15 מאי 2014

מפגש רב-ממדי
גרסה גבוהה יותר

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

תזכורות מהבית

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

ברכות, יקירים,

שמחה גדולה היא להיות עמכם, לראותכם בדרך חדשה שכן כולכם נכנסתם לאנרגיה החדשה. כל… אחד….. ואחת על פני הפלנטה עבר לרמה החדשה. אנו מאוד גאים להתבונן בכם מכיוון שכולנו חלק מכם. אתם חושבים עלינו כנפרדים, אתם חושבים עלינו כעל גבוהים יותר, כשונים, כטובים מכם בדרכים רבות. יקירים, כאשר תשובו הביתה, תבינו מי אתם. תיזכרו בטבע הסיבה שבגינה מלכתחילה הגעתם לכדור הארץ. אנא הבינו שבחרתם ללבוש את הצעיף; רציתם לשחק משחק מחבואים זה. אתם הנכם אל המתחבא מעצמו, המחפשת את עצמה, והצלחתם בכך מאוד. לכן אנא הבינו שאין כאן משהו שגוי. הכנסתם את הדברים להילוך בדרכים יפות ביותר, ועתה תתחילו לקצור את התועלות.

לאפשר לתקשור להגיע – סיפורו של השומר

ברצוננו להביא היום את הדברים לתשומת לבכם, שכן רבים מהם חדשים וזמינים עתה לאנושיים. נספר לכם שבעבר, רבים מאותם דברים היו חסויים; רבים נראו במדע הבדיוני שלכם ובסרטים של כותבים יצירתיים שחשבו שהם ממציאים משהו, בעוד שלמעשה הם תקשרו את העתיד. הם תקשרו אנרגיה ששלחנו לרבים מהם, וזהו טבעו של מה שהשומר מכנה תקשור. הוא מתמקד באופן שהוא מתקשר את הקבוצה. הוא יכול להביאנו מהבית כרטט קולקטיבי, וזה דבר מופלא מאוד. טוב, לכל אחד מכם יש יכולת זו. יתכן שלא כולכם תבטאו אותה באותו אופן, יתכן שלא כולם יכולים להיכנס לזה או להיות מספיק בטוחים בכך כפי שהשומר סוף סוף למד להיות. אנו משתמשים במילים סוף סוף, משום שלקח לנו פרק זמן לעבוד אמו. הייתם צריכים לראות את התקשור הראשון. זה שעשע אותנו.

בתחילה הוא נהג לתקשר על המקלדת. זה היה לו מאוד פשוט ומאוד קל, מכיוון שהוא יכול היה לקרוא את התקשור ולבדוק אותו לפני שהוא לחץ על מקש ה- enter. בשלב זה כבר היה מאוחר מידי לשנות דברים, וזו הסיבה להיסוסו הרב, ולקח לנו זמן לא מועט עד שהצלחנו לזכות בביטחונו. זה לא היה משום שהוא לא בטח בנו, הוא לא בטח בעצמו. מאחר והבטחון העצמי הינו גורם מפתח, עזרנו לו בנושא זה. היתה בחורה צעירה שהזמינה אותו להגיע למקום מסוים בעולם, והוא אכן הגיע לשם. כאשר הוא הגיע – והם עשו יחד סמינר, ואז היא אמרה: “טוב. אתה הולך עכשיו לתקשר.” הוא ענה: “לא. לא תכננתי את זה.” היא אמרה: “סיפרתי לכולם שאתה הולך לתקשר, אז אני חושבת שעליך לנסות לעשות זאת.” הוא ענה: “טוב. היכן נמצאת המקלדת שלי?” הוא התיישב והחל להעביר את המסר הראשון בהחלט של תהליך החיים אותו הוא עושה עתה. סיפרנו לכם, יקירים, זה הצריך מאתנו את מירב המאמצים בצד הצעיף שלנו על מנת לעבור דרך אותה אנרגיה צפופה. מה היתה אותה אנרגיה צפופה? זה היה פשוט מאוד. הוא לא בטח בעצמו. איננו חושבים שזה היה דבר רע, איננו חושבים שחוסר בטחון זה  היה משהו שגוי. הוא פשוט היה שם. ומן הסתם זהו החלק החשוב ביותר ביחס לאנרגיה החדשה – אין דבר שהוא נכון או דבר שהוא שגוי – לא בדרך הזהירה בה השתמשתם עד כה במילים אלה. טוב, אין לבן או שחור, ומעולם לא היה. ישנם רק גוונים של אפור – בכל סוגי התערובת האפשריים –  ושם נמצא באופן מיוחד קסם האנרגיה החדשה. ובכן, השומר החל  להביא אנרגיה זו; הוא פתח את פיו והוא ידע את המילים הראשונות שכן פעמים רבות אמרנו לו אותן. הוא אמר “ברכות מהבית,” בדרך שאהבנו. ועם מלים אלה יצא הדהוד לחדר, ומאותה נקודה והלאה רוב האנשים שמעו רק כל מילה שנייה, משום שהדמעות החלו. אותו תקשור ראשון היה עבורו קשה מאוד מאחר והוא היה המום מאוד, וכל מערכות גופו נכנסו למתח – פשוטו כמשמעו –  על מנת שיוכל לשאת את האנרגיה החדשה, את אנרגיית הלב. כולם למדתם לעשות זאת בדרך זו או אחרת, ואתם אכן עושים זאת כבר. אולם בעתיד הקרוב, תגלו דרכים חדשות להפצת התקשורים שלכם. זה חלק מאוד יפה ואת זה יש ברצוננו לחלוק עמכם היום, מאחר ואין לנו מגבלות של זמן. האין זה נפלא?

שלושת גלי ההעצמה –  הראשון, השני והשלישי
מסע קצר בהיסטוריית כדור הארץ

אלרה, שומר הזמן, eM, מרליה ורבים אחרים שעדיין אפילו לא דברו, היו כאן, בצד הזה של הצעיף, אך אנו מאוד מחוברים אליכם. אנו חלק מכם באותו אופן שהנכם חלק זה מזה, דבר שאינכם יכולים לראותו מאחר ואתם נחושים להשלים משחק זה של העמדת פנים של נפרדות. עכשיו נכנסתם לגל ההעצמה השלישי. גל ההעצמה הראשון עסק בהליכה אחר המנהיג. למדתם שאם תלכו אחר המנהיג תוכלו לגרום ליותר דברים להיעשות, תוכלו להיות קולקטיב. הצעד הבא היה ללמוד כיצד ללכת בעקבות עצמכם, וזה היה גל ההעצמה השני. ואכן עשיתם זאת. למדתם כיצד להרחיב את הגבולות על מנת להגדיר את האנרגיה שלכם ולמנוע מעצמכם מלהיות מושפעים יתר על המידה מהאנרגיה של הזולת. היה עליכם ללמוד סגולות מסוימות של אמון; היה עליכם ללמוד לומר את האמת שלכם גם בעיתות מצוקה. ואכן עשיתם זאת. התמתחתם וכל האנושות עברה עתה לרמה חדשה. זה דבר קסום וזו ההתחלה של הגל השלישי.

יקירים, גל העצמה השלישי הינו הרמוניה. למרות שזה נשמע מאוד פשוט וקל, שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. למדתם לחיות עתה על פני כדור הארץ ולמצוא את מהותכם כך שתדעו היכן היתה דרככם ועל מנת שתוכלו לברוא מציאות. עתה, יקירים, מדובר במיזוג, בשילוב, דבר שאליו רוב האנושיים אינם רגילים. רוב בני האנוש לא ממש יודעים מה לעשות עם זה. עמוק בפנים, כולכם יודעים שהנכם חלק זה מזה; עמוק בפנים אתם כמו אצבעות של אותה יד. הן נראות כאילו הן נפרדות, אך כולן הינן חלק מאותה אנרגיה, אותו חיבור עם אותה כוונה, ועם אותה מטרה רוחנית. כל אחד מכם הגיע לכדור הארץ עם קרן אור קדושה שאינה דומה לאחרים, אותה הסכמתם, מסיבה מסוימת, לשאת ולהביא לכדור הארץ. מדוע נחוץ הדבר אם הנכם משחקים משחק? כך היה הדבר במשך עידנים רבים, יקירים, אולם עתה שיניתם את המשחק בדרך חדשה.

הימים של למוריה ואטלנטיס

נספר לכם שהנכם נמצאים כאן, על פני כדור הארץ, הרבה יותר זמן מאשר המדענים שלכם אומרים. רוב המדענים שלכם מאמינים שלפני 65 מיליון שנה היה אסטרואיד שפגע בכדור הארץ, פיזר כמות מאוד גדולה של אבק, ומחה 70% מכל צורות החיים מעל פני האדמה, כולל הדינוזאורים. נספר לכם שזה היה רק סיכום אחד של חיים. הייתם כאן פעמים רבות קודם לכן. הרעיונות שלכם ביחס ללמוריה ואטלנטיס מגיעים מזכרונות אמיתיים החוזרים אחורה בזמן רחוק יותר מאשר תוכלו לדמיין. היו זמנים בהם מבחינה רוחנית הייתם הוויות מאוד מתקדמות. היו לכם 2 יבשות שונות: אטלנטיס ולמוריה – מוּ. למעשה התפתחותכם הרוחנית בימים של מו, למוריה, היתה אדירה. פתחתם את הדלת והיתה לכם היכולת לעבור לצד השני בעודכם עדיין בגוף. הייתם ברמה שהיום עדיין לא הגעתם אליה.

ששת הגזעים ההוריים

אולם עליתם על הימים של אטלנטיס וזה דבר קסום, שכן אפילו הטכנולוגיה שלכם התפתחה עמכם. אתם חושבים שהטכנולוגיות נפרדות מכם, אך לא כך הוא. הן אינן אלא השתקפות כל הרטט שלכם – כל הרטט כולו. בעצם, הטכנולוגיות הועברו על ידי הגזעים ההוריים שלכם. בכל היקום קיימים ששה גזעים הוריים שהגיעו לכדור הארץ על מנת לדחוס ולהתחיל גל זה של חיים: הגוף הפיזי בו הנכם נמצאים עתה. לפני כן היה לכם גוף פיזי אחר. לא נתאר לכם אותו שכן יהיה מאוד קשה להבהיר זאת. אולם יש ביכולתם לשוב לאחור אפילו רחוק יותר בזמן, כאשר כדור הארץ החל – משום שכדור הארץ נמצא על ציר זמן. למעשה הפלנטה הינה חלק מתהליך בעל סופיות, ולמרות שהגוף הפיזי אותו הנכם נושאים אף הוא בעל סופיות, בטבעכם הנכם אינסופיים. אתם מושלמים ואין לכם לא התחלה ולא סוף. בדומה לכל האנרגיות, זו שלכם לעולם אינה מתה. היא רק משתנה מצורה אחת לבאה. זה דבר קסום. וכך הנכם נמצאים בגל ההעצמה השלישי, מנסים להבין מדוע הדברים אינם עובדים באותה דרך בה עבדו בגלים הראשון והשני. ובכן, הבה נשוב עוד קצת לאחור.

גוף של אור

בהתחלה היתה הפלנטה כדור גז חם, מגמה מותכת הצפה בחלל, לא ממש עגול. היא חיפשה את הסיבוב שיאסוף אותה באופן מושלם, דבר שאכן התרחש, אולם היא היתה זקוקה לתמיכה, לטיפוח. לגידול. זה היה הזמן בו אתם הופעתם. זו היתה הפעם הראשונה בה הייתם על פני כדור הארץ, והאמת היא שאתם עזרתם לבריאתה. גם בעבר קראנו לכם אלים למרות שאנו יודעים שאתם מתנגדים לשם זה. אנו יודעים שאינכם אוהבים לשמוע שאתם אלים משום שזה כנראה מטרפד מערכות אמונה אחרות שלכם. טוב, נספר לכם שזה לא יכול להיות יותר רחוק מהאמת. האל לעולם אינו נפרד מכם. זה החלק היפהפה. אילו רק יכולתם להבין שכולכם אינכם אלא חלק זה מזה, שאתם חלק מאתנו. אתם חלק מכל דבר קיים. כאשר הנכם עוזבים את הגוף הפיזי, הנשמה שלכם שבה הביתה ושוב הופכת להיות חלק מכל דבר. היא מתערבבת חזרה. על פני האדמה עברתם את גלי ההעצמה הראשון והשני, ועתה הנכם עובדים על הרמוניה. כאשר הגעתם לראשונה לפלנטה – כאשר היא היתה כדור חם צף של מגמה – הייתם במצב הרמוני מאוד זה עם זה, משום שלא היה לכם גוף פיזי. היה לכם גוף שהיום הנכם מכנים ‘גוף אור’. היה לכם גוף של אור, פשוטו כמשמעו. היתה לכם דחיסות מועטה מאוד; בכל מקרה, על מנת לבקר בכדור הארץ,  הייתם זקוקים לדחיסות כלשהי, שכן הפלנטה היתה סופית. למרות שבטבעכם הנכם אינסופיים, על מנת שתוכלו להיות באותו עולם כמו הפלנטה, היה חשוב שתקבלו על עצמכם מעט חוסר מושלמות. האין זה נפלא? כאשר תבינו מה באמת מתרחש – כאשר תשובו הביתה – אתם, כמונו, תדהמו לחלוטין מכך שכדור הארץ וכל האנושות הגיעו לרמת רטט זו. יקירים, זה יותר ממרגש. זו הזדמנות הממתינה להתקרקע ביותר דרכים מאשר אי פעם תוכלו לדעת. הבה, אם כן, ניתן לכם מספר מהכלים החדשים. הבה נחלוק עמכם חלק מהאפשרויות שכבר הוצגו בעולם המדע הבדיוני שלכם.

המאפיינים של גוף אור

אחד מגורמי המפתח, יקירים, הוא שמעולם לא איבדתם את המאפיינים שהיו לכם כאשר היה לכם גוף אור, כאשר גופכם היה פחות דחוס, ופשוט יכולתם להוות. למעשה למצב זה [מצב ההוויה – חמדה] הנכם מנסים עתה לשוב. למרות שהנכם בעלי גוף בעל דחיסות, אינכם יכולים לחדול לחלוטין לעצור הכול ולהוות. גופכם הפיזי יעזוב, פשוטו כמשמעו, בעודכם ממתינים לנשימה הבאה. לכן בצעו את פעולת האיזון ונסו למצוא מאנרגיית הקרקוע ככל שתוכלו. אתם מצליחים הרבה  יותר מאשר יש ביכולתכם לדמיין, אך היתה לכם עזרה. הו, אנו יודעים מה אתם חושבים. אתם חושבים על הוויות מהעולם החיצון – על האנשים הקטנים בעלי עיני היהלום הנראים כמו המכרסמים שלכם וכו’. יקירים, זה רק חלק מהעניין. כאשר סוף סוף תבינו כיצד הנכם חלק מכל זה, הפחד יחלוף. אתם תתקשרו בדרך חדשה, ולמרות שהנכם נמצאים בגוף פיזי, בגוף דחוס, תתחילו להיות מסוגלים לשוב אל המאפיינים שהיו לכם כאשר הייתם בגוף אור. האם אתם יכולים לתאר לעצמכם איך זה לחשוב מחשבה ולראותה מתגשמת מולכם במהירות גדולה? האם אתם יכולים לדמיין איך זה יהיה כאשר תחשבו על מישהו ומיד הוא יופיע מולכם? האם  יש ביכולתכם לראות בעיני רוחכם איך זה לנוע קדימה בזמן, לזרוע זרעים עבור עצמכם כך שתוכלו להיכנס אליהם בהיותכם על ציר הזמן? כל אלה הינם מאפיינים מצויים בגוף האור. אך יש עוד, הרבה יותר. כאשר תתחילו לעבור בין הממדים תתחילו להבין מה באמת אומר לכם הדבר וכיצד תוכלו להיכנס לממדי הזמן והמרחב.

התכווננות לדחיסות החדשה

הרמה הבאה אותה ברצוננו לחלוק עמכם היום, הינו האיחוד מחדש הרב ממדי היפהפה הנמצא עתה לפניכם. כאשר תצעדו קדימה, תראו שהאנרגיה תתחיל להתבהר ותהיו מסוגלים להתקרקע בדרך חדשה. רבים מכם חיו בהישרדות. לרבים מכם היו עניינים עם כלכלת העולם אותה – בערך לפני כ- 7 שנים –  ראיתם מתרסקת, ומעולם לא התאוששתם מזה לחלוטין. הסיבה לכך שמעולם לא באמת התאוששתם, יקירים, הינה העובדה הפשוטה שיצאתם מאותה דחיסות. לקחתם עמכם את כל המערכות שלכם לדחיסות החדשה. אי לכך עליכם להשתדל להתאים אותן ולהביאן לרמה הזו. אין זה דבר קל שכן המערכות שהיו לכם היו מערכות בעלות רטט נמוך יותר, ועתה הנכם מנסים לעבוד ברטטים החדשים של כדור הארץ החדש. זו הסיבה שרבים מכם חוו איפוס של האנרגיה. חלק מזה בא לידי ביטוי בעולמכם כמחסור בכסף, או כמחסור בכל סוג של שפע. למעשה יש לכם גישה לכך בכל רגע. כאשר סוף סוף נוכל לחלוק עמכם איך זה באמת וכמה הנכם מוכנים, אתם תשמחו בדרך שלא שמחתם מאז שעזבתם את הבית, והצפוי קסום.

האיחוד הרב-ממדי מחדש

הבה נשוחח לרגע עתה על האיחוד הרב-ממדי מחדש, משום שזה נושא קסום אותו נביא לכם כחוויה. אנא דעו: אתם הנכם הוויות רבות חלקים אותן הנכם רואים. כאשר אתם מתבוננים במראה אתם רואים השתקפות הפוכה, לא כן? זה בניגוד למה שהייתם מצפים משום שלמעשה זה משקף את הקרניים בדיוק במקום לפענח אותן ולפלוט אותן החוצה. רובכם חושבים שחלקים משערכם נמצא בצד ההפוך מאשר הוא נמצא למעשה, מכיוון שאתם רגילים לראות עצמכם במראה. מהי, אם כן, אותה השתקפות? השתקפות זו אינה יכולה ללכוד לחלוטין את הרוח. על מנת לקבל מעט מאנרגיה זו, עליכם להתבונן בתשומת לב רבה, שכן הכול הפוך; הכול הינו בעצם תרגום, אבל לא אתם. אתם הנכם רוח והקסם שלכם נמצא הרבה יותר עמוק מהניתן להשתקף במראה של הממד השלישי, וזה בדיוק מה שזה, ואכן עתה יוצרים את המראות החדשות. לא, הן לא תשמשנה לסירוק השיער וצחצוח השיניים, וכו’. הן תשמשנה לראות עצמכם בדרך חדשה עם כל הממדים שלכם כאחד. זהו איחוד מחדש אמיתי בדרך מאוד יפה.

רב ממדיות – יקום המבוסס על 12

ובכן, מה ביחס לממדים? מדוע הם נמצאים שם? על מה מדובר? דברנו על כך בעבר, אך נסכם זאת בתמצות על מנת שאלה מכם שלא שמעו על כך, יוכלו להבין. יקירים, אתם הוויות מושלמות. אתם מושלמים בכל דרך. יתכן שכאשר הנכם מתבוננים בעצמכם ובחוויות החיים שלכם, תוכלו לחלוק עלינו על כך. אתם עלולים לומר: “לא, יש לי כל מיני סוגים של פגמים, כל מיני סוגים של בעיות, כל מיני סוגים של חוסר מושלמות.” כן, כפי שאמרנו כבר, אפילו בתקשור – הנכם השלמות הבלתי מושלמת של האל. מדוע עליכם להיות בלתי מושלמים? למה אתם מבלים את כל חייכם בניסיון לגרום לעצמכם להיות מושלמים? משום שעמוק בפנים אתם יודעים שזו הסיבה האמיתית להיותכם כאן. אתם יודעים שאינכם האדם המשתקף לכם במראה. זו רק ההשתקפות “היבשה” של ההוויה הפיזית שלכם. גם אם תתבוננו בתשומת לב רבה מאוד, יהיה לכם מאוד קשה לראות את האנרגיה שלכם , שכן את זה יש ביכולתכם למעשה לראות בעיניים עצומות. וזה מגיע. אתם נכנסים לזמן בו רבים ממאפיינים אלה יחזרו אליכם. ומה ביחס לחוסר המושלמות? הבה נתאר לכם רב-ממדיות בפירוט ככל שנוכל על מנת לתת לכם מושג שיתאים לא רק לעולם המציאות, אלא אף למוח שלכם. דעו, אם כן, שזה הקרוב ביותר שיש ביכולתנו להגיע אליו ברגע זה בתיאור של רב-ממדיות. ככל שתתפחו תתפתח אף הבנתכם, ואנו נפתח את התיאור שניתן לכם. עתה, הדרך הקלה ביותר להבין זאת היא, שהנכם מושלמים בבית ובלתי מושלמים על פני כדור הארץ, משום שהפלנטה הינה מקום של חוסר מושלמות. וגם, על פני הפלנטה הנכם נמצאים על ציר זמן בעוד שבבית אין ציר זמן. בבית לא מסתכלים על שעונים כי שעונים אינם קיימים. ועל מה בכלל יש להסתכל?  [יש כאן משחק מילים: שעונים באנגלית: watches , ו- watching = להסתכל – חמדה] האמת היא שאתם משוחררים מכך ויש ביכולתם לנוע באופנים רבים יותר מאשר חשבתם. אולם על מנת שתוכלו לבוא ולחוות על פני כדור הארץ, עליכם לחלק את המושלמות שלכם. אי לכך באתם לכאן עם 12 קרניים, או עם 12 התחלקויות נפרדות. מדוע שתים עשרה? זו אשליה בה אנו משתמשים בנקודת הבנה זו שלכם, אך הבינו שיתר היקום מבוסס על 12. רוב הפלנטה מבוססת על 10. זו הדרך בה למדתם לספור,זה האופן בו למדתם לעשות כל דבר, אך רוב יתר היקום עובד תוך התבססות על מערכת של 12. זו מערכת טבעית בעוד שלמעשה לא כך הבסיס של 10. הו, אתם חושבים שזה קל משום שכך למדתם, אך ברגע שתלמדו משהו אחר, תראו כמה רחוק יותר ניתן להגיע בעולמכם.

הפרדה ואיחוד מחדש של המושלמות שלכם

של אחד עשר ה”אתם” השונים

ובכן, כאשר החלטתם לבוא לכדור הארץ, אמרתם “אינני יכולה לשאת את כל המושלמות שיש לי בבית, לכן כאשר אלך לכדור הארץ, תהיינה לי 12 התנסויות בו זמנית.” למעשה יש לכם אחת עשרה התנסויות בו זמנית. מה קרה לחלק ה- 12? החלק ה- 12 מחזיק באנרגיה שלכם. החלק ה- 12 ממלא את הפער בין הבית לכדור הארץ וכל אחת עשרה ההתנסויות שלכם. ממד 12 זה הינו מה שאתם מכנים האני הגבוה. זה המבע שלכם. עכשיו, האם זה אומר שאנו מדברים על ממדים בהם הנכם חיים במציאות? לא, יקירים, אנו מדברים על ביטוי אישי, על חלוקה של חוסר המושלמות שלכם, הפרדת חוסר המושלמות שלכם על מנת שתוכלו להתנסות על ציר הזמן על פני כדור הארץ. זו המהות של מה שהכנסתם להילוך ואת זה הנכם חיים מדי יום. האם זה אומר שלמעשה ישנם 11 “אתם” המהלכים על פני האדמה? האם אפשר לפגוש אותם? האם אפשר לברך אותם? יקירים, באופן פיזי זה לא ניתן. קיימת מגנטיות השומרת על הרמות הממדיות בנפרד. יש צורך לסייע למשחק שלכם; יש צורך לאפשר את לוח המשחק באופן שהמשחק יהיה בדרך הטובה ביותר. מאחר ועברתם את שער ה- , 21-12 ונכנסתם לעולם החדש, דברים חדשים מתרחשים. יש לכם עתה יכולת לשוב להיות יחד עם ה”אתם” האחרים. זהו דבר קסום, שכן מה שקורה כאן, יקירים, הוא, שהיה עליכם לחלק את המושלמות שלכם. אם תתבוננו בחייכם עתה ואני אבקשכם למנות חמישה דברים שהנכם ממש ממש טובים בהם, סביר להניח שתעשו זאת בהצלחה טובה למדי. אם הייתי מבקשכם למנות חמישה דברים שהנכם גרועים בהם, סביר להניח שגם זאת הייתם יכולים לעשות. להיות ממש טוב או ממש גרוע במשהו, זה לא ‘בסדר’ ואינו ‘לא בסדר’. אין זה אומר שעליכם לשכלל את אותם דברים ולהביאם לצד השני; זה פשוט חלק מחוסר המושלמות היפהפה שלכם. זה דבר שקשה מאוד להבינו, לא כן? טוב, נוכל להבטיח לכם שיש לאחד מאחד עשר ה”אתם” את אותם דברים אשר רשמתם שאתם חושבים שחסרו לכם… למעשה, אתם בעצם נושאים בממד אחר את מלוא אנרגיית הדברים שאתם חושבים שהנכם גרועים בהם כאן.

איך הייתם מרגישים אילו יכולתם לאחד מחדש ולהביא יחד את אותם ממדים שונים ולגרום לאיחוד מחדש רב-ממדי בתוך הנשמה שלכם? דבר זה מתרחש והוא עובד באמצעות חיבור ישיר לאני הגבוה. זהו גורם המפתח האחד שלא רק מחבר לאחד עשר ה”אתם” האחרים, הוא אף שומר עליכם מחוברים כל הזמן לבית. הו כן. זהו האני הגבוה היפהפה שלכם המחזיק ברסיס של השלמות של כל אחד עשר ממדי הזמן והמרחב שהנכם חווים כאנושיים.

קחו נשימה, יקירים. קחו נשימה נוספת. וכאשר ננשוף נשימה זו, אנו הולכים לשחרר את אותן מחשבות על חוסר המושלמות ונתחיל לאמץ כמה מאותן נקודות מבט חדשות.

האם אתם יכולים לחוש שזה לא רק עבר לכם בראש אלא אף פגע בלבכם? זה קסם. זה החיבור שבו תוכלו להלך כל הזמן… בכל רגע של היום. יש לכם חיבור ישיר לאני הגבוה, ותמיד היה לכם. מעטים בלבד ידעו מה לעשות עם זה; מעטים בלבד למדו לבטוח בו. זה הדבר שהיה על השומר לעשות בפעם הראשונה שהתחלנו לתקשר באמצעותו. זו הסיבה שדבר זה כה ריגש את גופו הפיזי – עד דמעות, והן לא חדלו לזלוג כחצי שעה מרגע סיום התקשור. הוא היה נבוך ביותר. הנה הוא, גבר גדול – לפחות בזמנו כך הוא חשב –  יושב לפני כל אותם אנשים נפלאים, כל אותם אנשים שהוא ניסה להרשים, והוא התחיל לתקשר אותנו. באותו זמן הוא לא יכול היה להוציא הרבה. הוא פשוט לא היה מסוגל לנשום משום שהעמסנו את המערכת שלו בחיבור יתר לאני הגבוה. במשך הזמן הוא פינה את הדרך, הוא ניקה את מערכות האמונה שלו שחסמו אותו, והוא היה מסוגל לתקשר ולהעביר את הדברים. כל אחד ואחת מכם מסוגל לכך, שכן גם אתם מהבית. אתם חלק מאותה משפחת אור. זה החלק היפה, וכאשר תגיעו הביתה, תחגגו את אותה משפחה בכל מיני דרכים חדשות – בדרכים ששכחתם. דבר זה יחזירכם שוב הביתה.

איחוד מחדש רב-ממדי – תנועה של הרוח

מה דרוש לשם כך? מה הדבר הבא? חייכם על פני כדור הארץ שונו באופן כה דרסטי, עד שבכל פעם שאתם פותחים את הטלוויזיה אתם רואים שמתרחשים דברים חדשים ויש חוסר הרמוניה. אתם רואים שדברים קורסים, דברים שנראה היה שהם מתנדנדים במשך פרק זמן אך בכל זאת עובדים, לפתע החלו לקרוס. מה קורה? יש לכם איחוד רב-ממדי. זה מה שמתרחש. הדלתות נפתחות. הנכם חיים על פני הפלנטה של הבחירה החופשית. אתם קבעתם את החוקים האלה בבהירות גדולה והם השיגו יותר מאשר אנו היינו יכולים להשיג על פני מיליונים של לוחות משחק – אתם עדיין מחפשים לוח משחק, אך ישנם שם מיליוני וטריליוני לוחות משחק אחרים וצורות חיים אחרות.קשה לנו לתאר במילים צורות חיים אחרות אלה כך שתבינו, משום שהמילים שמות גבולות. ברגע שאנו אומרים מליון, טריליון, זה תוחם את זה עבורנו, ולמעשה אין גבול, זהו מספר אינסופי. אנו יודעים שאינסופיות אינו מושג שהאנושיים יכולים להכיל בראשם  יותר מחצי שנייה, מכיוון שזה לא מתאים. הוא אינו מתאר את החוויה שלכם על פני כדור הארץ, אך הוא לחלוטין מתאר את החוויות שלכם כאשר הנכם באים הביתה. כל נושא הזמן נעלם. זמן הינו לוח משחק עליו אפשר לחוות ושומר הזמן בא והביא רעיונות מאוד מסוימים ביחס לזמן מעגלי, על מנת שתבינו כיצד הוא עובד ואיך ניתן להשתמש בו בדרכים חדשות. אולם כולכם נכנסים לכך וזה דבר קסום. יקירים, אילו יכולתם לשמוע את מחיאות הכפיים והתרועות הבלתי פוסקות המושמעות בצד הצעיף שלנו ביחס לאירועים המתרחשים על פני כדור הארץ. קודם לכן, היום, דיברה אחת המורות שלכם על חוסר הרמוניה על פני הפלנטה ועל האופן בו היא דאגה ביחס למתרחש בנושא מסוים. גם אנו מודאגים אך היינו יכולים לדאוג יותר אם לא היתה תנועה. האם אתם מבינים זאת? האם אתם מבינים שכל תנועה, בין אם הנכם מכנים אותה טובה או רעה, למעלה או למטה, – זה לא משנה. זו תנועה של הרוח והכול יסתיים בהתקדמות, גם אם זה נדמה שיש כאן צעד לכיוון האחר. לכן, יקירים, חגגו זאת.

קרקוע רוחני חדש של התקשור

ובכן, במה יש ביכולתכם להשתמש על מנת שתוכלו לתקשר? כיצד ניתן לפתוח זאת? ראשית עליכם להבין מעט את תהליך התקשור. לא המצאנו זאת. חווינו זאת כאשר באנו, ועתה, לאחר שעברתם דרך השער, הערוצים פתוחים לכולכם. לרובכם היו ערוצים פתוחים לפני שעברתם דרך השער. עתה כולכם פתוחים לכך, ואף יותר מאשר הייתם אי פעם בעבר. היכולות הרבה יותר עמוקות מאי פעם בעבר. זה דבר קסום וזה מה שמתרחש עתה. ישנן מספר דרכים לקרקוע על פני כדור הארץ. תמיד השתמשתם בגופכם הפיזי על מנת להתקרקע. כיצד מתקרקעים? עושים זאת באמצעות שתיה ואכילה, באמצעות חיבוק ובאמצעות סקס. אתם מתקרקעים בדרכים רבות שכולן מבוססות על ההוויה הפיזית. עתה קיימת התקרקעות רוחנית המחוברת ישירות לאני הגבוה, וכפי שציינו, לכולכם היה את זה; רובכם למדתם לבטוח ברטט הנמוך לפני שעברתם בשער. אתם לומדים לחשוב זאת, אתם לומדים להניע את המוח ופעמים רבות הנכם מתעלמים מהלב. כל הדברים הללו משתנים. כל חלק מהאנושות לומד עתה לחשוב עם הלב במקום עם המוח. האם זה אומר שאתם הולכים לנתק את המוח ולחיות רק מהלב? זה עדיין לא עובד על פני כדור הארץ, אך בסופו של דבר אכן כך יהיה. עדיין אינכם נמצאים במקום זה – לא מנקודת המבט הקולקטיבית. בכל אופן, אל תדאגו ביחס לכך ואל תשפטו. פשוט התרחבו לכיוון החיבור הזה.

טוב, כיצד תקשרתם קודם אם לא הייתם ערים לכך? לא העברתם קורסים ולא העברתם תקשורים חיים, ולכן אתם חושבים שאינכם מתקשרים. יקירים, האם אי פעם צץ לכם רעיון? האם אי פעם היתה לכם השראה? אתם אומרים: “כן, אני כל הזמן מנגן מוזיקה ואני כל הזמן כותב שירים חדשים, וזה פשוט מגיע.” זה תקשור, יקירים. או שאולי אתם אמנים המציירים ציורים נפלאים וחושבים שהמצאתם זאת. התקשור שלכם הינה אנרגיה משותפת אליה יש ביכולתכם להיכנס ואותה נוח לכם לחוות. גם אם אינכם חשים נוח עם המילה תקשור, החיבור לאני הגבוה הינה התנועה העכשווית על פני הפלנטה; ושם מתקיים האיחוד הרב-ממדי.

ילדי הקריסטל וקשת הליקויים

האם דבר זה עתיד להוביל להתקדמותכם? דבר זה כבר נעשה זאת ורבים מכם אינם יודעים כיצד לקרקע זאת אל תוך חיי היומיום, וזו הסיבה למבוכה הרבה. זו הסיבה ללחץ הרב הקיים על פני הפלנטה. אנו מדברים על כך הרבה משום שילדי הקריסטל נמצאים כאן, זורעים בשקט ועובדים בדרכים שונות, כפי שעשו ילדי האינדיגו וילדי הקשת, וכל השמות האחרים שנתתם. אולם ילדי הקריסטל במיוחד, אותם ילדים הבאים עם רגישות כה מדהימה ואשר אותם הנכם מאבחנים בטעות כילדים הנמצאים בתוך קשת הליקויים. יקירים, אלה הן הוויות מתקדמות הבאות עם יכולות חדשות של נשיאת הרוח אל תוך גוף פיזי חדש, אל תוך חוויה של גוף אור, אך אתם עדיין אינכם מבינים זאת. אתם תמצאו אתגרים, ומשום שאתם מחפשים זאת, אתם אפילו תמצאו לחלקם הסברים רפואיים, שכן זה מה שקורה כאשר אל מחפש משהו – הוא מקבל תשובה. השתמשו בכך, אם כן, בכל דרך שתחפצו אך הבינו שרבים מילדים אלה הבאים לכן עם אתגרים קשים הקריבו רבות למען כל היתר כאן על פני הפלנטה. למרות שיתכן שאין לכם את גורם המפתח להיות מסוגלים לעזור בנושא זה, או שאין לכם ילד אותו תוכלו לכבד בדרך זו, דעו שכאשר הנכם מדברים על הנושא על פני כדור הארץ, זה מתייחס להרבה יותר הוויות מאשר אתם יודעים. יש לכם כרגע מספר של הוויות שהגיעו עם התסמונת הזו, אך לידיעתכם אתם יודעים רק על כמות קטנה מאוד של אנשים ממה שיש באמת. ישנן הוויות רבות הנושאות זאת. אנו מקווים שבזמן מסוים, תהיו מסוגלים להגיע עם מאפיינים גבוהים אלה ותוכלו להשתמש בהם, מאחר שברגע שתתחילו לעגן אנרגיות חדשות אלה, הן לא תגרומנה יותר לחוסר הרמוניה אותם הנכם מכנים מחלה או תסמונת. חפשו אם כן את המתנות. מצאו דרך למצוא אותן. עזרו לאותן הוויות יפהפיות לא יציבות להתקרקע על פני האדמה. הן זקוקות לחיזוק יותר מהוויות אחרות. הן זקוקות ליותר מאמץ להעמיד פנים של בני אנוש משום שיש להן צינור יותר פתוח לתקשר עם האני הגבוה. דעו שיש להן אתגר יותר גדול להעמיד פנים של בני אנוש. הם גם מביאים מתנה מופלאה. לא כל ילדי הקריסטל  נמצאים בתוך קשת הליקויים. רבים מהם על פני הפלנטה שאין להם זאת, אך זו הסיבה לכך שראיתם עליה כה דרמטית בתסמונות אלה.

התמחות בתקשור

הבה נשוב אל האיחוד הרב-ממדי היפהפה המתרחש בכל אחת מההוויות על פני כדור הארץ. זה בהחלט יכול לבלבל. אתם עשויים למצוא עצמכם לפתע נכנסים לאחד מהאפיונים האחרים שיש לכם. זה הדבר שקרה לשומר.הוא גדל עם פסנתרים בבית ומעולם לא ניגן. לאחרונה הם קנו פסנתר, והוא התיישב לידו ומיד ניגן. הוא היה צריך להשקיע מאמץ קטן מאוד על מנת להתחיל לעבוד עם הפסנתר, כדי להיות מסוגל לתרגם את התקשור באמצעות הפסנתר במקום באמצעות פיו. אלרה נכנס ממש לידו שכן אלרה מאוד קרוב לשומר, ובעצם הוא הביא את המוזיקה שלו בדרך חדשה באמצעות השומר. האם זה אומר שהוא מומחה במוזיקה, עתה כאשר הוא מנגן על פסנתר?… לא, זה לא. עדיין עליו לעשות את עבודתו על פני כדור הארץ, אך זהו סוג של השראה שכולכם יכולים לעשות. מספר חברים שלו מאוד מתוסכלים משום שכמה מהם למדו שיעורי פסנתר במשך שנים ואינם מסוגלים לנגן בשטף כפי שהשומר לפתע יכול. הסיבה היא שהוא התמחה בתקשור. זו רק אחת מהדרכים שהתקשור יכול להגיע. ישנן דרכים רבות בהן ניתן לפתוח זאת. במקום בו היה עליכם בעבר להתאמץ וללמוד על מנת להגיע לרמת הרטט בה הייתם יכולים לחוש בנוח, עתה, הודות לאיחוד הרב-ממדי,  יש ביכולתם לקפוץ ישר פנימה. זה הקסם. זה היופי של המתרחש עתה על פני האדמה. הנה אנו מתחילים. האם אתם מוכנים?

חגגו את חוסר המושלמות

מה בקשר לחוסר המושלמות? ניסיתם לגרום לעצמכם להיות מושלמים מהיום בו נולדתם והתחלתם להבין; במיוחד מהיום בו הגעתם לבגרות מינית, שכן זה הזמן בו הרוח נכנסת במלואה לגוף האנושי. זה לוקח את כל הזמן הזה לרוח להיכנס במלואה לגוף הפיזי. שנים רבות מהרגע בו הסכמתם להגיע לכאן.  גם דבר זה מתחיל להשתנות. אתם תתחילו לראות התפתחויות חדשות וילדים חדשים שיוולדו אשר יביאו את היופי. כולם יהיו בלתי מושלמים בדרך כלשהי – בדיוק כמוכם – שכן הנכם נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית משחקים את משחק העמדת הפנים של להיות נפרדים. שחקו היטב, יקירים. תיהנו מכל רגע וכאשר תגלו את חוסר המושלמות, במקום לפקפק בעצמכם, או לאתגר עצמכם, או לרדת על עצמכם בגלל שאינכם מושלמים, חגגו את חוסר המושלמות המושלמת. חגגו את היופי של מי שהנכם. דבר זה יביא את השמים על פני האדמה מהר יותר מכפי שתוכלו לדמיין. זה כבר החל. זה התרחש במהירות כה גדולה, שרובכם חשים מעט עקורים באנרגיה החדשה. אל תחושו כאילו עליכם לרוץ ולתפוס כל דבר. תנו לדברים להגיע אליכם. אנו נחלוק עמכם רבות מהדרכים בהן תוכלו להביא את הדבר באופן טבעי, להפוך באופן טבעי לאדם שיכול פשוט להיות והיכול לאפשר לדברים להגיע אל פתח דלתו. אנו נתחיל בזאת ברבים מהקורסים אותם נתחיל ללמד, משום שהם מכדור הארץ החדש אותו בראתם בצורה כה יפה.

יקירים, עשו צעדים אלה בשמחה. רקדו את דרככם הביתה ותיהנו מהמסע. בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. שחקו היטב ביחד.

אספבו

הקבוצה

זכויות יוצרים 2000 – 2014  Lightworker. www.espavo.org  הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2012  Lightworker. www.espavo.org”  תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker.  אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!