17 יוני 2015

זמן של אהבה
המרת האנרגיה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

משואות האור – יוני 2015
תוקשר בשידור חי ביום 30.5.2015

זמן של אהבה
המרת האנרגיה

ברכות מהבית, יקירים,

רגע זה, ממש עתה, מיוחד בדרכים רבות, אבל כך היה גם הרגע שקדם לו. נכנסתם למשהו חדש ונסביר לכם חלק מהתהליך. במהלך החודש הבא, פחות או יותר, תהיה לכם הזדמנות ייחודית. זה קשור לאנרגיה המגיעה לפלנטה בצורות חדשות. כבר פרק זמן שאנו מספרים לכם שאתם מפתחים גוף חדש. למדתם כיצד לשאת יותר מהאור הפנימי שלהם, פשוטו כמשמעו, למעשה יותר ממי שהנכם באמת ברמה העמוקה כנשמה, כרוח, ולא רק כבן אנוש. אתם מתחילים לשאת יותר מהרוח, דבר שהיה מבלבל למדי עבור רובכם. מדוע? מהסיבה הפשוטה שלא תמיד אתם מבינים כיצד מעגנים אנרגיה זו. אינכם יודעים אם אתם עושים זאת בסדר או לא, אולם באנרגיה החדשה יצאנו מהצורך בנכון או לא. קחו נשימה, יקירים, והתרווחו לרגע. מה אתם מרגישים כאשר אתם עושים זאת?

שינוי צורת האנרגיה והגברתה

ובכן, במשך זמן ארוך מאוד אתם חיים את חייכם בראש. אמרנו לכם שהלב מתחיל לנסוק לגבהים ולחשיבות חדשים בחייכם. תמיד היה איזון. אינכם יכולים לחיות ללא האחד או האחר, למרות שחלקכם משתדל מאוד לעשות בדיוק את זה. האמת היא, שאתם קרקוע של אור; אתם מביאים אור לפלנטה. אתם מבינים שהאופן בו אנו רואים את הדברים הינו המרת אנרגיה, וכך נכנה היום את הדבר: המרת אנרגיה. כיצד ממירים אנרגיה? אם מסתכלים על התמונה הגדולה של החיים על פני כדור הארץ, זה דבר פשוט. אין זה משנה אם אתם מבינים בפיזיקה או לא. הדבר שאכן מחולל שינוי הינה העובדה שאתם רואים אנרגיה בתנועה. אתם מבינים כיצד האנרגיה נעה, שכן היא משתנה רק מצורה אחת לאחרת. למרות שישנם זמנים בהם אתם חושבים שיצרתם אנרגיה, למעשה זה לא נכון. אתם המרתם אנרגיה מצורה אחת לצורה אחרת, מכיוון שכל חלק אנרגטי על פני הפלנטה כרוך בנשיאתו והגברתו, וכך אתם עולים על משהו. זה הדבר האפשרי במהלך החודש הבא, וזו הזדמנות יחידה במינה.

הפיכת האנרגיה הנכנסת לאהבה

הגיע לפלנטה גל אנרגטי הקשור ללב. מטרתו לאפס את האנושות על מנת שתוכלו להגיע לאיזון חדש בין הלב לראש. קיים גם מיקוד של הפיכת אנרגיית האהבה, וזו אחת מהאפשרויות הגדולות ביותר, במיוחד במהלך החודשים הבאים. יש לכם הזדמנות מיוחדת במינה בתקופה זו לקרקע אהבה בדרך חדשה. במידה והנכם נמצאים במערכת יחסים, זה יאפשר לכם לקדם אותה לרמה חדשה וליצור צורות חדשות של קסם והתמרה של אותה אהבה. אם אינכם נמצאים במערכת יחסים, החיבור הראשון הינו עם עצמכם. תלמדו כיצד לאפשר ללב ללמד את הראש איך לאהוב, ואז תמשכו אליכם אנשים על מנת שיוכלו להתמיר צורה זו של אנרגיה.

ישנן צורות רבות של אנרגיה בהן הנכם משתמשים על פני כדור הארץ, ואתם משתמשים בהן כל הזמן. אתם עובדים איתן בדרכים שונות, שכן אתם כלי קיבול של אור. למרות שזה נמצא מחוץ לטווח האור הנראה לכם, אתם תגלו את המתרחש – יותר אור מגיע אל כדור הארץ. האם זה אומר שהפלנטה מקרקעת ומקבלת את האנרגיה וכך הוא הופכת ליותר מוארת? רק אם האור מהבית מקורקע ללב האנושי והופך להיות אהבה, רק כך ניתן יהיה לחוות זאת על פני כדור הארץ. זו התמרת האנרגיה הגדולה ביותר וזה ניתן לעשייה רק בצד שלכם של הצעיף.

ניתן להתמיר אנרגיה זו בדרכים רבות ושונות. ללא ספק להתאהב הינה אחת הדרכים המובילות. ניתן להפוך אנרגיה זו לצורות שונות של אהבה ביחס לכל ההוויות הסובבות אתכם, לא רק אלה עמם הנכם נמצאים במערכת יחסים קרובה. במהלך החודשים הקרובים יהיה זה מושלם עבור כל אחד מכם להחזיר על כנו את ההתקרקעות האישית באנרגיה, ולבחור מחדש היכן תשחקו במשחק החדש של כדור הארץ החדש. כל האנרגיה הולכת למקום כלשהו. יקירים, זוהי צורה של אהבה. יש לכם עתה יכולות להיכנס למשהו קסום מאוד. עשו זאת באומץ. היכנסו לניסוי והעזו להתמיר את כל צורות האנרגיה ולהביאן קדימה מהלב. לבכם מסוגל לכמות עצומה של אהבה. במהלך זמן זה אנו מזמינים אתכם לקרקע מחדש את החוויה על פני כדור הארץ בכך שתתאהבו, או שתמצאו דרכים לבטא אהבה זו.

קול הלב

כפי שציינו במשך זמן ארוך, בעוד האנושות משתנה יש גורם מרכזי איתו ניתן לעבוד במיוחד, וזה – לגרום לקולכם להישמע. רבים מכם באו לכאן תוך העמדת פנים של אנשים שקטים. אתם מעמידים פנים שאין לכם קול, שאין עליכם להביא את האנרגיה, ושאינכם מסוגלים לתרגם אותה. יקירים, אנו יודעים יותר טוב, משום שאנו רואים ומבינים מי אתם. יחד עם זאת אתם עובדים עם הדברים היטב למדי. כאשר האנושיים אינם בוטחים בעצמם, לעתים קשה להם לדבר מצ’קרת הגרון, אולם עתה כל זה משתנה, וזה החלק המעניין. הגעת גל האנרגיה החדש לכדור הארץ במהלך החודשים הקרובים, יוכל לאפשר סוף סוף לקול לבכם להישמע. זו הפיסה החשובה מכולן – קולו של הלב.

תקשורת בין הראש והלב

במה חפץ הלב? במהלך החודשים הקרובים תוכלו ליצור ולמשוך זאת לחייכם יותר מאשר ניתן היה לעשות על פני הפלנטה אי פעם בעבר. יש ביכולתכם עתה לאחוז יותר באור הבית במהלך העבודה היומיומית, בעודכם מתמירים ומשנים את כל האנרגיה על פני כדור הארץ. זה היופי שבדבר ואת זאת הנכם עושים – אתם מתמירים אנרגיה ואנו רואים שאתם עובדים בדרכים יפהפיות. קחו את האנרגיה מהבית, הביאו אותה באופן מודע, וכאשר תהיו מסוגלים לאפשר ללב ולראש לתקשר ולבטא זאת במילים – עשו זאת. שימו לב ונקטו בפעולה, מכיוון שהאנרגיות על פני הפלנטה ארץ תתמוכנה באלה אשר ינועו יותר מאשר אי פעם ידעתם.

זמן של אהבה

יקירים, זה היה קשה, שכן כל אחד מכם הגיע עם תפקיד גורלי, פיסה חשובה מאוד של האנרגיה החדשה אותה הנכם בונים. אולם לעתים החלק הקשה מכולם הינו לגרום לכם לבטוח ולחלוק זאת עם אנשים אחרים. נכון שחייתם בשדה הדואליות בו חשבתם שאדם אחד צודק והאחר שוגה. אתם מגלים שיש טווח תדרים של אפשרויות גדול יותר בין שתי אפשרויות אלה, ובמהלך הזמנים האלה יש לכם הזדמנות אדירה לבטא אהבה בדרכים חדשות. במה, אם כן, ניתן להתמקד? ניתן להתמקד בכל דבר שהוא, כמו מערכת יחסים של אחד על אחד, אהבה לכלב, או אהבה לחית המחמד דג זהב. זו יכולה להיות אהבה לתחביב, לספורט או לדברים שאוהבים לעשות. יש לכם יכולת להביא עתה את האהבה בכל הנושאים האלה לרמה חדשה לחלוטין, לא רק בנושא אחד. אם ברצונכם לעבוד על מערכת יחסים, לשנות סיומים או להתחיל מערכת יחסים חדשה, החודשים הקרובים יהיו זמן מושלם לעשות זאת. יהיה לכם הרבה יותר קל , מכיוון שהדברים יסתדרו לפי הסדר, למרות שלא החלטתם באיזו דרך לנקוט.

יקירים , אלה הזדמנויות נפלאות. כאשר אנרגיה זו נכנסת, אתם הופכים להיות מלאים באור. בהתחשב במקום בו נמצא הרטט הקולקטיבי האנושי ביחס לרמת ההתפתחות, ישפיע הדבר מעט שונה מכיוון שהוא עובד כשלם. למעשה תוכלו לומר במהלך החודשים הבאים, שהנכם נמצאים בזמן של אהבה. דבר זה יאפשר לכם להיזכר מי הנכם באמת ובחיבור שלכם לבית. כאשר אתם חושבים על מישהו, או על משהו, אתם מועברים לשם מיד. כך הדבר גם ביחס לאדמה, אולם אתם לא באמת זזים; האנרגיה נמצאת שם. קראו לה. בקשו עזרה והזמינו את המדריכים שלכם להיות בקשר הדוק יותר עמכם במהלך גל האהבה המגיע אל כדור הארץ. במהלך זמן זה של אהבה, תוכלו אף להתאהב יותר ברוח מאשר עשיתם קודם לכן. האם אתם יכולים לחוש באנרגיה העוברת דרככם? עבורנו זה דבר יפהפה לראותו. זו הדרך בה יש ביכולתנו לגעת בלבכם בעודכם עדיין על פני האדמה, מתקשרים זה עם זה. כאשר הנכם נמצאים במצב כה ברור וכאשר מגיעה אותה תחושה, חשבו על דרך להעביר זאת הלאה. אתם מתמירים אנרגיה. פשוט מאוד. כאשר אנו יכולים לגעת בכם באהבה גבוהה ביותר מהבית, אתם יכולים להתמיר אותה ולהביאה לתוך האדמה ולצורה אחרת של אהבה. תגלו עוד מכך כאשר תמשיכו להתקדם. אתם תגיעו להבנה עמוקה יותר ביחס לאופן בו הדברים עובדים, דבר הדומה מאוד לפיזיות שלכם על פני כדור הארץ. יקירים, אתם נמצאים בזמן מופלא של התפתחות. לא היינו יכולים להיות יותר גאים בעבודה שהנכם עושים. אנו מבינים שרבים מכם חשים לעתים מאוד אבודים ובלתי בטוחים, שכן הדברים שונים מאשר היו קודם לכן. אולם נספר לכם שההזדמנויות כאן גדולות יותר מהניתן לדמיין. ממש עתה הינו הזמן להתחיל לסדר כמה מאפשרויות הלב.

יקירים, יש לנו הזדמנות להיות עדים לזמנים הצפויים. אנו מתבוננים לא רק כאשר הנכם מפתחים את כדור הארץ, אלא אף כאשר הנכם מפתחים את עצמכם. יהיו דברים רבים עמם נעזור לכם לעבוד, כמו החיבור לאדמה עצמה ולשינויים הרבים שהיא עוברת. המבנים החדשים שלכם שתבנו על פני הפלנטה על מנת לתמוך בבני אנוש מועצמים בעודכם מעירים אותם מהחלום כאיש אחד. זה הזמן. יקירים, תיהנו מהחודשים הקרובים, בעודכם חשים בגל האנרגיה הנכנס לפלנטה שלכם. תנו לו למלא את לבכם בזמן זה של אהבה.

בכבוד גדול אנו פונים אליכם בדרכים אלה. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה בכל רגע. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. זכרו זהו משחק. שחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!