16 דצמבר 2015

מילוי החלל הריק של האור
זמן לתקווה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור

דצמבר 2015

הוגש בשידור חי ביום 30.11.2015

ברכות לכולם, אני אלרה משרות רתמי.

רציתי להצטרף אליכם לרגע, משום שגם לי יש יומולדת. למעשה יש לי יומולדת כל חודש, אך מעולם לא סיפרתי זאת היות ואין לכם מספיק מספרים לחברם על מנת להגיע למספר ימי ההולדת שלי. עברנו את נקודת ה- 200,000 ומנקודה זו זה סוג של שכחה. יחד עם זאת רציתי לחגוג עם כולכם, מכיוון שאתם מבינים את המתרחש על פני כדור הארץ והדברים הופכים להיות יפים למדי.

תקווה

אנו יודעים שיש לכם כל מיני בעיות המעסיקות אתכם: דאעש, אל קעידה, בנוסף לדברים השונים המתרחשים בעולמכם שאתם חושבים שעליכם לנהל. יקירים, אומר לכם משהו אחר. ישנן חלוקות רבות ושונות לנושא אך אתם חיים רק בהיבט אחד שלהן. נעשות בחירות אחרות ומספר חלקים מהיותר יפים מתרחשים בממדים אחרים של זמן ומרחב ממש לידכם. בממדים הקרובים לכם, אם כך ברצונכם לחשוב על זה, הם בדיוק עכשיו פתרו את המצב. שם הם מצאו שלווה, מצאו דרך לנטרל את השנאה והמלחמה על פני הפלנטה ארץ. יתכן שזה עלול להתרחב לממדים האחרים, אז היצמדו מעט לתקווה. מדוע? משום שקירות הרטטים הולכים ונהיים דקים ואתם הולכים לראות מעט זליגה דרכם. לפתע תמצאו עצמכם חושבים: “הו, העולם בבלגאן! אין לי סיבה לשמוח.” ואז, לפתע תמצאו עצמכם צוחקים. ובכן, זהו איפוס, וזה הדבר אותו אנו יכולים לעשות מהצד הזה של הצעיף. עדיין תהיה בידכם הבחירה החופשית. איננו מאלצים אתכם לעשות דבר, אך אנו מארגנים עבורכם הזדמנויות לראות את התקווה, שכן זה החלק החסר. אתם מבינים זאת כאשר אתם מתבוננים בתשומת לב ונאחזים בדברים בחוזקה, עד שלמעשה אתם מקרינים את אשר ברצונכם לראות על פני המסך שלפניכם. כן, יקירים, אתם יוצרים את המציאות שלכם מידי יום ביומו.

כולכם מחוברים

כאשר לא תראו את השתקפות רצון הלב באנשים אחרים ויראה הדבר שהם אינם הולכים באותו כיוון שאתם הולכים בו, זה יהיה הזמן לראות מעט שינוי. הבדל קטן זה הוא שיוכל לגרום לכם לפקפק בעצמכם ולתהות מה מתרחש בעולם הסובב אתכם. ובכן יקירים, כולכם מחוברים בדרכים יפהפיות. הבה נחלוק עמכם את העובדה שחיבור זה מתחזק והולך. כאשר תתחילו לגלות חלקים זה של זה, תראו את האופנים בהם הנכם מחוברים. זה יאפשר לכם לראות את השינוי הקטן באנרגיית הלב, אשר יכולה לחולל הבדל בסובבים אתכם. זה יכול גם להתרחב לחבַרות, לערים, למדינות בכל חלק בעולם, שכן זו באמת אנרגיה קסומה.

ברצוננו להבטיח לכם שלעולם אינכם לבד. לעולם לעולם אינכם לבד. הו, יש לכם כל מיני אתגרים ואתם מנסים להבין את העולם. זה הדבר שברצונכם לעשות. אתם רוצים להסביר את כל זה על גבי פיסת נייר ולומר: “כך זה עובד. זה מה שקורה.” זה לא תמיד עובד ככה, אולם אתם מאוד קרובים. עתה הנכם מגיעים לנקודה בה יש ביכולתכם לגלות מחדש את עוצמתכם וזה נפלא! יש לכם מקצבים חדשים על פני כדור הארץ ורבים מכם מנסים להתאים עצמם אליהם, אולם אנו יודעים שפעמים רבות אתם נתקלים באתגרים. זכרו, יקירים, יש בתוככם עוצמה; בתוך כל אחד מכם יש חלק מאתנו.

מילוי החלל הריק של האור

ברצוננו לחלוק עמכם, שבמהלך החודשים הקרובים תהיינה הזדמנויות לשחרר את הדאגות והאתגרים אותם הנכם חווים, בעודכם מנסים כל הזמן לתקן את העולם. אתם יכולים להתחיל לשחרר חלק מאותם דברים ולהתחיל ליהנות מהמסע, לפחות מעט. נספר לכם גם שכן, אתם חלק מהעולם. כן, אלה הן הבעיות של כולם ועליכם לפתור אותן ולתקשר עימן, ויתכן שיש לכם חלק בהן. לעת עתה נמתין ונראה, אולם יש לכם בינתיים את היכולת לקרקע כמות אדירה של אור. לאור זה יש צורך להתקרקע מיד, משום שיש הרבה יותר חלל ריק מאור מאשר תוכלו לדמיין. יקירים, אתם יכולים להיות הכלים אשר יביאו אותו. אי לכך מה שאנו הולכים לבקש מכם לעשות, למרות שיש לכם כל מיני סוגים של אתגרים המתרחשים על פני הפלנטה שלכם, הוא להפסיק לשחק את כל המשחקים למספר רגעים… את כולם. אל תשפטו אותם כטובים או רעים, פשוט הכניסו אותם להפסקה לרגע ועבדו עם האור. הביאו את אורכם לכדור הארץ. ובמשך 30 ימים התחילו להעביר מעט מהאנרגיה. בכל פעם שתתבוננו במשהו וההכרה תאמר לכם: “אלוהים אדירים, מה קורה?” עצרו, פשוט עצרו את אשר אתם עושים באותו רגע, קחו נשימה, העבירו דרככם את האנרגיה וקרקעו אותה. הגוף הפיזי מרגיש נפלא כאשר עושים זאת. זה הרעיון, כן, עכשיו אתם מבינים! קודם כל נאמר לכם, שישנם אנשים טובים מאוד העוסקים במשימה זו. עובדי אור רבים עובדים בזה כבר. אנו מבקשים מכם לשלוח את האנרגיה להסדיר את כדור הארץ באופן קולקטיבי, אך אל תתייחסו אל זה כאל אחריותכם. זה החלק החשוב, שכן ברגע שתקבלו זאת על עצמכם כאחריותכם לתקן את העולם, תרגישו מובסים, ואנו זקוקים לכם. אנו זקוקים לכם מלאי אנרגיה, מלאי חיים, ומלאי מקצבים. אנו מוכנים לארגן את האנרגיות החדשות על פני הפלנטה ארץ, אז קחו זאת והפכוהו לקסם. אלה הם הזמנים בהם כולכם רציתם להיות כאן. שיניתם, הלכה למעשה, את כל הלו”ז הקוסמי על מנת שתוכלו להיות על כדור הארץ ברגע זה ממש. זה דבר נפלא ואנו מאוד גאים בכם על היותכם כאן בזמנים אלה. בטחו בכך שאתם מחוללים הבדל משמעותי.

רענון הלב: קרקוע האור אל תוך כדור הארץ

חפשו שני דברים. 1. כאשר אתם צופים בטלוויזיה או קוראים חדשות בעיתון, לעתים קרובות אתם אומרים: “הו, זה מאוד עצוב, זה ממש קשה.” עצרו לרגע, כבו את הטלוויזיה או הניחו העיתון, או עשו כל שעליכם לעשות על מנת לשלוח קצת אנרגיה לפלנטה היפהפייה עליה הנכם נמצאים. היא ממש זקוקה לזה עתה, ויותר מכך, היא תספק את הדברים הבסיסיים על מנת לעזור לכם לפתור את הבעיות. ובכך הכול מגיע בדרך יפהפייה. כן, עדיין צפויות לכם מספר פניות קשות. זה לא יפתיע אתכם אם נספר לכם שיש לכם מספר אנשים בלתי נשלטים על פני כדור הארץ ושהם פוחדים. למעשה זה כל העניין. אנו יכולים לחזות דברים רבים בנושא זה, אולם הבה נישאר לרגע מרוחקים מכל זה. הבה נרענן את לבכם ונאפס ונארגן אנרגיה חדשה של אהבה. משם מגיעה אנרגיה זו ואם אינכם יכולים למצוא אותה בעולמכם, כל שעליכם לעשות זה לתת תשומת לב למציאות הצמודה לזו שלכם. לעתים תמצאו עצמכם מחייכם ללא סיבה, אולם זו סיבה מושלמת והיא נמצאת ממש שם. אנו שולחים אותה אליכם על מנת שתדגדג את עצמותיכם המצחיקות, כדי להזכיר לכם שזה משחק ושאתם אמורים גם להשתעשע. עתה הדברים גלויים.

אנו הולכים לבקשכם את הדבר הבא: קרקעו את אורכם אל תוך כדור הארץ. הפלנטה זקוקה לאור; היא יכולה להשתמש באיזון שלכם בדרכים רבות. דבר זה יפעיל את האנרגיה שלכם בתהליך קרקוע מושלם, משום שלכל אחד מכם יש חלק קטן מהפאזל אשר יהיה נחוץ לשם בניית כדור הארץ החדש. לכולכם יש פיסות יחודיות קטנות יפהפיות, אך על כולן להצטרף יחדיו, דהיינו אתם זקוקים למספיק תקשורת על מנת לעשות זאת. ובכן, דבר זה הולך להתרחש. עתה, משיש לכם את הדחף לעשות זאת, האם אתם מבינים מה התרחש? האם יש ביכולתכם לראות שאולי זו תוכל להיות הפעם הראשונה בה כל המדינות תדברנה זו עם זו? זה יכול להיות קסם. תוכלו לצאת מזה עם הגברה נהדרת של הרטט. תוכלו לצאת מזה ולחיות במקום חדש לחלוטין, לכן צפו לזאת. מקמו זאת לפניכם כקריסטל. כל זה מתרחש רק משום שרציתם שכך יקרה. מה אתם יודעים על כך? “אולי אני בכל זאת יוצר” תאמרו. כן, אתם יותר מכל מה שאי פעם תוכלו לדמיין. המציאות היא שהצלחתם למדי למרות שבפעם הראשונה שהגעתם לכאן, לא רציתם לעשות דבר מכל זה. כן, כן, רבים מכם נכנסו לפאניקה, ורבים חוו תחושת נטישה עקב היותם רחוק מהבית והיותם לבד כנשמה. כרוח. לפחות אתם חושבים שאתם לבד משום שזה המשחק אותו הנכם משחקים… מעמידים פנים שהנכם נפרדים. אנו מבקשים מכם להתחבר לכדור הארץ, במיוחד במהלך 30 הימים הבאים. דבר זה יחולל הבדל גדול וישלח אנרגיה של חסד לכל הפלנטה. זו אחריותכם ואת זאת באתם לעשות.

חלופה ב’

רבים מכם באו לכאן עם מתנות ייחודיות אותן הבאתם עבור חלופה ב’. חלופה א’ הסתיימה והיא לא גמרה את כדור הארץ, ולכן בניתם את חלופה ב’. עתה אנו נרגשים מאוד לראות מה יש ביכולתכם לבנות ולעשות עם המקום הזה. יש לכם פלנטת גנים יפהפייה ביקום, אז מה אתם הולכים לעשות ממנה — מה עכשיו? זו השאלה שאנו הולכים לשאול אתכם עכשיו. אתם יכולים להמתין למשוב ולראות מה קורה עם העולם, בעוד הדברים הולכים ונחשפים. הגיע הזמן שהבוראים המודעים יתעוררו מהחלום ויהנו מהמסע, משום שזה מעולם לא היה קשור ליעד. אינכם צריכים להגיע לשום מקום. פשוט הישארו בתנועה משום שמדובר במסע, שהינו למעשה כל העניין. אז – נועו לכיוון זה, ועשו עיקוף קטן שם. אל תשכחו לרדת במהלך הדרך כאן ולעלות שם, ואז חוו את הכול בכל מקום. תיהנו מכל חלק מהמסע, מכיוון שכולו נועד למען עינוגכם.; כולו מיועד לכם. אתם הקוסמים שהכניסו זאת להילוך. אנו נמצאים כאן רק על מנת להזכיר לכם מי אתם ולעזור לכם לאסוף את החלקים משם.

נתינת ידיים

לפני שהגעתם לכאן, לכדור הארץ, היו לכם חלומות רבים – הן פרטיים והן קולקטיביים. באתם לכאן כחלק מקבוצה ממש גדולה, משפחת ה- E. השארתם כבר חותמים אדירים ודחפתם את הפלנטה, כמו גם את האנושות, בכיוון של צמיחה והתפתחות ממושכת. קסם. עתה יש לכם הזדמנות לעשות זאת שוב, אולם הפעם פקחו עיניים במהלך התהליך. שימו לב שאינכם לבד; למעשה אתם נותנים ידיים לקבוצה של אנשים יפהפיים הנמצאת סביבכם. העזו להסתכל להם בעיניים ולהציע עידוד. פיתחו דרכים אלה ותתחילו לנוע כאנושות מאוחדת במקום כקבוצות של פרטים הנסים ומנסים למצוא את דרכם. עתה הוא הזמן ויש לכם מוטיבציה לעשות זאת. גם המנהיגים הולכים יחד במטרה משותפת. לא משנה כמה קשה נראית לכם מטרה זו, או כמה קשה האתגר, התמקדו בחיובי. הסתכלו באותם דברים שלא היו קורים אם מטרה זו לא היתה נכנסת להילוך. אתם נמצאים בדרך נהדרת ואתם באמת אחראים לה, אז תיהנו מהמסע. קחו אותו לאן שאתם רוצים ותיהנו מהמקומות בהם יש תגליות מכל הסוגים על פני הפלנטה. דעו שמעל לכול, אתם נאהבים יותר משאי פעם תוכלו להבין. יקירים, אנו מתבוננים בכל יום ויום. אנו רואים חלק מהקשיים שאתם עוברים, ואנו מתבוננים כיצד אתם מקבלים על עצמכם אחריות לדברים. אנו יודעים מתי לבכם דווה ואנו רואים שלעתים אינכם יכולים להוציא את האנרגיה. כל זה משתנה ועמוק בתוככם ישנו החלק הזה. הפכו, אם כן, להיות חלק מהקולקטיב ואמרו את דברכם. בטאו אותו ואל תדאגו ביחס להשפעה שלו, פשוט דברו מהלב. שתפו אותו בדרך שתשאיר מקום כך שגם האחרים יוכלו לאחוז באמת שלהם. למרות שהאמת שלכם אינה האמת היחידה, חשוב שתאמרו אותה שכן אתם נושאים בתוככם את אותה פיסה קטנה ויקרה. אתם עלולים לפקפק בכוחכם ולומר: “מי אני? מי אני הולך להיות? האם אני הוא האחד שהולך להציל את העולם עם הפיסה הקטנה שהבאתי מהבית?” ובכן, לא תוכלו, אלא אם כן תניחו אותה עכשיו. האם אתם יכולים? את זאת אנו מבקשים אתכם לעשות. הניחו את הפיסה שלכם במקום. הגיע הזמן. מעל לכל, תיהנו מהמסע.

בכבוד גדול מאוד אנו מברכים אתכם בדרכים אלה כקולקטיב, או מה שאתם מכנים הקבוצה. זו אינה השם שאנו נותנים, אך אנו מוצאים זאת מאוד משעשע. אנו גם מוצאים זאת מאוד יפה. מה שקורה כאן הוא שאתם מהדהדים חלק מלבכם המזכיר לכם את הבית ואת הסיבה להיותכם כאן. המשיכו, אם כן, בעבודה הנהדרת ודעו שאתם נאהבים. יש על פני הפלנטה מקצב חדש לחלוטין ואתם קרובים למדי לאמץ אותו לתקופת חייכם. יקירים, חפשו את התקווה, ואין זה משנה מהיכן היא מגיעה. הסכימו לקבלה. פנו לה מקום בלבכם שכן היא הגיעה מהמציאות שלכם, וכאשר היא תגיע, קרקעו אותה. אתם נמצאים בדרך נהדרת. דעו שאנו נמצאים ממש מאחריכם, בכל צעד ושעל.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם ולמען השם פתחו את הדלת זה לזה, משום שזה עוזר מאוד. שחקו היטב ביחד.

אספבו

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדית ל- www.espavo.org ולמתרגמת. תודה על העזרה בהפצת האור!