16ינואר2015

להיזכר בקסם
להתעורר לאשף הפנימי

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

משואות האור – ינואר

תוקשר בשידור חי ביום 20.12.2014

ברכות מהבית, יקירים

פלנטה של היעדר השלמות

ובכן, זה לא בדיוק כך, אבל קרוב. יום זה מלא שמחה לכולכם. סיפרנו לכם שוב ושוב כמה קסומים הנכם על פני הפלנטה הזו. למרות שנראה שחיי היומיום שלכם לא תמיד תומכים בקסם עליו אנו מדברים, דבר זה הולך להשתנות. ישנם דברים מעניינים מאוד המתרחשים בעודכם מתקרבים לזמן של חציית צירי הזמן. כאשר תעברו לאנרגיה זו, תתחילו לראות יכולות חדשות בתוככם, וזה הקסם אותו אנו מחכים לראות. אתם מבינים, יקירים, הנכם חיים על פלנטה של אי-שלמות על מנת שתהיה לכם כאן חוויה של רוח, משום שהרוח מושלמת. הא, כנשמות אין לכם מה להרוויח או ללמוד עד אשר אתם באים לכאן ומחלקים את השלמות כך שאתם יכולים לחוות אי-שלמות או חלל ריק באנרגיה. ובכן, אנו יודעים שזה קשה להבין זאת לחלוטין ונסביר לכם עוד ככל שנתקדם. מדי יום אתם חיים ברב-ממדיות, אבל הנה החלק המעניין. על מנת באמת להיות מסוגלים לחוות על פני כדור הארץ ולהעמיד פנים של אי-שלמות ושל בני אנוש, עליכם להסתיר רבות מהמתנות שלכם. על פי התכנון שלכם רבות מהמתנות הופסקו לחלוטין, כדי שתשחקו את המשחק של העמדת הפנים של היותכם אנושיים.

לא רציתם להרוס את המשחק. מה היה קורה אם הייתם באים לכאן והיו לכם כל אותן יכולות ליצור קסמים? לכם מן הסתם זה נשמע כרעיון נפלא, אולם מה בקשר לרוח? לנשמה? בזמן שהנשמה משחקת תקופת חיים ומתכננת את ההזדמנות להעלות את הרטט שלה, למצוא את החלקים השונים של השלמות והערמת מכשולים יכול למעשה לעזור לכם להשיג את אשר אתם צריכים מחוויה זו על פני כדור הארץ.

סט המתנות האישי שלכם

יקירים, השתניתם עתה במידה רבה מאוד. עברתם את הנקודה בה אמור היה כדור הארץ להפוך בקרוב ז”ל, כדור הארץ הנהדר. הפלנטה לעולם לא היתה מתה; כלל האנושות וכ- 97% מצורות החיים על פניה היו עוזבים. יקירים, התעוררתם מהחלום בדקה ה- 90 והתחלתם לקחת את עוצמתכם, התחלתם להתעורר למי שהיתם באמת ועברתם הלאה. כאשר עברתם את 12-12-12, רובכם מצאתם עצמכם בבלבול גדול, מכיוון שהדברים לא עבדו כמו קודם לכן. הבאתם את כל הכלים שלכם עמכם כדי להשתמש בהם באותו אופן, אולם זה נראה שהם לא תמיד עובדים. עתה הנכם עוברים היערכות חדשה, כאשר כלל האנושות יוכל לעבור את הרמה הבאה ולאזן דברים. זו הסיבה לכך שנראה שיש עתה מהומה כה רבה על פני הפלנטה שלכם. ישנן מלחמות רבות מאוד, ישנם אנשים רבים האומרים את האמת שלהם – לעתים בכוח, ופעמים אחרות עומדים באנרגיה. דברים רבים שהיו מוסתרים, מתגלים עתה. כאשר כל אותם דברים מתגלים בו זמנית, אתם חשים מוצפים. והנה החדשות הטובות, יקירים: לכולכם יש סט מתנות. אנו אומרים זאת באופן מכוון, שכן לא מדובר במתנה אחת אותה הנכם נושאים. אתם נושאים מתנות בנושא מסוים, אשר בדרך כלל מתרחב לטווח רחב, וחלקן נתפסות כמאוד קסומות, ברגע שרותמים אותן.

קסם מיידי

הן נותקו בקלות מהחוויה שלכם על פני הפלנטה, אולם החלק היפה הוא, שהן מתחילות להתחבר חזרה, אחת אחת. תתחילו לחוש שרמות אנרגיה מתחילות להגיע אליכם, ולפתע תוכלו לעשות דברים שבעבר ניסיתם מאוד ולא הצלחתם להשלימם. יש פורום חדש של קסם המוציא אותן מציר הזמן שכן זה מיידי, בכל רגע בו תרצו, וממש תוכלו לעגן אור חדש זה. בעצם זה משהו מאוד מוכר. אל תחשבו שזו מתנה חדשה שמעולם לא נתקלתם בה, משום שהיא לא. למרות שניתקתם חלקים אלה בעצמכם וביכולות שלכם, נראה היה שהם בכל זאת הגיעו לחייכם. הסיכויים הם שתכירו לפחות את הנושא הכללי בו המתנות תתחלה להופיע. במהלך ארבעת החודשים הבאים, אנו ממליצים לכם לנסות שוב לעשות דברים שיתכן ובעבר היו לכם עמם קשיים. נסו למצוא דרך חדשה לעגן קסם זה תוך כדי ההיערכות, חציית צירי הזמן וכל המתרחש. תחושו מעט רוח גבית וזה כל מה שאתם צריכים – מעט עידוד. זו הפיסה החשובה ביותר שיש ביכולתנו לתת לכם ברגע זה של חייכם.

הגיע הזמן לבקר שוב את המיוחדות שלכם

ובכן, דעו שקסם זה ממשיך בדרך חדשה לחלוטין והוא יתחיל לצוף על פני השטח בחייכם, בתחילה בקטנה תוך היזכרות. יתכן שתחשבו שעליכם להזיז משהו גדול ממקום אחד למשנהו, אך תחשבו: “כיצד ניתן להזיז זאת?” אולי צריך מלגזה, או גרר, או מה שלא יהיה על מנת להזיז זאת. ואז לפתע תיזכרו שפעם יכולתם להזיז דברים גדולים תוך שימוש בהכרה בלבד. זו הדרך בה המתנות תתחלנה לעלות לפני השטח – בתחילה כניצוץ של אור או כזיכרון, ואז כמשהו שידעתם שיש ביכולתכם לעשות למרות שלא עשיתם זאת במשך זמן ארוך מאוד. האם זה אומר שתוכלו לחבר את כל הנקודות ולהזיז את הדבר הענק? אכן כן, ורק בחודשים האחרונים ניתן לקחת אפשרות זו בחשבון. עם כל הדברים המתרחשים על פני כדור הארץ, הקסם שלכם מתעורר והגיע הזמן לערוך ביקור במיוחדות שלכם, בייחודיות שלכם, בכל חלקי האור אותם החזקתם בתוך הווייתכם. השאלה תהיה: “מה תעשו עם זה?” האם תשמשו בזה בעבודה ותנסו להתפרנס מזה? ובכן, הנה החלק היפה, יקירים. אין לנו שיפוט לגבי הדרך בה תשמשו בזה. זה באמת לא עסקנו, נכון? האמת היא שהנכם נמצאים על גבי פלנטת הבחירה החופשית. אתם יכולים להשתמש בזה לכל דבר בכל דרך שתרצו, ושוב תהפכו להיות טובים בהתמקצעות בתהליך. אנו אומרים זאת משום שזה סיום מעגל עבור האנושות.

למה תשתמשו במתנות?

היו זמנים בהם הייתם מומחים בהתחברות אל ההתמקצעות, אולם עתה, הקסם וההתמקצעות יתחילו להתעורר בדרכים חדשות. זהו זמן נפלא להיות על פני הפלנטה ארץ. כן, צפויים לכם עדיין קשיים ואתגרים. קשה מאוד להתעסק עם שנאת הדורות על פני הפלנטה, והיא אינה נעלמת כה בקלות. היא טבועה עמוק בחלק מהאנשים, כפי שהאהבה טבועה באחרים. למחסור באהבה ניתן לקרוא שנאה והוא מושרש עמוק. מה שקורה זה בעצם דבר פשוט: כאשר מתרחש משהו – מלחמה, פלישה, או מה שלא יהיה – האנשים מנושלים או שחייהם משתבשים. הם מלמדים את ילדיהם לשנוא את אלה ששיבשו את חייהם, והדבר ממשיך שוב ושוב. הוא מתרחש בשני צידי הויכוח, יקירים, אז אל תחשבו שיש צד אחד צודק. הדבר מתרחש כל הזמן על פני כדור הארץ והדברים מוקפצים הלוך ושוב בשדה הדואליות שלכם. עתה תוכלו לקרקע חלק מהקסם החדש, קסם ההתעוררות בתוך כולכם. לשם מה תשתמשו בזה? זאת השאלה.

להיזכר בקסם

ובכן, יקירים, זו קרן האור הייחודית שלכם שרק אתם יכולתם להביא מהבית. הבאתם אותה לכאן, לאדמה, והסכמתם להשתמש בה בדרך כלשהי. עד לרגע זה, לא היתה לכך חשיבות, שכן היא היתה מנותקת. לא היתה לכם גישה אליה גם אם הייתם מנסים, למרות שאתם זוכרים אותה. אתם זוכרים את הקסם שלכם, שאתם חשבתם שהינו חלום. חשבתם שהיו אלה זיכרונות ילדות של סיפורים בספרים ושל סיפורי אגדות. מדוע זה, יקירים, כאשר מישהו מציג לכם לפתע ספר על קסם הוא מיד ממריא? הסתכלו על כמה מהדברים, כמו למשל הארי פוטר, שהובא לפתע לחייכם על מנת להביא אנרגיות חדשות. רבים מהספרים, מהסרטים, מהדברים שהבאתם, נמצאים כאן על מנת לעזור לכם להיזכר בקסם שלכם. יש לכם עתה יכולות לעגן ולהשתמש במשהו מאוד יקר לכם. התבוננו בנושאי התשוקה שלכם ובאופן שבו אתם חושבים שיתכן שיש לאנשים האחרים מתנה של קסם בדרך כלשהי. האם יכול להיות שזה יתגשם ולפתע יהיו לכל יושבי הפלנטה כוחות של קסם של יכולת הגשמה של כל דבר? וואו, איזה בלגאן זה יהיה! זה יעלה לפני השטח לאט, אך עדיין מדובר בקסם.

התחילו עם חלומותיכם

לא תגלו זאת במאמץ אחד או בזיכרון אחד. זה ייקח זמן. לקח לכם זמן ארוך לקבור את אותם זיכרונות ועתה תתחילו לחשוף אותם. התחילו עם זמן החלום. רבים מאותם זיכרונות הוסתרו ממש מעבר ליכולת ההגעה שלכם, אך זה היה מכוון. זו חלוקת רטט וכאן נמצאת המודעות שלכם, וממש מחוצה לה נמצא מקום האחסון של כל הדברים המחברים אתכם לכל ממדי הזמן והמרחב. אנו יודעים שבנקודה זו קשה לכם להבין זאת במלואו, אז האמינו לנו באמרנו שזה היה מעט מעבר ליכולת השגתכם. מה שקורה הוא שכל האנושות מתחילה להתרחב אנרגטית, מבלי לדעת זאת או ללמוד מה זה. בעשותכם זאת, הבאתם עצמכם הביתה קרוב יותר מאי פעם בעבר. עתה הוא הזמן עבור אותם דברים שהיו עד כה מעבר להשגתכם, להתחיל להיכנס למציאות שלכם בעדינות רבה. אלה הדברים עליהם תוכלו להתאמן, אז התאמנו בקסם שלכם. אינכם מורגלים לכך, לא כן? מה אם הייתם פשוט יכולים לנפנף ביד, או אולי במטה הקסם – לנו אין מטה קסם, אולם יש לנו עט קסם! מה אם יכולתם לנפנף בקסם שלנו ולגרום למשהו להיווצר? זה היה כיף. אני חושב שאעשה זאת שוב. מה אם יכולנו לעשות זאת? ובכן, זה מגיע, יקירים. בינתיים, עד שתהיה לכם יכולת זו, או עד שתיזכרו לחלוטין, קחו את החלומות שכן זו הדרך בה נעזור לכם להיזכר.

לרבים מכם יש אתגרים עם החלומות; חלקכם אינם זוכרים אותם והאחרים חושבים שאינם חולמים. יקירים, כאשר מרגיעים את המודעות שלכם ואת הדמות של מי שאתם חושבים שהנכם, לפתע אתם שוב הופכים להיות שלמים ודבר זה קורה במהלך החלום. זו תקופה השבת הנעורים, לכן לפני לכתכם למיטה הרשו לעצמכם להיזכר בקסם. זה כל מה שדרוש. פשוט תנו לעצמכם רשות לקבל את אשר ניתן לכם שיעזור לכם להניע את זיכרונות הקסם. הם נפלאים אך יש לכם אותם כבר, יקירים, שכן לרבים מכם יש אותם מתקופת הילדות. חשבתם שזה היה טבעי לגדול כך, אולם רק משום שזה היה אמיתי. לא דמיינתם זאת; זה לא היה סיפור שסיפרו לכם ההורים על מנת לבדר אתכם או כדי להסיח את דעתכם. זה היה אמיתי וזה החלק אשר מתחיל לשוב לכולכם. שנת 2015 הינה הזמן להיזכר בקסם, להתעורר מהחלום ולהתחיל להשתמש בחלק מזה באופן מודע בחייכם בדרכים שונות. דבר זה ייתן לכם הזדמנות לתרגל את השרירים הנחוצים לשם מיזוג מלא של זה בחייכם.

הרעש הלבן יתחיל להיעלם

אלה זמנים נפלאים על פני האדמה. אתם תתחילו לראות משהו מאוד מעניין, מכיוון שלפתע פתחתם את הדלת לכל המידע וכל אחד יכול בעזרת הטלפון הנייד לצלם וידאו. הנכם נמצאים בזמנים שבהם אין יותר סודות, וגם בזמנים של היצף מידע, דבר שלמעשה יעזור לכם להבהיר את מטרתכם על פני האדמה. כאשר תתחילו למזג מהקסם אל תוך החיים ותתחילו להשתמש בכמה מהדברים בדרך מעשית, כל הרעש הלבן יתחיל להיעלם.

האם זה אומר שלא יהיו לכם את הבעיות שיש לכם בעולם? כן, הן תהיינה. הן עדיין תהיינה אולם הן לא תיכנסנה לשדה שלכם אלא אם כן יהיה לכם חלק בהן. תתחילו להיות מסוגלים להיות יותר ממוקדים בכלל החיים ותוכלו לראות יותר מהו חלקכם בכל דבר. אלה הזמנים שלמענם הגעתם לכדור הארץ, להיות כאן בזמנים קסומים אלה בהם נתחיל לעבוד עמכם על גופכם הפיזי. גם גופכם הפיזי זקוק להתאמות, יקירים, משום שהוא עוצב לשאת אחוז מסוים מאורכם. הנה אתם, מציפים עצמכם באור כה רב – על הגוף יהיה להתאים עצמו, והוא ישתנה. קודם כל יהיה על אנרגיות האדמה להשתנות ודבר זה עדיין נמצא בהילוך, אולם גופכם הפיזי יתחיל להגביר את היכולת להחזיק יותר אור. איננו מדברים על האור הנראה לעין בספקטרום. אנו מדברים על קרניים שמעבר לקרני הקוסמוס, על הצורה הגבוהה ביותר של אור שעל האנושות עדיין לגלותו. בסופו של דבר המדענים שלכם ייקחו אתכם לשם, אולם עד שההוכחות תהיינה ממש לפניכם – זכרו את הקסם. זכרו מי אתם. קחו את הקפיצה הקוונטית מעבר לכל זה ופשוט קפצו אליה. זה כה פשוט. לא תמיד קל, אולם פשוט.

אנו מתבוננים בכם מעבר לכתף

הגיע הזמן שכל אחד מכם ייזכר באמת שלו, בקסם, בדברים שהוא יכול לעשות וביכולותיו. יקירים, ישנם זמנים על פני כדור בארץ בהם אנו מתבוננים ממש מעבר לכתפכם. אנו מסתכלים עליכם כאשר הנכם מתוסכלים ממשהו אותו אתם מנסים להבין, גיבוב של אנרגיה אותו אתם מנסים לפתור. אנו צוחקים צחוק היסטרי משום שכל הזמן יש לכם בתוככם את הקסם לעשות זאת במהירות רבה, ואתם מחפשים את כל התשובות מחוצה לכם מכיוון שזו היתה הדרך האנושית. עתה זה משתנה, ובשנה הבאה תתחילו להכניס צורה חדשה לקסם הפנימי. צרו זאת בזרועות פתוחות והבטיחו לעצמכם לקרקע זאת בכך שתשתמשו בקסם בדרך כלשהי. אל תרגישו שיש מחסור בעולמכם, יקירים, שכן זו אשליה בלבד. רבים מכם אינם עושים דברים משום שהם חשים שהדבר עלול לקחת מהאחרים. אתם מאוד רגישים לדבר זה, עד שאינכם רוצים לעשות גלים על פני הפלנטה. אנא התחילו לעשות גלים, שכן הגיע הזמן להיזכר מי אתם, להשתמש בקסם שבפנים ולהתחיל ליצור את עולמכם. תגלו שכדור הארץ משתנה ומייצר יותר אפשרויות מאשר חשבתם שאפשר.

יקירים, בכבוד גדול אנו מברכים אתכם בדרכים אלה ומעבירים אתכם דרך אותם צעדים כדי שתראו את ההתפתחות האנושית ההולכת ונפרשת לפניכם בכל יום, כפי שחזינו שיקרה. הקסם כאן, אתם מחזיקים בו. אם לא יותר מכך, אנו מקווים לעזור לכם להיזכר בזאת. בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. זכרו שהמשחק אותו הנכם משחקים חדש לחלוטין. שחקו היטב ביחד.

אספבו. יקירים

הקבוצה

זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2015 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!