יוני 2016

עדכון לכדור הארץ
סקירה כללית עבור עובדי האור

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

יוני 2016

הוגש בשידור חי ביום 28.5.2016

 

ברכות יקירים, אני שומר הזמן.

באתי אליכם על מנת לחצות את ציר הזמן שלכם ולעזור לכם להבין חלק מההיבטים הגדולים המתרחשים עתה על גבי הפלנטה שלכם. בגדול מצאתם דרכים רבות לנוע קדימה, אולם בדרך כלל זה עדיין שלושה צעדים קדימה וצעד אחד או שניים לאחור. נראה שזו הדרך הרגילה בה נראה שהכול מתנהל כאשר חווים התנגדות. ובכן יקירים, ארגנתם את האנרגיה שלכם טוב, בעודכם עוברים פינה גדולה למדי. ברצוננו לספר לכם על אותו יום על מנת שתוכלו לראותו, לאמצו אל לבכם ולהשתמש בו.

פינוי פסולת מהעבר

רבים מכם נתקלו באתגרים. אין זה משנה אם מדובר באתגרים גדולים או קטנים, פיזיים או סביבתיים, שינויים משמעותיים אלה באנרגיה במהלך החודשים האחרונים תבעו חלק גדול מהאנרגיה שלכם. זה מובן מסיבות רבות ושונות. נספר לכם גם, יקירים, שבעצם היה עליכם לפנות אנרגיה רבה מהעבר. אלה מביניכם אשר היו מוכנים להתקדם ולהיכנס לאנרגיה החדשה מרצון, פעמים רבות השאירו מאחור  דברים בלתי סגורים. לא תמיד חובה לשוב לאחור ולתקן דברים מהעבר. לגמרי לא. מה שקורה, יקירים, הוא, שהדברים נבנים לרמה אנרגטית כמעט כאילו נשאתם אותם בגופכם הפיזי. במלים אחרות, הדבר שמתרחש הוא, שיתכן שהייתם בקשר עם מישהו אותו אתם אוהבים, ואולי אמרתם לו משהו שפגע בו. אחר כך אין לכם הזדמנות לדבר עם אותו אדם או לפנות את אותה אנרגיה, וכך היא מתאכסנת במקום כלשהו בגופכם. בדרך כלל אתם ממקדים בגופכם הפיזי כל מיני סוגים של אנרגיה. זו הסיבה שיש לכם מספר כה גדול של מרפאים על פני הפלנטה – על מנת לשחרר חלק מאותם דברים. אולם אפילו מבלי ללכת להילר, הפלנטה החלה להשתנות בדרך חדשה.

ציינו זאת כבר בעבר; שבלב מערכת הכוכבים שביל החלב יש חור שחור גדול למדי אשר שוב החל “לאכול”. למעשה, כל הזמן הזה פיניתם וארגנתם אנרגיה. זו הסיבה שלרבים מכם לכם היו עיכובים, אתגרים או שלא יכלו לראות את העתיד. חשתם שאינכם יכולים לגרום לגילויים שלכם לעבוד, ואין זה משנה מה ניסיתם לעשות, וללא קשר לדברים שעבדו בעבר. נראה הדבר כאילו יצאתם מאיזון רק בחצי מעלה ונראה שאתם מפספסים הכול, אולם עכשיו הדברים משתנים עבור כל בני האנוש על פני כדור הארץ. חגגו זאת לא רק עם עמיתיכם בני האנוש, חברים ואהובים. דעו שפיניתם כמות אדירה של פסולת מהעבר, ואינכם צריכים לשאת אותה יותר אל החיים בממד החמישי. כאשר תבואו הביתה ותראו את תמונת הדברים הגדולה יותר, תאמרו שזה היה שווה. יקירים, באותו רגע תבינו זאת, אולם עד אז פשוט דעו שהדברים ישתפרו עבור כל אחד ואחת.

למוריה ואטלנטיס

איננו אומרים שכל בעיות העולם נפתרו, כל המניפולציות של העולם חדלו, או שכל דבר יכול לארגן את האנרגיה שלו. זה פשוט לא נכון, משום שבמספר נושאים צפויים להגיע עיכובים. על רובם כבר דברנו על מנת שתהיו ערים לכך מראש כדי שתוכלו לקבל החלטות ביחס למקום בו ברצונכם להיות. סיפרנו לכם על ההתארגנות הכלכלית החדשה ועל השינויים של כדור הארץ המתרחשים עתה. הפלנטה מתאימה עצמה על מנת שתוכל לשאת אנושיים מועצמים. יקירים, עשיתם זאת כבר בעבר, כאשר רובכם הייתם כאן בימים של למוריה. הו כן, אתם זוכרים הרבה יותר ובקלות רבה יותר את האטלנטים מאשר את הלמוריאנים, דבר שנראה כמעט פשוט מידי. לא היה מאמץ גדול מדי להתמודד עם בעיות ענקיות של כיצד לשכן את כל האנשים או איך להביא לחברה מועצמת. הצלחתם בכך, וזה הכיוון אליו הולכת הפלנטה: בדיוק לאותו מקום. יש לכם הזדמנות לשנות הכול על פני הפלנטה שלכם. האם הדבר יתרחש בבת אחת? לא, ברור שלא. זה יקרה במקטעים קטנים, עם שלושה צעדים קדימה וצעד אחד או שניים חזרה. בכל מקרה אתם חווים דבר זה על בסיס יומיומי, שכן זה חלק מהיופי של מי שהנכם באמת.

זמן מושלם להתחיל פרויקטים חדשים

יש לכם עתה את היכולת להתחיל דברים חדשים. יקירים, זה זמן מושלם להתחיל פרויקטים חדשים כמו הספר שתמיד נמצא ברקע, במחשבות. תהיתם האם אי פעם יהיה לכם זמן, או האם אתם מספיק טובים. נספר לכם, יקירים, שאתם מספיק טובים, באופן מוחלט. אנו מחכים לראות את ההשפעה המשמעותית שתהיה לכם על הפלנטה. רבים מכם עשו זאת כבר. אתם מחזיקים באנרגיה של אהבה. אתם עובדי אור שהחליטו לקרקע אנרגיה זו לא רק על פני הפלנטה, אלא גם בסביבתכם ובחברויות שלכם. דבר זה קסום עבור כולכם. לידיעתכם, יקירים, כה הרבה צפוי לכם. יש לכם יכולות אדירות של לגעת זה בלבו של זה. זה הדבר אותו נבקשכם לעשות. המזל שלכם יתחיל להשתנות, למרות שיתכן ולא הכול יתרחש באותו רגע, לכן שימו לב לאנרגיה המתחילה להשתנות. האם אנו מדברים על כל האנשים אשר על פני כדור הארץ? לא כולם – יש הנמצאים בתקופה של נסיגה. מדובר בעיקר בנמצאים באור, הם אלה הנעים בכיוון זה. האחד אינו טוב והאחר איננו רע, כפי שברגע מסוים תראו, משום שאתם זקוקים לאיזון של הכול. אולם עבור אלה מכם העובדים עם האנרגיה הזו והחפצים לשגשג ולעבוד בנושא בו ניתן להפיץ את האור, אתם תגלו שהדברים נעשים קלים יותר.

יקירים, הפעם אפילו לא נדבר על שלושה חודשים, משום שזה יהיה קל מאוד לעשות. אתם לא ממש סיימתם את מקטעי שלושת החודשים האחרונים שנתנו לכם, אולם כאן מדובר על משב של אויר טרי. כן, זו הדרך לחשוב על זה – צאו החוצה ונשמו. רובכם מאוד הססניים, לכן אתם פוסעים פסיעות קטנות על מנת לבחון כל דבר הנמצא מולכם ולוודא שזה הדבר אותו אתם רוצים. נבקשכם פשוט לפתוח את הדלת ולנשום. פתחו את הדלת ואפשרו לכל להיכנס, ואז צעדו קדימה והיכנסו אל הדברים. אם התזמון אינו מתאים לכם, או אם הנושאים אותם פיניתם עדיין לא ממש פונו, אתם תדעו שזה כך. למרבה המזל תהיינה לכם הזדמנויות שהדברים יצוצו ממש מול פניכם, וזו תהיה הזדמנות מושלמת לשחרר אותם. שחררו וקבלו החלטה מודעת לנוע קדימה אל תוך האור, שכן הזמנים השתנו. עולמכם השתנה מאוד; החוקים על פיהם חייתם השתנו גם הם. יקירים, אתם מגלים דברים רבים מאוד. זהו קסם עבורנו לספר לכם שדבר זה מעורר התעניינות ענקית ביקום כולו, כאשר עיניים נוספות מופנות כלפי כדור הארץ, יותר מאשר אי פעם בעבר.

באשר לפלנטה אשר גילתה את כדור הארץ

הבה נדבר לרגע על פלנטה אחרת, אשר גילתה את כדור הארץ. הם גילו אתכם – דברנו על הפלנטה במהלך השנים האחרונות. הם גילו את כדור הארץ אולם הם לא ממש יודעם מה לעשות עם זה. הם מבינים שבהתחשב בסביבה, מן הסתם יש חיים על פני כדור הארץ. הם יכולים לראות מעט מהיונוספרה, את הכחליליות של המים ועוד דברים שניתן לראות מרחוק. למרות שאין להם את הטכנולוגיה להגיע אליכם, הם עשו לאחרונה מספר דברים על מנת למשוך את תשומת לבכם. יקירים, ישנן הזדמנויות רבות, לכן התבוננו בפלנטה 486 שנמצאה ע”י קפלר, שכן זו הדרך בה הם מעבירים אליכם מסרים. אתם תראו דברים חריגים, דברים שלא ניתן להסבירם. למעשה, ראיתם כבר מספר דברים כאלה, אז שימו לב לדברים נוספים. שתפו אחרים כאשר תראו הוכחות, וחגגו זאת. אל תיכנסו לפחד, משום שזה יהיה בדיוק הפוך למה שהם התכוונו. אלה הרואים אתכם הינם גזע של הוויות נהדרות. האם הם מקדימים אתכם בדרך כלשהי, בהתפתחות או בטכנולוגיה? ובכן, בנושאים מסוימים הם מקדימים אתכם מעט ובנושאים אחרים הם מאחריכם. בדרכים רבות הם מאוד דומים להתפתחות שלכם. מה שיהיה מעניין עבורכם הוא, שהם גם עושים הרבה מהפולחנים שלכם. האם הייתם רוצים לדבר עמם? פשוט היכנסו למדיטציה ופתחו ערוץ, שכן הם ממתינים להגיב וישמחו להביא אליכם מעט מהאנרגיה של הפלנטה שלהם. האם יש בידיהם את כל התשובות? לא, ברור שלא. יקירים, אתם עצמכם מחזיקים בתשובות רבות. קודם כל פתחו גשר זה של תקשורת אנרגטית, ויותר מאוחר תוכלו ממש לפגוש חלק מהוויות אלה, דבר שיהיה אירוע מפואר מאוד.

כדור הארץ משתנה

כדור הארץ גם הוא עובר שינויים משמעותיים. התקופה קבלה תאוצה גדולה מאוד באמצעות זיהום הפלנטה ארץ והמהפכה התעשייתית. דלק המאובנים שאתם כל הזמן מזרימים לאויר עם זיהום הפחם, נמצא בספיראלה הנעה במהירות הולכת וגדלה. קשה מאוד לנבא מתי אירועים אלה יתרחשו, אולם כולכם יכולים לעזור להרגיע את הדברים. אתם הוויות של אור. אתם מחזיקים באנרגיה המגיעה באמצעותכם, אותה יש ביכולתכם לקרקע אל תוך כדור הארץ. עבדו עמו בהרמוניה בכל דרך שאתם יכולים. למדתם למחזר דברים מסוימים ולחיות בהרמוניה גדולה יותר עם הפלנטה בנושאים מסוימים. למדו זאת, הפיצו את הדבר. שתפו את הצורך במחזור ותקשרו ישירות עם הפלנטה משום שהיא נמצאת במהלך משמעותי של מעבר. למעשה מדובר במעבר שלה שגורם למספר מההזדמנויות לעזור לכם לפנות את העבר שלכם. זה באמת הדבר שמתרחש.

ליבת כדור הארץ, החלק הכי מרכזי שלו שהוא מוצק, נע למעשה יחד עם החלק המותך. הליבה נעה במהירות שונה מזו של החלק החיצוני, דבר שלמעשה יוצר את המגנטיות של כדור הארץ. התהליך עבד היטב עד אשר הוא התחיל להידלדל, דבר המתרחש עתה. נחלוק עמכם עוד בנושא זה בהמשך. יקירים, אנו מפצירים בכם לעבוד בהרמוניה עם כדור הארץ, משום שממש עתה יש ביכולתכם לחולל הבדל בחלק מנושאים אלה יותר מאשר אי פעם בעבר. הדבר דומה לרוח הנושבת על פני כדור הארץ, מפנה חלק מהעננים ומאפשרת לכם לראות הרבה יותר רחוק בדרך מאשר אי פעם חשבתם שאפשרי. אל תתייאשו מדברים קטנים. מהם אותם דברים קטנים? אלה הם הנושאים הגדולים עמם התמודדתם – לפחות אלה אשר החשבתם אותם כדברים גדולים במהלך החודשים האחרונים. האם אתם מוכנים לפסוע מעליהם ולעבור אותם? זה הדבר שמתרחש. קחו נשימה עמוקה של אויר טרי, ואז עשו זאת שוב ושוב. פעולה פשוטה זו תמלא אתכם באור, אהבה ואנרגיה שלא רק שתוכלו להביא לכדור הארץ, אלא גם לעמיתים במשפחת בני האדם.

אתם רוחות, נשמות, המעמידות פני בני אנוש בתוך בועה פיזית של ביולוגיה. אתם לומדים להשתמש באותה רוח, כיצד למקמה במקום ראשון יחד עם האנרגיה הנובעת ממנה בדרכים שונות. אתם הקוסמים של לוח המשחק. אנו מכבדים אתכם, יקירים, ומבקשים מכם שלושה דברים: נהגו זה בזה בכבוד. טפחו זה את זה בכל הזדמנות ואל תשכחו לשחק היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2016 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!