16 אוקטובר 2015

עידן השלשות
הקצב החדש של השדה המשולש

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

משואות האור

אוקטובר 2015

תוקשר בשידור חי ביום 26.9.2015

ברכות יקירים,

כוונון בו זמני לממדים רבים יותר

יום זה הינו יום שמח מאוד, שכן אתם נכנסים למציאות חדשה. הסברנו לכם רבות את האופן בו אתם חיים בעולם רב-ממדי, אולם באופן מעשי אתם רואים חלק אחד של מי שהנכם, והחוויות שלכם על פני כדור הארץ מתבצעות באמצעות גוף פיזי. מרתק אותנו לראות שהתחלתם לגלות ולחשוף את ההיבטים האחרים שלכם. התחילו לשלב ותגלו את המושלמות עמה הגעתם אל כדור הארץ. כפי שאתם יודעים, יקירים, כדור הארץ הינו פלנטה של אי-שלמות. על מנת שהרוח, הנשמה, תוכל להעמיד פני בן אנוש, יש צורך לחלק את השלמות, וזו הסיבה לכך שיש לכם ממדים רבים. מה שקורה עכשיו הוא, שאתם נמצאים בתהליך של קיבוץ אותם חלקים של עצמכם אותם חילקתם על מנת לשחק את המשחק. הדברים משתנים עתה במהירות גדולה, וזה מצב מעניין מאוד. האנושות כולה חיה במיקוד מכוון לטווח מסוים. יקירים, ברגע זה ממש ישנם אלפי סיגנלים של רדיו העוברים דרך המרחב הנמצא לפני פניו של השומר – אלפי אלפים. האם הוא מתחבר לאחד מהם? האם הוא חש בסיגנל כלשהו הנמצא בזמן ובמרחב? לא. לא, אלא אם כן הוא הופך להיות רגיש אליו. בדרך כלל אין האנושיים יכולים להתחבר לסיגנל של רדיו; בדרך כלל, על מנת לעשות זאת, אתם זקוקים למכשיר רדיו. אולם, דבר זה מדגים בבהירות רבה שכל אותן אנרגיות נמצאות כאן בו זמנית. זה עובד ממש באותו אופן ביחס ל- 12 הממדים שלכם, המתרחשים בו זמנית, אולם אתם מתחברים כל פעם רק לאחד. תהליך זה מתחיל להשתנות.

האנושות צומחת כקולקטיב

לא מזמן, יקירים, עברה האנושות שינוי התפתחותי בו עברתם מיחידנות לדואליות. היתה זו התקדמות משמעותית לאנושיים, בכל נושאי החיים. היה נפלא להתבונן בכם בעודכם מקרקעים אנרגיה זו, מכניסים אותה, מתחילים להשתמש בה וחווים את המשחק במצב של דואליות. קוטביות. זה המקום בו למדתם לפחד מחשכת הצל שלכם, מאחר וראיתם את הכול בקצוות: קצה אחד או הניגוד שלו. ראיתם כל דבר כאור או חושך, כלמעלה או למטה, כטוב או רע, כנכון או שגוי, כשחור או לבן. יקירים, כל אלה הינם אשליית הכוונון. כאשר בן אנוש אחד לומד תכונה נוספת, זה נפלא, אולם רק לאחר שהקולקטיב לומד אותה היא הופכת להיות זמינה לכולם. במדע שלכם יש משהו שנקרא “תיאוריית מאה הקופים”. למרות שזו תיאורה בלבד, הנה הרעיון הבסיסי שלה: קוף אחד לומד התנהגות חדשה, וקוף נוסף לומר אותה, וכן הלאה עוד קופים. בזמן שהקוף מספר מאה לומד את אותה התנהגות, היא מונחלת לכלל הקופים באשר הם. חלק מהנתונים הממשיים מקבלים גוונים, והסבר זה מיועד רק לשם ההמחשה. אולם הרעיון הבסיסי נכון לחלוטין; אין ספק שהאנושיים יכולים לצמוח יחדיו כקולקטיב.

עידן השלשות

מה שקורה הוא, שהאנושות מוכנה להיכנס לשדה המשולש בדרך חדשה, יציאה מהדואליות ושחרור הרעיונות שלה – הטובים, הרעים, הנכונים, השגויים וכל ההסתכלות המגבילה את הדברים כשחור ולבן בלבד. יקירים, דברים אלה הינה הדברים הלוקחים אתכם לקצוות הרחוקים ביותר של היכולות ושל התודעה. אתם יכולים לראות באמת את הדברים רק כאשר אתם לוקחים אותם לקצוות הקיצוניים ביותר. אם זה שחור וההוא לבן, זה אומר שלמעשה אין לא לבן ולא שחור, אלא גוונים של אפור. ברגע שתתחילו לראות זאת מנקודת המבט הגדולה יותר, תצאו מהמגבלות של שדה הדואליות ותתחילו להיכנס לשדה המשולש. במה שונה השדה המשולש? באיזה אופן הולך דבר זה לשנות את החיים של כל בן אנוש על פני כדור הארץ? ובכן, יקירים, יש מקבץ חדש של מאפיינים. למרות שלשם המחשה אנו מדברים עליהם כעל “חדשים”, הם לא לגמרי חדשים. ההבדל הוא, שיש ביכולת האנושיים להגיע עתה למאפיינים אלה בדרך חדשה, ולהתחיל להתחבר עם הפיסות החסרות של הממדים האחרים שלכם. במהלך ארבעת החודשים הבאים, תהיה לכם הזדמנות להתחיל לראות את השלשות. הן הולכות להופיע בכל מקום. תראו אותן בין אם תחפשו אותן ובין אם לאו, אז פשוט חפשו אותן. הן תתחלנה להופיע במקומות שונים, רק על מנת לתת לכם קריצה קוסמית כתזכורת שאתם נמצאים בדרך הנכונה ושהאנושות נעה בכיוון האֶל, הבית והאור.

יקירים, זהו זמן חדש על פני הפלנטה ארץ. מעולם קודם לא הייתם עדים לכאלה הזדמנויות שתאפשרנה לכם להיכנס אל העוצמה שלכם ולחוות את החיים באופן מודע, כבוראים שהתעוררו. כמה נפלא! ברור שדבר זה יחשוף אתגרים חדשים, שכן זו הדרך בה לומדים האנושיים, במעבר מרמה אחת לבאה. אחת מהרמות הראשונות בהן תהיה לכם הזדמנות ללמוד, הינה כיצד להיכנס ליצירות שלכם, ולהתהרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] עם כל היצירות של הסובבים אתכם. יקירים, שם באמת נמצא הקסם. כאשר אתם מתהרמנים בדרך חדשה עם יכולות הבריאה שלכם, פותח הדבר את שדה השלשות.

המעבר לשדה המשולש

נחלוק עמכם עתה סיפור מעניין מאוד, אשר הובא לשומר במסגרת הסיפורים על ‘אמור’. Amor. אמור היה נער צעיר שחי בימים של למוריה. סיפרנו את הסיפור במשך תקופה ארוכה מאוד וחלקנו עם השומר כיצד התפתחות זו התרחשה. סיפור זה מכיל את רוב האמיתות של האנרגיה החדשה איתן מתחילים כל האנושיים להתמודד ואותן לגלות., ללמוד אותן ולהשתמש בהן. עתה תתחילו לראות את השלשות, בדיוק כמו בסיפור בו הראה המורה הדגול לאמור מדוע היקום מבוסס על שלוש. כאן על פני האדמה, יקירים, הצלחתם לעבוד עם בסיס של 12 ועם בסיס של 10, אשר למעשה הינם המקובלים ביותר; אפילו השיטה העשרונית מבוססת על עשר. למרות שנראה שזה עובד על פני כדור הארץ, כאשר תתחילו להגיע ליקום תגלו ששם הכול מסתדר סביב ה- 12; בסיס האנרגיה של הכול מסתכם בשלשות. זו הסיבה לכך שדברים רבים הוסברו כשלשות, כולל חלק מכתבי הקודש העתיקים שלכם – האב, הבן ורוח הקודש. תגלו שיש לכם יכולות חדשות, ופירוש הדבר הוא, שתוכלו לדרוש חלק מהמושלמויות האחרות שלכם אותן הסתרתם בממדים האחרים. תראו כיצד חייכם משתנים, כאשר תהפכו להיות נפלאים במשהו בו מעולם לא הייתם טובים קודם לכן. לפתע יהיה זה משהו טבעי – כמו תקשור – וכל שתצטרכו יהיה להיכנס לאנרגיה בדרך חדשה לחלוטין. אתם נכנסים לעידן השלשות, עידן ההעצמה. בכך תצאו מהדואליות ותיכנסו אל השדה המשולש.

חיבור חזק יותר לאני הגבוה

דרך נוספת לתאר זאת דומה לאופן בו חלקנו עמכם קודם לכן את ההבדל בין הדואליות לשדה המשולש. פשוט מאוד. הדואליות מייצגת קו בו יש ניגודים משני צידיו. מה יקרה אם תוסיפו נקודה שלישית לאותו קו עצמו? ייוצר קו בצד הזה ושם תהיה נקודה נוספת שתיצור משולש יפהפה. נכנסתם עתה אל השדה המשולש. הנקודה השלישית הינה החיבור החדש והחזק יותר לאני הגבוה. ההדרכה הפנימית שלכם תוכל להתחיל לעבוד דרככם בדרכים חדשות, ולא רק עבורכם. היות ורבים מכם, יקירים, הינכם מורים, רבים מכם הינכם כלים, ערוצים של מידע נכנס, והכנתם עצמכם לכך בדרכים רבות. יהיו כאלה שיממשו זאת כפי שעושה השומר, בעוד שרובכם יבטא זאת בדרכו המעט שונה. כולכם הגעתם לכאן עם קרן אור ייחודית ומיוחדת. תפקידנו לא רק לעזור לכם לראות זאת, אלא אף לעזור לכם להשתמש בה ולהיכנס למציאות אותה אתם תיצרו. יקירים, זה היופי אותו אנו רואים, ויש ביכולתנו להראות לכם את הניסים. אנו יכולים לומר לכם להאמין ולבטוח, וזה דבר נפלא במיוחד שכן הוא משקף את האנרגיה שלכם. לכל אחד מכם יש עתה הזדמנות להתקרב מעט יותר, ובתוך ארבעה חודשים תניע אתכם האנרגיה אל תוך העולם השלישי. ברוכים הבאים לעידן השדה המשולש ולעידן השלשות! ברוכים הבאים הביתה, יקירים. זו נקודת ציון אותה תעברו כולכם במהלך החודשים הבאים. תיהנו מהדרך! תיהנו מהמסע, ומעל לכל נסו לזכור מי אתם באמת עמוק בפנים, מאחר וזו האנרגיה שהופקדה בידיכם כאשר הגעתם לכדור הארץ.

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרכים אלה על מנת לעזור לכם להיזכר מי אתם ומהי הסיבה להיותכם כאן. דעו שאנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. אתם משחקים משחק חדש. שחקו היטב ביחד.

אספבו, יקירים,

הקבוצה

זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!