17 פברואר 2016

בני אנוש מתאמנים
שינוי העולם באהבה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

פברואר 2016

הוגש בשידור חי ביום 30.1.2016

ברכות יקירים,

לאחר קשיים רבים, מצאנו את דרכנו אליכם. ברצוננו לברך אתכם באנרגיה החדשה, שכן עברתם תקופה מאתגרת. היו על פני הפלנטה דברים רבים ולחץ רב אשר תבעו את תשומת לבכם, ואשר הסיטו אותה מהמקום בו רציתם להיות. לידיעתכם, יקירים, רבים הגיעו לעוצמתם והם משמיעים את קולם, אולי בפעם הראשונה, בזמנים קדושים אלה. צומת ייחודית זו של זמן ומרחב, מאפשרת לכם הזדמנות לחולל הבדל משמעותי. זה המסר שברצוננו להגיש לכם. האתגר שלכם הוא להיכנס לאור, לפנות לעבר המיקוד, ולעזור לשנות את הפלנטה ארץ במהלך השינויים המתרחשים. כולכם ידעתם שהשינויים מגיעים. רבים האמינו שהם יתרחשו תוך 24 שעות ובהתעוררם ליום החדש, הכול יהיה מושלם. נכנסתם לאנרגיה החדשה, אבל היא גרמה, הלכה למעשה, לקרעים באנרגיה ובבטחון, ושינתה את היציבות עליה ביססתם את חייכם. כתוצאה, אנשים רבים מעמידים פנים. אם הם חשים שלא ניתן לשמעם ואם אין מקום לאנרגיה שלהם, הם משחקים תפקיד עד אשר הם מוודאים שמישהו שם לב. לעתים תכופות הם הורגים אנשים רבים תוך כדי כך. ישנן אנרגיות חדשות על פני כדור הארץ, להן כולכם מגיבים. ובכן, יקירים, ביום זה אנו מאתגרים אתכם לעשות פעולה מסוימת. יהיה עליכם להחליט מהי הפעולה, משום שכל אחד מכם שונה. כל אחד מחזיק מפתחות שונים אשר יכולים לפתוח דלתות להיבטים הגדולים יותר של האנושות – אולם מפתחות אלה חבויים עמוק בתוככם. הבה נסביר.

כיצד החל המשחק

ההגעה לכאן וההפרדה היו קריטיים מאוד, משום שזו היתה מהות המשחק. המשחק עסק בהעמדת פנים של נפרדות זה מזה והגעה להבנה כיצד ניתן להסתדר על פני הפלנטה. העובדה שהלכתם בדרך בה בחרתם, היתה מושלמת עבור חלק גדול מהאנרגיה אותה חוויתם ואשר נוכחה על פני הפלנטה שלכם. יצרתם את נקודת הבטחון הפנימית שלכם, ולא דאגתם כיצד היא משתלבת עם יתר הפלנטה, או עם בני האנוש. עתה, יקירים, דבר זה משתנה, שכן תפישתכם ביחס לאנושות משתנה. זה בסדר גמור, ולהלן האתגר. הבינו, יקירים, שכאשר אתם מגיעים לפלנטה הזו ישנם דברים מסוימים המושכים את תשומת לבכם, ודברים אחרים דוחים אתכם. מהם, אם כן, הדברים המושכים את תשומת לבכם? יופי? תגלו שאפילו היופי הינו דבר שונה עבור כל אדם, כלומר יש טווח רחב של יופי אותו ניתן למצוא ברשומות האקשיות. למעשה אתם נותנים חיים לסוג יופי זמני. זה דבר מופלא ואת זה אתם עושים כאשר אתם מעגנים דברים לחייכם. אחד האתגרים הגדולים אותם רבים חווים על פני כדור הארץ, הינה האמונה בנפרדות. היה משחק אותו כולכם בחרתם לשחק, ודברנו על כך בספר הראשון אשר עזרנו לשומר לכתוב. היה זמן בו כולכם שהיתם בבסיס ההר נהנים מדברים שונים, שיחקתם את משחק המחבואים, או כל משחק אחר אותו שיחקתם כנשמות. כרוחות. אז הופיע מישהו שאמר: “היינו רוצים לשחק משחק חדש. יש משחק בו אנו שמים על עצמנו צעיפים הגורמים לנו לשכוח מי אנחנו. ואז אנו חיים את החיים, נתקלים זה בזה, ועדיין איננו יכולים להיזכר מי אנו או מהו החיבור שהיה לנו. זהו משחק העוסק בכך שהאל מחפש את עצמו, תרה אחר עצמה, מנסה למצוא את השתקפותנו בעולם בעודנו מעמידים פנים של נפרדים.” וכך החל המשחק על פני הפלנטה ארץ.

נפרדות

משחקים רבים מתקיימים ביקום, ואתם תמצאו חלק מהם. למעשה אחד מהם מצא אתכם לאחרונה, והם עדיין מנסים לתקשר עמכם. נחלוק עמכם עוד בנושא זה, ככל שזה יתקרב. כרגע אין להם, וגם לא לכם, את הטכנולוגיה שתאפשר את המסע הלוך ושוב. בקושי קיימת טכנולוגיה של תקשורת, ועל זה הם עובדים עתה. גם אתם מקשיבים, ואפילו קלטתם חלק מהאותות שהם שלחו, עדיין אינכם יודעים כיצד לפרשם, אך בקרוב תדעו. כאשר דבר זה יקרה, יקירים, יתן הדבר לכל אדם ואדם על פני הפלנטה נקודת מבט שונה. לפתע תסתכלו על עצמכם כעל הוויות ארציות. יהיה איחוד של האנושיים על פני האדמה, ולא רק מתוך כך שהם מחשיבים עצמם דומים. האין זה מדהים? אתם מחפשים את השוני זה מזה. זו הסיבה לכך שכאשר שני אנשים שונים מאוד זה מזה אוהבים ומכבדים זה את זה. תמיד יש חיבור; הקל ביותר הם הקרובים ביותר. האם שמתם לב, יקירים, שנראה שתמיד בני הדודים הם אלה הרבים על פני כדור הארץ? רוב הזמן אלה לא אותם הנמצאים בניגוד גמור, אלא הקרובים זה לזה ולעתים יש להם אפילו תכונות פיזיות זהות. הרבה מחוסר הסובלנות עתה על פני כדור הארץ נובע מהכמות המדהימה של מתח ופחד, שלעתים נראה שאיפשר את הנפרדות. השאלה היא: “כמה רחוק תלכו עם ההפרדה הזו זה מזה? כמה רחוק אתם יכולים ללכת בנפרדות מהאחים והאחיות לפני שהדבר יהפוך לבעיה?” וכאן נמצאים אנחנו – להביא אתכם לאתגר של היום.

הזרעה מחודשת של הפלנטה ארץ

לכל אדם על פני הפלנטה יש קושי כלשהו, או דרך להסתכל על עצמו. לכולכם יש דעות קדומות אותן למדתם, או שהוריכם העבירו לכם. התבוננו במתרחש עתה על פני הפלנטה. למרות שאנו מדברים על כך שהמצב מאוד מאתגר וקשה, הוא מאפשר לכם גם מספר הזדמנויות אשר לא היו יכולות להיות זמינות בשום דרך אחרת. אחת מהן היא ההזרעה המחודשת המדהימה של הפלנטה, על מנת למצוא חיבור מאוזן יותר בין כל ההוויות. למרות שישנו מספר קטן יחסית שאכן עושים זאת, הם גורמים למספר שינויים אותם לא ניתן יהיה לראות אלא בעוד שני דורות. הפרדתם והבדלתם עצמכם לגזעים שונים חזור והפרד. אופיינית חוויתם בעיות עם הקרובים לגזע שלכם, כמעט כאילו אתם נמצאים עמם בתחרות. זה היה נסיון שלנו לספר בדיחה… ובכן, מה שנבקשכם לעשות, הינו להעמיד פנים של בני אנוש. כמה אנושיות יש ביכולתכם להביא לחייכם במהלך שלושת החודשים הבאים? חלון הזדמנויות קריטי נפתח ממש עתה. במהלך שלושת החודשים הבאים תהיה לכם הזדמנות לחולל שינוי משמעותי בעולם בכך שתנקטו בפעולות קטנות. לעתים הפעולות הן עמוק בתוככם.

אנושיים: הסתכלו מעבר למערכות האמונה והדעות הקדומות

ברור שלכל אחד יש דעות קדומות. יש האוהבים רק סוג מסוים של אנשים, והיו להם התנסויות שליליות עם אחרים; גזעים, הוויות, מערכות אמונה, מה שלא יהיה לתוכו הנכם מבדילים אנשים. גלו את הדעות הקדומות שלכם. יקירים אנו מבקשים מכם לנקוט בצעדים ממשיים במהלך שלושת החודשים הבאים על מנת להשתנות. גלו משהו ביחס לאלה שלגביהם יש לכם דעות קדומות, בין אם זו הדת, מערכת אמונה, או הגזע שלהם. בעשיית שלום עם אלה שאינכם סובלים והתנגדתם להם הכי הרבה, זה המקום בו תוכלו לעשות את ההתמזגות הגדולה ביותר ובכך להעלות את האנושות לרמתה הגבוהה ביותר. אתם מבינים, יקירים, האנושיות שלכם תעבור בהרבה את הפחד האנושי השורר על פני כדור הארץ. זה הזמן לעשות משהו. חפשו בתוככם אחר הדעות הקדומות שלכם – לכל אחד יש. יתכן שזו תהיה העדפה של דבר כלשהו על פני משהו אחר מבלי אפילו לדעת את הסיבה. בדקו זאת על מנת לגלות האם זה קשור לקבוצות אנשים מסוימות. כאשר תגלו את האזור הקטן הזה, אל תתביישו בשל כך. אף אחד אינו צריך להתבייש ברגשותיו. לעולם. יחד עם זאת, ברגע שגיליתם את המקור, נקטו בפעולה כדי לעשות משהו חיובי ולהתקדם באותו כיוון. אם זו דת מפניה הנכם פוחדים, למדו עוד על אותה דת. חקרו ובדקו האם היא באמת מזיקה, או אולי למעשה ההיפך הוא הנכון. גלו עוד ביחס לאנשים כלפיהם יש לכם רגשות שליליים. לרבים עלול הדבר להיות קשה, משום שלעתים קרובות אתם מתגאים בהיותכם בעלי ראש פתוח ולא מקובעים ובעלי דעות קדומות. עשיתם עבודה מדהימה בשינוי כדור הארץ באמצעות גלים של אהבה, לכן, יקירים, אל תחשבו שאתם נענשים בכל דרך שהיא. מה שאנו מבקשים כאן הוא, שתנקו את השאריות שנותרו לאחר העבודה שעשיתם ואת חוסר העקביות בתוככם. בעשותכם זאת הדבר מסדר את האנרגיה של הסובבים אתכם, משום שאתם עובדי אור. אתם אלה אשר פורשים את הכנפיים בשקט רב, דבר בעל השפעה עמוקה על הסובבים אתכם, כמו גם על המשחק המתנהל על פני הפלנטה.

יקירים, זמנים אלה קריטיים, ואנו מפצירים בכם לעשות מעשה, על מנת שבמהלך שלושת החודשים הבאים תיפתח עבורכם אותה דלת. למדו עצמכם משהו ביחס לאותו פחד, או למדו להכיר את האנשים שאולי דאגתם בגינם או פשוט לא סבלתם. רבים סובלים ורשימת הסיבות לאתגרים ארוכה. נספר לכם, יקירים, שכאשר מאפשרים לאנושיים הזדמנות להשתלב, משיג הדבר משהו אדיר. אחד הדברים הגדולים ביותר שהשגתם במהלך זמנכם על פני כדור הארץ, הינו לערבב את הגזעים. קל מאוד היה לומר: “הו, הגזע הזה שייך למקום זה וגזעים אלה שייכים לשם, אי לכך נשמור את ההפרדה.” אולם אף פעם זה לא באמת הצליח. עתה הוא הזמן להתקדם צעד נוסף בנושא זה, לגלות היכן שוכנים הפחדים מחבריכם בני האדם ולהתייחס אל פחדים אלה. מצאו עוד דברים ביחס לאנשים העוברים חלק מחוויות אלה, שכן במאמץ קטן אתם יכולים לספק עזרה משמעותית בדרכים רבות.

תרגול של אנושיות

יש אתגרים אותם אתם רואים מדי יום בחדשות, משום שישנן אומות הנמלטות עתה בחפשן מקומות בטוחים למחיה. רבים מכם מכניסים פליטים. אחרים בודקים אותם. שתי מדינות הודיעו לאחרונה שיש אצלן חסרי בית כה רבים שעליהן לסרב ליתר; 20,000 במדינה אחת ו- 30,000 בשניה. מה הם יעשו עכשיו? כאן יכולה אנושיותכם להתעורר בשאלכם שאלות. דמיינו לעצמכם איך זה היה אם היתה זו משפחתכם, ואז שימו עצמכם באותו מעמד. עתה אתם מתחברים ללב.

שבירת מעגל השנאה במהלך 90 הימים הבאים

זה הזמן שהאנושות תתעורר מהחלום – לא רק בני אנוש, אלא האנושות כולה. יש אנרגיה חדשה על פני כדור הארץ. יחד עם זאת בקלות רבה אתם יכולים להניע אותה לכיוון של פחד, מכיוון שזה יהיה הכיוון הטבעי שלה אם לא יעצרו אותה. או שאתם יכולים לבחור לעמוד בדרכה ולכוונה לכיוון של האהבה. ניתן, בעזרת אהבה ללא תנאי, למלא את החללים הריקים בלב האנשים שם שוכן הפחד ולעזור זה לזה. יקירים, ברגע שתבינו שיש שם בני אדם, כולכם תחשבו על עצמכם בדרך שונה. אתם תסתכלו על חלק מאלה שהגעילו אתכם או שחשבתם עליהם כעל אויביכם בצורה שונה לחלוטין. על תתעכבו בהכנסת הדבר להילוך. במהלך שלושת החודשים הבאים תהיינה לכם הזדמנויות בסדר גודל רציני ביותר לעשות זאת. הצהירו לעצמכם שבמהלך 90 הימים הבאים, לא רק שתחפשו בתוככם את אותן העדפות. לא שיש לחבב את כולם באופן שווה, אך לעתים ההעדפות השקטות והדעות הקדומות מפריעות. ראשית עבדו על הנושא בתוככם. למרות שאתם עשויים להחשיב עצמכם כעובדי אור, נקו אנרגיות שליליות. תמיד נשאר משהו. לעתים ההתנגדות שתולה עמוק, וזה מצב נוסף שהיינו רוצים שתהיו חלק ממנו.

קיים מצב קשה מאוד על פני כדור הארץ המתמשך עידנים רבים, ואנו נכנה אותו “שנאת דורות.” דבר זה מתרחש כאשר מחנכים את הילדים במשפחה לשנוא משהו, בין אם זה גזע, מדינה, המדכאים שלכם, או מה שלא יהיה. כאשר מלמדים את הילדים לשנוא שוב ושוב, קשה מאוד לשבור מעגל זה. עתה יש לכם הזדמנות לשבור מעגל זה במהלך שלושת החודשים הבאים, ואנו מבטיחים לכם שזה יקרה בכל הפלנטה כולה.

כמה אנושיות אתם יכולים לבטא בחייכם?

גם אילו הישויות האחרות הקיימות סביבכם בכל היש היו באות לכדור הארץ, היו לכם קשיים כה רבים לאחד עמן מאמצים, ולא הייתם מסוגלים להחליט האם להילחם בהן או לדבר עמן. זה הזמן להסיט את הצעיף מעל הפנים, לא רק על מנת שתוכלו לראות מי אתם אלא גם כדי שתוכלו לראות מי שכנכם ולהתחיל ליצור עתה קשר. אלה הם זמנים של אנושיות, אז כמה אנושיות תוכלו לבטא בחייכם? אתם עשויים להכיר אנשים שעברו לאחרונה לגור בשכנות, ואולי הם לא חשו מבורכים כי מפחדים מהם. עשו מעשה וגרמו להם לחוש נוח במקום מגוריהם החדש, ולו רק במעט. העזו להושיט יד למישהו שמעולם לא הושיטו לו יד. אלה הם זמנים בהם יש ביכולתכם לחולל הבדל ענק על פני כדור הארץ, ואנו זורעים את הזרע. זכרו, אתם המלאכים הכי עוצמתיים שאי פעם חיו בכל מקום שהוא.

יקירים, אנו מכבדים אתכם. באתם מתוך מטרה מאוד מסוימת ומתוך כוונה להיות כאן בזמנים נפלאים אלה של שינוי, ולהיות חלק מהאנרגיה החדשה. הצלחתם. ברוכים הבאים הביתה! תיהנו מ -90 הימים האלה.

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרכים אלה ומבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה בכל הרמות. אתם חלק מהאל. טפחו זה את זה בכל הזדמנות באמצעות האנושיות ושחקו יחדיו היטב את המשחק.

אספבו, יקירים.

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2016 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!