתם עושים יותר מאשר יש ביכולתכם להבין, ואנו מודים לכם על ההזדמנות להיות שם ולעבוד עם זה. יקירים, כמעט בכל יום אתם רואים את זה קורה. יתכן שתסתכלו בעתון, בטלוויזיה, ותגלו שהיה מישהו אשר שוב שיחק תפקיד או, מתוך יאוש, אולי אפילו לקח עמו חיים של מישהו. פעמים רבות לא הרשו לדברים אלה לקרות. בחלקו ניתן לייחס זאת למה שאתם מכנים ‘מחלת נפש’. יקירים, זהו נושא שאין לכם הבנה רבה לגביו, יחד עם זאת כל אחד מכם נושא צורה של מחלת נפש. חלקכם יכול לחפש נימוקים לאחר מעשה ולעבוד עם זה, בעוד שלאחרים יש יותר קשיים, אך כולכם עוסקים בנושאים אלה. כאשר האנרגיה מתהדקת מאוד והופכת להיות מגבילה וקשה, קשה לאנשים לראות את עצמם. הם לא מבינים לאן הם הולכים, האם הם בדרך הנכונה, או באיזה אופן לבצע את אותם חיבורים. האתגר ביחס לרוב הנושא, יקירים, הוא הדבר אותו הנכם מכנים ‘מחלת נפש’. הכול עוסק בנפרדות לעומת איחוד; נפרדות הינה הדבר לו אתם קוראים ‘מחלת נפש’. חפשו מעט מההגדרות לאנשים  בעלי מחלות ספציפיות אלה, שכולן מדברות על חוסר יכולת להתאים לנורמה. אולם זה נכון לגבי כל אחד מכם, עקב הדרך בה אתם נושאים אנרגיה רוחנית מדהימה מהבית. כמעט כל מי שמחשיב עצמו עובד אור מרגיש כאילו הוא לבד, כאילו הוא היחיד החש והמבין את אשר אתם עושים. למרות האמונה שאינה ניתנת לערעור, יתכן שהשתקפותכם בעולם לא תיראה, ודבר זה מקשה מאוד. לכן נבקשכם למצוא מלאכים יפהפיים אשר יכולים לבוא תחת כנפיכם, ואפשרו להם לעשות זאת. הזמינו אותם לעשות זאת, אמרו זאת בקול וראו מה יקרה.

קחו אחריות לאושרכם

פָנו מקום על מנת שדבר זה יתרחש בחייכם, ואז פְנו ועשו זאת לאחרים, משום שזו השלמת מחזור האנרגיה. אם ברצונכם להביא לחייכם את אותה אנרגיה, כיוון ותחושה של מטרה, עזרו לאחרים למצוא זאת בחייהם. אלה הם החיבורים שכולכם הופכים להיות ערים להם. האנרגיה הצפופה והזמנים הקשים על פני כדור הארץ, דוחפים אתכם זה כלפי זה, ואתם רואים אנשים המתנהגים באופן שונה. רובכם, אלה אשר פיתחו את עצב הוגוס [Vegus ] מוצאים שלחוש ולהחזיק באותה אנרגיה הינו דבר קשה ביותר, משום שאתם גם מקבלים על עצמכם אחריות לכך. אל תיקחו אחריות על האנושות; זו החלטה קולקטיבית וזהו רטט קולקטיבי. קחו אחריות לאושרכם על פני הפלנטה הזו. כן, זה הדבר שאמרנו – על אושרכם האישי. מה קורה כאשר אתם מוצאים את התשוקה, כאשר אתם נכנסים למשהו שאתם אוהבים לעשות? אתם מתחילים לרטוט בדרך המשפיעה על כל הסובבים אתכם ואתם מפעילים אנרגיה. למעשה דבר זה מסדר את עתידכם ואת כל אשר יכול להתרחש עבורכם באותו זמן. אתם הרבה יותר עוצמתיים מאשר אתם מבינים. מעט רטט של יושרה בנקודה זו יימתח לעתיד וינקה חלק גדול מהאנרגיה של חייכם ושל מטרתכם, כרוח המעמידה פני בן אנוש.

הבחירות בארצות הברית

יקירים, אתם קסומים. ישנם אירועים על פני כדור הארץ אשר נצפו בכאב גדול, ואחרים – בהומור גדול. אנו צוחקים בהיסטריה על מה שאתם מכנים הבחירות בארצות הברית. כן, יקירים, זהו אחד מהדברים היותר מבדרים שאי פעם ראינו על פני הפלנטה שלכם. כולכם שואלים: “לאיזה כיוון זה הולך?” חזינו כבר. יחד עם זאת, החלק היותר חשוב להבינו ביחס לנושא זה, שאין זה משנה מי ייבחר כנשיא הבא, אנו בספק גדול אם הוא יכהן שתי קדנציות. למרות שאיננו יכולים לתת לכם הצהרה מובהקת ביחס לעתיד, אנו יכולים לחלוק שסביר שיהיו אירועים אשר ברמה מסוימת יגבילו כנראה את המנהיג הבא של ארצות הברית. שימו לב ודעו שאף אחד אינו צודק או טועה פה; כולכם מקבלים החלטות. יש לייאוש הנוכחי על פני הפלנטה חלק גדול מאוד בהחלטות שאתם מקבלים. אילו יכולתם לצאת מזה לאורך זמן מספיק על מנת לראות את הדברים כפי שהם, זה היה עוזר לכם לקבל החלטות ברורות מאוד. יש לכם רמות של אמון אותן קשה לכם מאוד לקרקע ולהשתמש בהן בדרכים מסוימות, אך אתם בכל זאת רואים אותן. דעו שדבר זה קשור באמון בעצמכם יותר מכל דבר אחר. בדרך כלל זה הדבר המשתקף כאשר אדם מוצא מישהו לבטוח בו. כאשר האנרגיות נעות כפי שהן זזות עכשיו, דעו שזו גם הזדמנות לרוח לקחת חלק במתרחש.

ההיבט השלישי של כל מערכת יחסים על פני כדור הארץ

אין דבר כזה נכון או שגוי על פני הפלנטה ארץ, זו פשוט אשליית הדואליות. האנושות יצאה עתה מהדואליות. מציאת הדרך החדשה, מציאת ההיבט השלישי של החיים ושל מערכות היחסים, יעזור לכם להבין יותר את אשר מתרחש על פני הפלנטה. לכל אחד מכם יש מערכת יחסים עם יתר האנושות, אך דבר אחד חסר, וזו הרגל השלישית, אותה מערכת יחסים שהיא כה קשה. זו הסיבה למתיחות העצומה הקיימת עתה; הרגל השלישית של מערכות יחסים הוסרה. התוצאה – זריקת אנשים לדיכאון דבר הגורם להם להעמיד פנים או לנקוט בפעולה כלשהי, פשוט משום שזו פעולה במקום חוסר מעש. לעתים בכוונה אתם פוסעים לאחור בדרככם; לעתים תכופות קורה הדבר מתוך פחד וזו תגובה אנושית טבעית. אין לשפוט זאת, רק לנוע בכיוון שגורם לכם אושר. שמחה. זה הדבר שאנו מבקשים מכם לשים לב אליו בחודשים הבאים.

קיים גל אנרגיה חדש על פני הפלנטה אשר ירגיע את הדברים, אולם יש לכם דרמות כה רבות שקל מאוד להישאב לתוכן – לכל אחד ואחת. דעו שיכולת הראיה שלכם מאפשרת לכם לראות רק חלק קטן מהמתרחש, עד שתשובו הביתה. זה יהיה הזמן בו תחלקו את התמונה השלמה ותתחילו לראות את ההיבט השלישי של כל מערכת יחסים על פני כדור הארץ – אפילו עם אלה שאתם מכנים אויבים. זה יהיה הזמן בו תתחילו לראות את הכול מנקודת מבט שונה ושוב תתחילו לפרוש כנפיים – כולכם. באותם רגעים בהם תתחילו להתעייף, צפו שמישהו יספק תמיכה. יתכן שיהיה זה בן אדם, קרוב משפחה, בעל חיים, רוח, ואולי אפילו אנחנו.

אנו מודים לכם

אתם הוויות קסומות אשר יצרו משחק על פני כדור הארץ. עתה אפשרי הדבר לעבור לרמה חדשה לחלוטין שבתחילת המשחק מעולם לא חזינו אותה. זו הסיבה שכל העיניים מופנות אל כדור הארץ. תשומת הלב ממוקדת לכאן מכיוון שאתם עושים משהו שמעולם לא נעשה קדם לכן. רבים מכם חשים שאתם מחזיקים אנרגיה אך אינכם יכולים לראות את התוצאות, או שמעולם לא הודו לכם. דעו שאנו מודים לכם, שכן אנו רואים את אשר עשיתם. אנו רואים את דרככם כרוח, כנשמה, ואנו אוהבים אתכם יותר מאשר אתם מסוגלים לדעת. אנו אותה רוח הנמצאת מאחרי כנפיכם. אפשרו לנו לשאת אתכם בזמנים בהם אתם זקוקים להפסקה. אפשרו לנו להיות שם עבורכם ולמצוא את כל האחרים אשר יבואו לעזרתכם. אינכם לבד, ואלה הם זמנים של איחוד, בניגוד לנפרדות. כל פיסה אשר אתם מכניסים להילוך ואשר עוזרת להביאכם לכיוון של אחדות, מחסלת מחלת נפש, תסכול ואת הגורל בו חייתם. דעו שעבודה רבה עומדת לפניכם, לפני כולכם. יותר חשוב, תהיה לכם הזדמנות לעשות עבודה זו ולהישמע בדרך חדשה.

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרכים אלה. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה גדולה של המורים והמרפאים שהנכם. טפחו זה את בכל הזדמנות. דעו שאתם משחקים משחק יפהפה שעדיין אינכם יכולים להבין את חוקיו וכלליו. שחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2016 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!