17 מרס 2015

חמש עשרה דקות של קסם
להיזכר בעוצמה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

משואות האור – מרס 2015

תוקשר בשידור חי ביום 28.2.5015

ברכות יקירים, אני שומר הזמן.

גלי אנרגיה

אני נמצא כאן היום לחלוק עמכם את המתרחש על פני הפלנטה הקסומה שלכם. אתם משנים כל דבר כל רגע, וזה דבר מופלא לראותו. כפי שציינו, כל זה מגיע בגל שגם נסוג. רבים מהתפקידים שלכם מתרחשים על גבי גל האנרגיה בעודו נכנס. למרבה המזל הוא לעולם אינו נסוג לחלוטין, כפי שקורה לגלי האוקיאנוס, אלא תמיד מצליח, בדרך כלשהי, להישאר קרוב יותר בכל פעם שהוא מגיע. זהו חלק מהפיזיקה שתתחיל להיות מובנת כאשר תתחילו להבין במה עוסקת אנרגיה אפלה. הנכם נמצאים על סיפה של עוד הבנה ביחס לעולם הסובב אתכם, וכל רמות הממדים הרבות שלו. יקירים, יש מספר דברים קסומים המתרחשים על פני כדור הארץ.

אנרגיית המים

ציינו כבר קודם לכן שיש מה שאתם מכנים ‘בולענים’ שקורים על פני כדור הארץ. לפתע, האדמה ממש נפתחת… יום אחד ראינו שני אנשים יורדים מהאוטובוס ונופלים דרך המדרכה. מעניין. מה גרם לזה? ובכן, זו תופעה המתרחשת על פני הפלנטה כולה, משום שהיא קשורה לזרמים ולאנרגיות המים הנמצאות מתחת לפני השטח. יקירים, אתם הולכים לראות עוד מהם והם מגיעים גם עם הגלים האלה.זהו הקסם אותו אנו חולקים עמכם כאן. כאשר תלמדו על הגלים ותוכלו לחוש אותם, לא תצטרכו לדעת בדיוק מתי הם מגיעים או איך להיות בעמדה הטובה ביותר לקראת בואם. אתם פשוט תתחילו לחוש את האנרגיה, וזה הדבר אותו הנכם חווים על פני הפלנטה ממש עכשיו.

במהלך החודשים הקרובים תחושו אנרגיה חדשה, שחלק גדול ממנה מגיע מתנועות מתחת לאדמה. מים, יקירים, הינם צורה של אנרגיה בפני עצמה. כפי שאתם יודעים, מים יכולים להשתנות מצורה אחת לאחרת, אך לעולם אינם נעלמים לחלוטין. למען האמת, המים שאתם שותים הינם אותם מים אותם שתו הדינוזאורים לפני עידנים רבים. למעשה הם מתמחזרים באמצעות היקום בדרכים שונות, וגם זה קסם. תתחילו להבין עוד ביחס למקור שלכם כאן על פני הפלנטה כאנושות מתפתחת בשלבים הבאים. אנו מספרים לכם כל זאת משום שמגנטיות כדור הארץ הגיעה לרמה בה תוכלו להדהד עמה. אתם תחושו את שובו של הקסם.

15 דקות של קסם

האם אי פעם שמעתם שלכל בן אנוש על פני הפלנטה יש 15 דקות של תהילה? זהו תהליך מעניין למדי, אם חושבים על זה. בנקודה מסוימת ניצב כל אחד מכם מול המצלמה, ויש לו לפחות מספר דקות של תהילה. בזמן שכולם מתבוננים, יש לכם הזדמנות להיות המורה, להקנות את הידע והחוכמה אותה נשאתם בצורה מקודשת אל הפלנטה הזו. הבאתם בצורה מושלמת את אורכם לכדור הארץ וקרקעתם אותו ככזה. כל הכבוד, כל הכבוד. עתה הן 15 הדקות של התהילה. מה אם היינו אומרים לכם שכל אחד יחווה יותר מ- 15 דקות של תהילה – הוא יחווה 15 דקות של קסם. זה מה שחוזר. האם אתם מוכנים, יקירים, ל- 15 דקות הקסם שלכם? מה תעשו בהן? מה תיצרו?

ובכן, זה הולך כל הדרך חזרה לשלוש המשאלות המפורסמות[*] שהיו לכם. ברור, כפי שכל אחד יודע, המשאלה היחידה שיהיה עליכם לבקש תהיה למשאלות נוספות. כמה פשוט. למעשה יש לכם כבר את אותם 15 רגעים של תהילה, אך הם אינם הולכים להיות מוגבלים ל- 15 דקות. יש גל חדש המגיע, יקירים, וכמעט כל האנושיים נמצאים במצב בו הם יכולים לחוש זאת בדרך חדשה. כאשר מישהו חש בקסם שלו, חשוב במיוחד שיקרקע אותו באמצעות פעולות, דיבור, מערכות אמונה, הוראה, וכו’. מה שקורה הוא, שכל האנושיים יחושו את הקסם בדרכים יפהפיות. יש לכם את היכולות להצית את הלב הקולקטיבי של האנושות באופן גלובאלי, דבר שמעולם לא התרחש קודם לכן ברמה זו. אתם מבינים שפעמים רבות הנכם ערים עתה יותר ביחס לאירועים המתרחשים בעולמכם. למעשה נתתם את הקרדיט לכך להתפתחויות הטכנולוגיות על פני כדור הארץ. אולם האמת היא, שהתפתחות הרוח והרטט שלכם, הן שאפשרו להתפתחות הטכנולוגית לנחות על הפלנטה ארץ, ולמצוא דרך לחייכם. ובכן, בין אם הנכם לוקחים קרדיט על הדברים או מעבירים אותו הלאה, אין זה משנה; בכל מקרה תחושו את הדברים. האם הנכם מוכנים ל- 15 דקות של קסם? ישנם זמנים בהם יש לחשוב ברצינות ביחס אליהן, וברור שכולכם ייפנו מיד אל מערכות האמונה המגבילות שלכם. זה טבעי. אתם חיים בשדה הדואליות בו אתם רואים את הדברים רק כאור וחושך, ולכן, ברור שתראו את המגבלות. מהן המגבלות?

החלוקה מחדש של המים: עדכון

ראשית, אתם חושבים שיש לכם 15 דקות בלבד. כבר בזה יש מגבלה, לא כן? האמת מעמידה פנים שזה כל מה שיש לכם, והחיים הם כאילו 15 דקות אלה הן כל תקופת החיים שלכם של אותו קסם. אתה תראו שהאדמה גם היא מאזנת עצמה. דברנו על כך בפירוט רב במשך שנים רבות, וחלקנו עמכם את העובדה שהפלנטה התנדנדה במידה מועטה מאוד והיה עליה ליצור איזון חדש. הדבר נעשה, יקירים, באמצעות החלוקה מחדש של המים על פני כדור הארץ, אותה הנכם רואים בבהירות רבה. למעשה אתם רואים זאת לעתים תכופות כעודף גשם, או לעתים מזומנות – כהצפות. הראנו לכם אזורים על פני הפלנטה שיושפעו מאוד מכך, ושוב נחלוק עמכם כיצד להיות במצב הטוב ביותר בזמן הנכון, בכל מקום בו תהיו. רובה של החלוקה מחדש של המים נעשתה על פני השטח. בחלקים מסוימים של הפלנטה היא מתחילה עתה להתרחש באופן תת-קרקעי, כמו לדוגמא בנחלים רבים שכלל אינכם יודעים עליהם שיש להם קשר. חשוב מאוד שכולכם תדעו זאת, שכן האוקיינוסים שלכם מגיעים לרמת זיהום מדאיגה מאוד. הכל קשור לחלקיקים של פלסטיק, ומזהמים אחרים. כל האוקינוסים מחוברים, ולכן הזיהום, ואפילו הזיהום מפוקושימה, מביאים את כל הארגיה הזו למי האוקינוסים. מאחר והחלוקה מחדש של המים נבעה בעיקרה מאידוי האוקינוסים, יהיה אפשרי עתה לחלק מחדש את המים מתחת לקרקע. זו התקדמות. האם תראו בזה קשיים? ובכן, אמרנו לכם שאתם הולכים לראות כמות עצומה של בולענים, ולא תמיד יהיה להם הסבר. לפתע תראו בית, וברגע שאחריו הוא יעלם. אתם תראו עוד מזה בכל חלקי העולם, לא רק במקומות בהם נעשים מה שאתם מכנים ‘קידוחי שבר'[**] אלא בכל מקום. ברור שישנם מקומות רבים בהם אתם יודעים שיש תזוזה תת-קרקעית והיא היתה במקומות אלה כבר שנים רבות. המדינה שאתם מכנים פלורידה מלאה במערות תת קרקעיות אלה ומקומות בהם מים זזו, ולעתים השאירו חלל ריק. כאשר המים יתחילו לעלות על פני הפלנטה, חללים אלה יתמלאו במים. הם ישתנו בדרכים רבות, יקירים, וזו הסיבה לכך שרצינו הזדמנות נוספת לעזור לכם להבין מה הולך להתרחש על מנת שתוכלו לקחת חלק בדברים.

ובכן, עבורנו זה דבר יפהפה. רבות מהפיסות שסיפרו לכם בסיבוב האחרון על השינויים על פני כדור הארץ מתחילות להשתנות קמעה. דבר זה מוכיח לנו דבר אחד: אם נותנים לקבוצת יוצרים עוצמתית על פני הפלנטה רעיון להתמקד בו ולהתחבר על מנת לעבוד יחדיו, תשנו את הפלנטה שלכם. אתם תשנו את ההתפתחות האנושית ואת הסביבה החברתית, שכן תתחילו לראות שכולכם מחוברים זה לזה. תתחילו לחדול לשים הפרדות ביניכם, דבר שקרה זמן ארוך מאוד, ואיפשר לכם ליצור את ההזדמנות לשחק את המחשק של העמדת פנים של להיות נפרדים זה מזה. עתה הנה אתם, בנקודה קסומה זו, הולכים לתפוס את גל הקסם. חפשו את 15 הדקות – לא של תהילה, יקירים, אלא של קסם, בהן נראה שהכול מסתדר. וכאשר תמצאו את אותן 15 דקות הקסם, פשוט הגדילו אותן, משום שאתם בעצמכם קסם, לא כן?

תחילתו של מחזור ריתמי חדש בן 26,000 שנים

אתם לומדים מעט על הצפוי, וזה חשוב מאוד. האם הנכם צפויים לאתגרים? כמובן. אתם בהחלט ערים למחזורים הפלנטאריים ההולכים ובאים, אך נספר לכם גם על המקצבים הגדולים יותר שהינם הפיסה שהובאה ע”י אלרה. אתם מתחילים מחזור ריתמי חדש; זהו מחזור בן 26,000 שנים וברגע זה הנכם נמצאים בתחילתה של פתיחת מחזור זה. היה עליכם לנקות את היבטי העבר, ועל מנת לצעוד קדימה אל אנרגיה חדשה זו, היה עליכם לשחרר רבות מאותן פיסות ישנות. פשוט אין מקום לרטט חסר הרמוניה. עליכם להיות ביושרה עם הלב, וכאשר תעשו זאת, עולם חדש ייפתח. זה הדבר היחידי הנחוץ לכם על מנת להפעיל ולהכניס לשימוש את הקסם. האם אתם מוכנים לעשות זאת? מה אם היינו מסובבים את אלומת האור אליכם והיינו אומרים: “הנה 15 הדקות שלכם. מה תעשו עמן?” ובכן, זה קרוב למדי למה שיקרה, ואנו מקווים שתיהנו מהחלק הזה. מגיע לכם להיות מאושרים. אתם לא נמצאים על פני הפלנטה רק בשביל להתאמץ ולעבוד קשה. יקירים, אתם זוהרים כאשר אתם מאושרים, ואתם מקרינים דפוס אחר של רטט. זה הדבר אשר מושך אליכם את כל הדברים וגורם לתגובת היקום שמביא יחד את כל החלקיקים הנמצאים בהתאמה עם לבכם. באנרגיה הישנה נהגתם לעשות זאת עם הראש. על זה עבדתם אולם עתה זה קשור יותר ללב. איננו מבקשים מכם לזנוח את הראש, לחדול בכלל לחשוב או להשתמש בהגיון. אנו מבקשים מכם להתחיל קודם כל לחוש עם הלב, משום שזו אנרגיה חדשה בעולם חדש.

להוביל עם הלב

יקירים, התקדמתם ברמות רבות מאוד. בנקודה מסוימת בחייכם, הכוח הפיזי היה יותר חשוב מכל דבר אחר. כמין, זה היה חלק ממה שההישרדות שלכם היתה בנויה עליו, להיות בריא וחזק. להיות בעל אנרגיה של כוח חיים גדולה יותר דיבר על הישרדות והצלחה על פני הפלנטה. כאשר הזמן התקדם, זה היה כאילו הסבים שלכם הפכו חלק מדפוס והיה עליהם לעבוד קשה מאוד. ואז הוריכם החלו לעבוד באופן מתוחכם ורמת האנושות עברה לראש, פשוטו כמשמעו. זה התחיל הרבה לפני תקופת הוריכם. למעשה זה היה גל אנרגיה שהגיע עם הפילוסופים וכל הרעיונות החשובים שהיו צריכים להגיע לכדור הארץ, כך שתוכלו להתקדם ולהתחיל את שעון הזמן של תנועה בכיוון זה. למדתם לחשוב ולהיות מובלים על ידי הראש, לא הלב, משום שמערכות האמונה שלכם אמרו לכם שההבדל היחידי ביניכם ובין בעלי החיים הינו ההיגיון האנושי. ובכן, אנו שונאים לאכזב אתכם, יקירים, אולם לבעלי החיים יש היגיון בריא למדי. אתם פשוט לא למדתם ממש לתקשר עמם, אולם ככל שתתפתחו, תבינו זאת יותר. היה חשוב לכם להאמין שאתם המנהיגים הנמצאים בראש תהליך ההתפתחות. אנו שונאים לאכזב אתכם פעם נוספת, יקירים, משום שאינכם נמצאים בראש סולם ההתפתחות. אתם מתפתחים, כל אחד באופן אישי, כמו גם הקולקטיב כולו, אשר ממש עכשיו נע על פני הפלנטה בקצב מדהים. עתה יותר מאשר אי פעם בעבר, עברתם דרך אזורים בהם הכוח הפיזי היה חשוב, ואזורים אחרים בהם יכולת החשיבה היתה המלך. עתה הנכם נעים אל תוך הלב. כמה יש ביכולתכם לחוש? מה אתם יכולים לעגן כאן?

יקירים, במהלך שנים רבות עבדנו עם אנושיים רבים אשר סידרו את מהלך חייהם על פני ההכרה. הראש. הם חיפשו את השביל בו היתה ההתנגדות המועטה ביותר, תוך למידה וניתוח של כל צעד. הם שמו כף רגל לפני כף רגל למרות שלעתים זה כאב, שכן הם חשו את הרוח בפנים. למעשה, הם יצרו משהו והגיעו למטרתם רק על מנת לגלות שלבם כבר לא היה שם, וזה היה עצוב מאוד.על מנת להתקדם הלאה, אתם הולכים להזדקק לאיזון בין הלב לראש. האונה השמאלית של המוח היא עבור האדמה, והאונה הימנית – עבור הבית. אזנו ושאו את שתיהן, אולם הובילו עם הלב. קודם כל התחילו בשאלה מהי התחושה ואז הרימו אותה לראש, תוך שימוש ביתר התהליך שיש לכם. כלים חדשים אלה יכולים לעזור לכם לעגן את 15 דקות הקסם. האם אתה מוכנים? אנו מוכנים, וכך אף כדור הארץ. נספר לכם, יקירים, ששינויים רבים עדיין מגיעים לפלנטה. אתם מחכים שהדברים יירגעו, אולם זה ייקח עוד זמן. נכנסתם בבירור לעולם החדש, מעגנים ומביאים את קרן האור שלכם לעולם הזה כביטוי של אהבה. זה הדבר החשוב מכל עתה.

הארכת 15 דקות הקסם

אלו הם מצבים בהם לא רק שאתם דורשים מחדש את הקסם, אלא תעזרו לאחרים לדרוש מחדש את הקסם שלהם. כיצד ניתן להאריך את 15 דקות הקסם? עושים זאת בכך שהופכים את הסובבים אתכם לאנשים מופלאים. זה המפתח, יקירים, שכן רבים מכם הגיעו לכאן תקופות חיים רבות על מנת להיות מורים על פני הפלנטה. לעתים הייתם חלק מחוכמה מאוד דומה, לעתים תכופות בתקופות חיים שונות שהתרחשו על ציר הזמן. האמת, עתה אתם כאן באמת מתוך סיבה מאוד חשובה. כל האנרגיות אותן אספתם באמצעות החוויות המשותפות על פני כדור הארץ מתחילות להניב. אתם מביאים זאת קדימה כדי שכל הקסם יהיה בבת אחת. נאמר לכם יקירים, זה הזמן להניע דברים על מנת לקרקע את אורכם, את התשוקה ואת האנרגיה אותה הבאתם במיוחד מהבית. זה נחוץ על פני הפלנטה, אולם עתה זה אף בטוח לעשות זאת. קודם לכם היו פעמים רבות בהן זה לא היה בטוח. כל עוד תובילו עם הלב, תגלו שזה אפשרי. קחו את אותן 15 דקות של קסם והעצימו את הסובבים אתכם. הא, זה הסוד. זו ההארכה של הכול, משום שאינכם נפרדים מהם. הם חלק מכם, ולכן אם יש ברצונכם להאריך את הקסם חפשו דרכים להבין אחרים ולהעצים כל אחד כאשר ההזדמנות נקרית בדרככם.

יש זמנים קסומים על פני הפלנטה, יקירים, ואנו מריעים לכל אחד ואחד מכם על שהנכם משחקים משחק מדהים של העמדת פנים של להיות בני אנוש. הקסם שלכם ואנו מתבוננים מתוך הוד ובאהבה אדירה בעודכם נהנים מ,15 או יותר, דקות של קסם.

בכבוד גדול ביותר, יקירים, אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. שחקו היטב ביחד.

אספבו

הקבוצה

[*] מתייחס לסיפור הילדים על השד מהבקבוק

[**] מתייחס לקידוחים לא אחראיים בחיפושי נפט הגורמים לנזקים גדולים לאדמה

זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!