17 אפריל 2014

עדכון ביחס לכדור הארץ האדיר “זכרונו לברכה”
החזון הגבוה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,

משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

~ תזכורות מהבית ~

 

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

ברכות יקירים.

הקץ לסודות.

ברכות מהבית. צפו בכם וראו אתכם. הדרך שלכם מתחילה להשתנות באופנים חדשים, והדבר הופך להיות מאוד יפה על פני כדור הארץ, למרות שאנו יודעים שזו אינה התפיסה שלכם את הדברים. אנו רואים בבהירות שיש מבוכה רבה מאוד. יש תכונה רבה של עיצוב מחדש והגדרה מחדש של מי שהנכם. לעתים תכופות הדברים שרואים בחדשות ואשר מתרחש סביבכם גורמים לתחושה מעיקה, שכן זה נראה צורם וגורם לאנשים לצאת לרחובות. הדבר קרה בטורקיה, בסוריה, במצרים, בוונצואלה, ובמקומות רבים ממש עתה. מדוע? מה כה שונה עתה בהשוואה לשנים הקודמות? אפילו רק לפני שנתיים שלוש לא הייתם רואים הפגנות דומות לאלה המתרחשות בארצות רבות בו זמנית. כל האנושות עברה שינוי, יקירים, והיא התעוררה לתפיסות חדשות. אחד מהאתגרים הוא, שאינכם יכולים לשמור יותר על סודות זה מזה. האין זה מעניין? מנקודת מבטנו, זה דבר יפה מאוד. אתם חיים בזמנים של שקיפות בהם אין יותר סודות, זמנים עליהם דברנו במשך זמן לא מועט. לא באמת חשבתם שזה אכן יתרחש, אבל – הנה זה הגיע.

התנהלות מתוך מחילה

מה, אם כן, קורה כאשר אתם מגלים סודות? טוב, הדבר הראשון שאתם עושים הוא להגיב באופן מוגזם ולהתרגז, משום שמישהו גרם לכם לבנות את חייכם על שקר חלקי. אתם חשים כעוסים ומתוסכלים ביחס לכך. ובכן, יהיה עליכם ללמוד לסלוח זה לזה, מכיוון שכולכם שיקרתם. לכולכם היו סודות כמוסים המתחילים עתה להתגלות. בזמנים חדשים אלה של שקיפות, הדברים שונים. הדבר הראשון אותו אנו מבקשים מכם לעשות, זה להיות עדינים זה עם זה, לטפח זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם, דבר המצריך מחילה. זה הנושא עמו אנו מבקשים מכם להיכנס לעולם החדש, שכן הנכם נמצאים בעולם חדש. הוא נראה מאוד בלתי מוכר בהשוואה לעולם הישן, והדברים מתרחשים במהירות האהבה. אין יותר פער זמן. הדבר החשוב מכולם הוא, שיש לכם מודעות קולקטיבית, הנמצאת עתה על סף של ייאוש. זו הסיבה לכך שאנשים כה רבים אומרים את מה שהם חושבים. הם מחליטים שיש להם כה רבות לומר שעליהם לצאת לרחובות או למרוד בדרך כלשהי על מנת שיוכלו לגרום לקולם להישמע. וזה ממש יפה מאוד.

הרמוניה בעתידכם

מה שאתם עושים, זה ליצור עולם חדש, עידן ההעצמה, בדיוק באופן שכל אחד זקוק לו. אתם מתמרדים נגד האופן בו הדברים הסתדרו עבורכם בעבר; היו לכם מנהיגים עולמיים שהיו נחושים להנהיג אתכם, אך דבר זה אינו נחוץ יותר. אתם בוראים מודעים המהלכים ובוראים על פני הפלנטה הזו, ומה שעל מנהיגיכם לעשות זה להביא בטחון. פשוט מאוד – הם משרתים, לא מנהיגים. רבים מכם מזיזים את המנהיגים, ואכן, האין היציאה לרחובות עוסקת בדבר זה? הם אינם מנהיגים אתכם בכיוון שברצונכם ללכת בו. מה הדבר הבא שיקרה? בינתיים, יקירים, אין זה סוד שהדברים ידרדרו. מה שיקרה בסופו של דבר הוא, שהמודעות הקולקטיבית של האנושות תתאחד, למרות שעתה זה יותר מדי קשה. רבים מביניכם מנסים ללכת בדרך נפרדת; הפירוד על פני הפלנטה יעצור את התפתחותכם. במילים פשוטות, הנכם נמצאים בעידן של הרמוניה. התחלתם את גל ההעצמה השלישי שעניינו אדם לרעהו. לכן, כל דבר המפריד יהיה בעיה לעתיד האנושות. כל דבר המגיע יחדיו לכיוון הרמוניה, הינו העתיד אליו כולכם הולכים. אתם הם אלה שאמרו זאת, לא אנחנו. אתם הנכם אלה אשר נכנסו לעידן ההעצמה בעודכם אומרים: “אני בורא מודע. אני זוכר את כל הקסם שבי מהתקופה שהייתי ילד.” לא שכחתם כלום ובכל רגע הדברים זמינים עבורכם. זה יפה מאוד ואת זאת אנו רואים בעודכם נעים קדימה. רמת האנרגיה הבאה נמצאת כאן עבור כולכם. יש לכם גם מעט עזרה שאינה מוכרת לכם, ועל זה ברצוננו לדבר היום.

הלידה מחדש של כדור הארץ

אתם מבינים, הדברים אינם חדשים עבורכם. אתם כבר מדברים על עידן ההעצמה. אתם כבר מדברים על הכניסה לחרות וליכולת ליצור בהתראה של רגע, בדיוק כפי שהנכם עושים כאשר אתם נמצאים בבית. זה מאוד יפה, יקירים, שכן הנכם בוראים את המרומים – את הבית על פני האדמה. פירוש הדבר הוא שעליכם אף לקבל על עצמכם רמה של אחריות לאותם כוחות, משום שזה למעשה מה שיקרקע את הדברים עבורכם. אתם ראיתם את הדברים מגיעים, כי למדתם אותם, ורבים אף חזו אותם. כן, בנקודה מסוימת לקחתם את סוף המשחק והחלטתם להאריכו. אמרתם: “איננו עוזבים! לא סיימנו כאן.” הפלנטה היתה בתקופה של סיום ודבר זה אינו משתנה במהירות בה השתנתה המודעות הקולקטיבית של האנושות. לכן, יש עדיין לפלנטה קשיים רבים ואתגרים רבים מתחילים לצוף. יש ביכולתכם לראות את מפח הנפש והכעס שיש למפגינים, גם אם אינכם מבינים במה עוסק חוסר ההרמוניה. אתם חשים אליהם אמפטיה, משום שאתם יודעים איך זה מרגיש. הרבה מכם מתעוררים לפעולה על ידי הקשיים הקיימים עתה בתוך כדור הארץ.

אתם ערים למתרחש על כדור הארץ מנקודות מבט רבות. הפלנטה עוברת לידה מחדש גדולה, ומתחילה תקופה חדשה. במקור לא הייתם אמורים להיות כאן בזמן שזה קורה, אולם הארכתם את המשחק ופסעתם קדימה על מנת להשתתף בו. זה דבר מאוד יפה אך גם מאוד מאתגר, מכיוון שכדור הארץ היה בתהליך של הדממה. במשך זמן ארוך מינים רבים שחיו על פני הפלנטה היו בתהליך מיתה. כן, הפלנטה עברה לאחרונה הזרעה מחדש, ותהליך הזרעה זה ימשיך; לתמיכה בתהליך זה יהיו עוד מטאוריטים, כוכבי שביט והתפרצויות געשיות על פני השמש. יותר מאוחר בשנה זו יהיו כמה כאלה שעלולים להפחידכם, אז פשוט זכרו לנשום. [הטלפון מצלצל] הו, זה בשבילנו. אף אחד לא מצלצל לטלפון זה – והנה בכל זאת. קסם התרחש היום. [סטיב שלח ידו לכיסו וזרק את הטלפון המצלצל מחוץ לבמה.]

ילדי הקריסטל מחזיקים בידם את המפתח לזמני מעבר אלה

 למה, אם כן, נמצאים אנו כאן? מה העניין? מהו הקטע היפהפה שראינו שמגיע? כולכם, וכולנו, ראינו את המתרחש, וסיפקנו הזדמנות לרמה הבאה זו. כיצד השתתפתם בכך? היכן התשובות שהשארתם לעצמכם? ובכן, היה זה לפני כמעט 22 שנה, עת נולדו ילדי הקריסטל הראשונים על פני הפלנטה הזו. טוב, האם אתם מבינים לאן הדברים מובילים? האם יש ביכולתכם לראות מה מתרחש עם ילדי הקריסטל? הם הגיעו בנושאם רגישות בל תיאמן; רבים מהם אינם יכולים לקחת חלק בדברים יחד עם האחרים עקב רגישות גדולה זו, אך זה יותר מכך. אתם ראיתם על פני הפלנטה צמיחה ענקית במה שאתם מכנים “ספקטרום הליקויים”. יקירים, ספקטרום זה מכיל אחוז גבוה של ילדי הקריסטל הניצבים בפני אתגרים בהתנהלותם מולכם. הבאתם ילדים בעלי רטט מאוד גבוה אל פלנטה בעלת רטט מאוד נמוך. מאחר והם אינם מסוגלים להתקרקע, פנו רבים פנימה ויצרו את השיעור המדאיג של: אוטיזם וספקטרום הליקויים. למרות המספרים ההולכים וגדלים שלהם על פני כדור הארץ, זה לא דבר “רע”. ראיתם את אשר הולך להתרחש ונטעתם את תקוותכם בילדי הקריסטל, פיניתם עבורם מקום על מנת שיגיעו למרות שאתם חווים קשיים אדירים. גם עם רגישויותיהם ועם התכונות האחרות עמן עליהם להתמודד, נמצאת בידם התשובה, דבר אותו תתחילו לראות בעתיד המאוד קרוב. אתם תראו אנשים שירואינו בטלוויזיה, והם יסבירו את המתרחש באופן כזה שכולם יחושו נוח. ילדי הקריסטל זרעו את הזרעים עמוק מאוד בתוך לבכם, ואז טפחו אותם. את זה הם עושים והם טובים בכך, ביודעם כיצד לעבוד עם האנרגיה.

במשך כל השנים האלה כינינו אותם ילדי הקריסטל, פשוט משום שהם היו ילדים כאשר התחלנו לדבר עליהם, לפני יותר מ- 20 שנה. אולם היום הם נערים, נערות ומבוגרים צעירים. האם הם מודעים לכך? על בסיס אישי – רובם לא. למרות שרובם אינם ערים למתנות שלהם, יש להם חיבור. יקירים, כאשר חיבור זה מתרחש זה דבר מאוד קסום, וזה התחיל כבר. השחרור הרגשי של הפלנטה הוא זה שעורר זאת, וכפי שאתם יכולים לראות באופן יומיומי, היא עוברת הרבה. גרנלנד מפשירה, וזו כבר אינה השערה יותר, שמפלס המים יעלה על פני כדור הארץ; ניתן כבר לראות זאת. ישנם שינויים גדולים על פני כדור הארץ, ואתם אף בונים מתח בפלטות הטקטוניות, ולאחרונה ראיתם זאת בהתחלקות קטנה באזור לוס אנג’לס. זה היה אירוע  מינורי, אך הולך ונבנה שם מתח גדול. האם זה אומר שחייבת להיות שם רעידת אדמה או התפרצות וולקנית? לא, לא בהכרח. נראה כמה עבודה יוכלו לעשות ילדי הקריסטל, שכן מודעות קולקטיבית נכנסת לפעולה ברמות רבות. ילדי הקריסטל הגיעו עם היכולת להתחבר לעצמם בדרך שרבים אינם יכולים. לילדי האינדיגו גם יש חלק בכך, שכן הם עובדים עם רמת תקשורת חדשה על מנת לעזור לפנות את הדרך ביחס לאי ההבנות שהובאו לכדור הארץ. ילדי האינדיגו פרקו לחלקים את כל המערכות ואז הם עזרו לחברן מחדש בדרך חדשה. מיהם ילדי הקריסטל? ילדי הקריסטל חשים אנרגיה בדרך שרובכם משתוקקים אליה, ואז אתם הולכים ללמוד לחוש אותה. השומר מאמין שהוא מורה בעל רטט גבוה, ויום אחד מישהו הביא לו אבן, שם אותה בכף ידו ואמר: “האם אתה יכול לחוש את הרטט היפהפה של האבן?” והוא ענה: “לא. זה מרגיש כמו אבן.” לא כל אחד יכול לחוש דברים באותה דרך, ולכן אתם הולכים ללמוד כיצד לחוש את האנרגיה. ובכן יקירים, חושו בהתרגשות!

 מה שקורה הוא, שנכנסתם לאנרגיה של הפלנטה ארץ. כאשר היא חווה אתגרים אלה, שאגב הם נורמאליים לחלוטין, כולכם יכולים לחבר אליה את המערכת הרגשית שלכם. הפלנטה עוברת את השינוי הבא: הרטט הקולקטיבי השתנה כאשר הגעתם למסה הקריטית ונכנסתם אל עידן ההעצמה. בין התאריכים 12-12-12 ו- 21-12-12 עברתם דרך השער, ועשיתם זאת בזמן שהפלנטה ארץ אמורה היתה להיגמר. והנה אתם עומדים בחיוך על פניכם, ממתינים לחלק הבא. זה מאוד יפה. אנו, בצד האחר של הצעיף, הריעונו לכם באופן שלעולם לא הייתם מאמינים. היו כאן ישויות רבות שעסקו בשליחת אנרגיה מדהימה לכדור הארץ. אנו מקווים שחשתם בזאת, שכן עתה הכול תלוי בכם, משום שכדור הארץ שייך לכם. או שתתהרמנו [מהמילה הרמוניה – חמדה] עמו או שתאפשרו לו למות. נספר לכם, יקירים, שהפלנטה עדיין בתקופה של מיתה ויש לעבוד עימה בהרמוניות חדשות. ילדי הקריסטל לא רק יעבדו עם הפלנטה, הם יעבדו אף עמכם; האנושיים הם אלה שמצאו שהקשיים מאוד מאתגרים. הפלנטה עברה כבר בעבר תקופות התפתחות רבות. אין כל בעיה עם זה, היא תעבור זאת שוב, וזה יעבוד; היא תצא מצידה האחר של התקופה. היא יודעת כמה תקופות היא עברה וזה לא מדאיג אותה. האנושיים מדאיגים אותה, והמסע שלכם בזמן מאוד קשה זה של מעברים וקשיים, וחוסר ההבנה שלכם.

והנה החלק היפה, יקירים. ילדי הקריסטל אינם נפרדים מכם; הם חלק מכם. למרות שהם מצאו צליל הרמוני לתקשר בעזרתו, בעתיד הקרוב תוכלו להיכנס לאותה אנרגיה. בקרוב תתחילו לגבש את החוויות שלכם על פני כדור הארץ, ותגיעו לרמת רטט בה לא תוכלו לשאת יותר שליליות. זו הסיבה לכך שאתם רואים עתה את כל חוסר ההרמוניה, משום שלמעשה אתם מתבוננים בה מתוך רטט גבוה יותר. בחיי היומיום עדיין אין הדבר בא לידי ביטוי. למרות שעדיין אינכם רואים שעברתם לשם, יש ביכולתכם לחוש זאת בלבכם. אתם פוקחים עיניכם אך אינכם יכולים לראות סביבכם, לכן אתם הופכים להיות מאוד מתוסכלים. דעו שזה לא רק אתם, זו האנושות כולה.

“לא.” – התחלת תקופה כוח חדשה

המודעות הקולקטיבית של האנושות מגיעה לרמה קריטית. אתם דורשים שלום על פני כדור הארץ, אך זו אינה החוויה הנוכחית שלכם. כל מי שהנכם רואים בחדשות בטלוויזיה הוא כל דבר מלבד חורש שלום ברגע זה, שכן הזמנים הינם זמנים של מעבר. אולם השלום הינו בדיוק הדבר אליו הנכם נעים. תקופת הכוח שלכם תתחיל כאשר תאמרו לא. במלים אחרות, בתחילת תקופה הכוח תאמרו “לא”, בין אם זה יהיה באופן אישי או כלל האנושות. לעתים הנכם מגדירים עצמכם על פי מעשיכם ולא על פי הדברים אותם הנכם רוצים בחיים, ואז אתם אומרים: “דבר זה תמיד היה כאן. אני אדם חדש. אני זקוק למשהו חדש.” אתם יכולים לראות זאת בחייכם – בין אם מדובר במערכת יחסים חדשה או עבודה חדשה. רוב האנושות עוברת תקופת כוח כל שבע שנים. אם יש גורמים אחרים כמו חוזים עליהם עבדתם, או אם הנכם מסתכלים לאחור על חייכם, תוכלו לראות בבירור שעברתם דרך תקופות כוח, שכל אחת מהן החלה בכך שאמרתם “לא. זהו משהו שאינני רוצה יותר בחיי.” זה הדבר שכל האנושות עוברת עתה, באומרה: “לא. איננו זקוקים יותר שתעשה זאת.”

הדבר קשה משום שהאנשים להם אתם אומרים “לא”, אינם מקשיבים. אולם הם יקשיבו, וזו האמת. זה השינוי המתרחש עתה, אך החלק שיש לזכור הינו כוח התקופה. מה פירוש? ובכן, מאוד פשוט לראות זאת. זה מתחיל באמירת ה”לא. אינני רוצה את הדבר יותר בחיי. זה מי שאני ברגע זה.” אנחנו מגיעים לנקודה בה אין צורך יותר להדוף את הדברים. ואז אומרים: “בסדר, אני נמצא בשיא תקופת הכוח.” כשתגיעו לכך, תחושו נוח עם זה, ולא תחושו יותר צורך להדוף דברים החוצה מחייכם. אז תגיעו לנקודה בה תתחילו להגדיר עצמכם באמצעות הדברים שאתם כן רוצים בחייכם, במקום באמצעות הדברים שאינכם רוצים בהם. לא ניתן להתחיל זאת באמצעות תשובה של כן;  יש להתחיל עם לא. כל האנושות החלה עתה תקופת כוח חדשה, ואיננו מאמינים שתזדקקו לשבע שנים על מנת לעבד אותה. למרות שאנו מאמינים שזה הולך להתרחש מהר מאוד, למעשה זה תלוי בכם ובילדי הקריסטל, מכיוון שהם החלו את התקופה הזו. הם מתעוררים מחלום ולוקחים חלק בעולמכם בדרכים בלתי צפויות. חשבתם שהם יגיעו ברכיבה על סוסים לבנים ויצילו את היום, אך במקום זאת הם זרעו את זרעי האמת באופן ברור. למרות שלעתים הם השיגו את הדברים באמצעות חוסר הרמוניה או באמצעות אתגרים פיזיים, הם עשו זאת ורשת רטט הקריסטל נמצאת עתה במקומה. אנא הבינו, יקירים, שיש ילדי קריסטל על הפלנטה שלכם כבר פרק זמן לא מבוטל. רוב הזמן פחדו מהם: ישו היה אחד מהם, בודהה היה עוד אחד. אתם תראו זאת שוב ושוב ושוב, שכן רוב האנשים מהם קבלתם את מסרי האור היו רגישים מאוד ומאוד מאוד עוצמתיים. אלה למעשה הן שתי התכונות של הקריסטלים: עוצמה בלתי תאומן כתוצאה מהרגישות הקיצונית שלהם. האם זה מתאים לכדור הארץ? לא, לא לכדור הארץ הישן. זו הסיבה שהשינויים מתרחשים עתה.

אתם עושים זאת, יקירים, אתם מעלים את הרטט באופן מודע. למדתם, התפללתם, הקשבתם לעצמכם, עשיתם מדיטציות, דברתם לרוח שלכם ותקשרתם את עצמכם. זה מה שדרוש ואלה הם הדברים עמם הגיעו ילדי הקריסטל.

זרעים שנזרעו על ידי ילדי הקריסטל

היה זמן, לא לפני זמן רב, בו לימד השומר תקשור, שיעור שכלל ילד קריסטל שהובא לחזית הבמה, והוא אמר: “הו, הבה ננסה זאת.” אותו אדם אמר: “אני יודע.” השומר אמר: “אתה יודע, כשאתה מתקשר אתה יכול לעשות זאת,” והאדם אמר: “אני יודע.” בדיוק כך נראים הדברים, שכן אלה הינן הוויות שהולכות לשאת שלט שיאמר: ” יש לי את התשובות עבור כדור הארץ.” הוויות אלה הסתירו את העוצמות שלהן, על מנת לא להפריע להתפתחות הטבעית של האנושות וכדי לא לדחוף מהר מדי. אם הן כן היו עושות זאת, רבים מכם היו הולכים לאיבוד; לא מדובר כאן בילדי הקריסטל, אלא באנושות. מדובר כאן ברטט הקולקטיבי שמתחיל לעלות עתה לרמה בה תוכלו להתהרמן עם הקריסטל. לא רק שזה יעזור להם, זה אף יפחית את המספר העולה שיש לכם בנושא האוטיזם. ובכן, יקירים, אוטיזם הינו רק נושא אחד באתגרים הפיזיים אותם על ילדי הקריסטל לחוות. אתם תוכלו להשתמש בתכונות של ילדים אלה, תוכלו לגלות מתנות נפלאות החבויות עמוק מתחת למי שנראים כבעלי מום. אבל יקירים, למעשה הם אינם בעלי מום, אלא אלמנט מפתח להבנת אנרגיית הקריסטל על פני כדור הארץ. האתגר הגדול מכולם לשם כך הינה התגובה. אם תוכלו לעצור את התגובה על פני כדור הארץ מספיק זמן על מנת לראות מה באמת מתרחש, תשנו כל פעם לב אחד. האם זה אומר שאם כל אחד בחדר יגיע לפתע לרטט קולקטיבי של קריסטל יפתור הדבר את בעיות העולם? שייעלם חוסר ההרמוניה בטורקיה, בסין, בוונצואלה, בסוריה, במצרים ובאוקראינה? לא, אך ללא ספק תוכלו לעגן את תחילתו של השלום הזה. ואם זו כוונתכם, זה יעבוד. אולם יש זמן בו יש להתמקד בפנימיות ולא בחיצוניות.

יתכן שייראה הדבר שאם אתם רואים בעיות מתרחשות במקום אחר בעולם תחשבו שהן ממש במטווחי זרוע, אבל למעשה אין דבר כזה במטווחי זרוע. גם אם אין הבעיה מתרחשת אצלכם בארץ, ממש מחוץ לדלת, היא מתרחשת במודעות הקולקטיבית של האנושות. זה למעשה הזמן על פני הפלנטה ארץ בו האנושיים ילמדו לחיות בהרמוניה;  הם יגלו את הדמיון ביניהם במקום שישימו לב לדרכים בהן הם נפרדים. ברגע זה, הדפוס הנורמאלי של ההפרדה שהיה קיים על פני כדור הארץ הינו הדבר הממעיט את ההתפתחות האנושית. רוב הקריסטלים נכנסים עתה לבגרות או לבגרות צעירה. אתם עלולים לחשוב שהיו לכם קשיים בתקופות הילדות, אך עליכם לראות כמה מהאתגרים שעמדו בפני ילדי הקריסטל כדי לגרום לעולם להבינם. זה היה מאתגר, אך זה התחיל וזה עובד. רבים מעבירים לימודים ומחקרים על מנת לעזור ללמד את יתר כדור הארץ מה לחפש ולמה לצפות. דבר זה יהפוך להיות יותר יקר ערך ככל שהזמן יתקדם, משום שממש עתה אתם רואים את האנושיים החדשים על פני כדור הארץ. הם לא יעמדו ויאמרו: “בחרו בי משום שאנהיג את הממשלה שלכם היטב.” במקום זאת הם בדרך כלל יישארו מאחורי הקלעים. כך זה אמור להיות, יקירים, מכיוון שאתם משאירים מאחור את הצורך במנהיגים. אתם יכולים לעבוד בהרמוניה קולקטיבית בדרך חדשה.

משפחת ה –E [ההעצמה]

דבר חשוב נוסף עליו יש ברצוננו לדבר הוא, שאם לא הגעתם לכאן כילד קריסטל, עדיין החזקתם ברשותכם מידע קריטי מחיים קודמים שלא היה ביכולתכם לחלוק. חלקכם הומתו בשריפה או עונו, או שהיו לכם מאפיינים פיזיים אותם שמרתם לעצמכם.. יקירים, אלה הם זמנים חדשים וזו אנרגיה חדשה. זה אינו הצעד הראשון הגדול אותו צעדתם כקולקטיב. בזמנים קריטיים אלה של התפתחות המונית, תמיד מגיע צוות מיוחד מהבית לזרוע זרעים על פני כדור הארץ, הנחוצים לשם העצמה. צוות זה גדל באופן משמעותי ובגדול הוא מורכב מהוויות שנמצאות עתה בגוף פיזי על פני כדור הארץ, האנשים של רטט ה- “E”.

כאשר אנו משתמשים במונח זה, מיד כולכם רוצים לדעת מה פירוש ה-“E” הזה. אם ברצונכם להשתמש בשפה אחת, פשוט נקרא לזה “העצמה”, אך זה הרבה יותר מכך. מסתבר שה-  “E”  הינו הצליל היותר נפוץ בין האנושיים; הוא מאוד נפוץ בשפה האנגלית ובשפות אחרות. מדוע? על מנת שתזכרו מדוע הנכם כאן. צעדתם קדימה על מנת להביא את ההעצמה האנושית, שלעתים תכופות כיניתם “זכויות האדם.” יקירים, דברנו על כך כבר בעבר. הפעם הראשונה שגלגול נשמות התרחש כקבוצה היתה לפני כ- 800 שנה, בזמן שחתמו על המגנה קרתא. יצרתם מודעות לתודעה האנושית שהחלה תקופה של העצמה על פני כדור הארץ. דבר זה עיגן את האנרגיות החדשות, איפשר לכם לנוע אל תוך ההעצמה ולהשתמש בה במלואה ובשלמות. כמה יפה! שבתם פעמים רבות לכדור הארץ. משפחת ה- “E” שבה פעמים רבות בזמנים קריטיים, כמו שקרה בזמן החתימה על הפקודה לשחרור כל העבדים בארצות הברית. היו אלופים רבים כמו ג’ימי קרטר, חקלאי שגידל בוטנים שהיה אחד מהאנשים הראשונים שדיבר על זכויות האדם. כיצד תוכלו לעזור לפלנטה? בכך שתעזרו לכל אחד להיות שווה ערך. למעשה זה מאוד פשוט, משום שאתם אוספים יחדיו את מי שהיה נפרד – על מנת שתוכלו לשחק את המשחק של העמדת פנים של נפרדים. וזה טבע המקום בו נמצאת האנושות ברגע זה. אלה מכם ששמם מתחיל בצליל האותיות “E” או “Y”  עשו זאת באופן מכוון, על מנת שתזכרו מי אתם ומה היתה מטרתכם. יתכן שלא ידעתם זאת או שלא תמיד אהבתם את התחושה, אולם זה מזהה מאוד ברור. האם זה אומר שאם אין לכם “E” בשמכם אינכם שייכם למשפחת ה- “E”? לא, זה אומר שיתכן והוריכם לא האזינו למה שרציתם ונתנו לכם שם של משהו אחר.

חגגו את הרוח

ישנן הוויות רבות על פני הפלנטה שהגיעו למטרה ספציפית זו, ורבים מכם מכנים עצמם עובדי אור. אנו מאוד גאים בכם. אם אי פעם יֶצא לכם לראות את הבית לפני שתגיעו אליו, תבינו מדוע לראות את מה שכבר עשיתם מרגש כל כך את לבנו. זה היה אמור להיות זמן של מהומה רבה, שכן במקור היה מתוכנן כזמן של  ארמגדון [מושג לציון מלחמת גוג ומגוג – חמדה]. למעשה עתה היה כבר הכול מסתיים; ולכן אירועים רבים הוחשו על מנת שכל אותם שינויים יוכלו להתרחש. חוסר ההרמוניה על פני כדור הארץ העכשווי, אינו אלא השיירים שלא יכולתם לנקות. אז מחאו לעצמכם כפיים, יקירים, שכן עשיתם “חתיכת עבודה” ופתחתם כבר את הדלת לעידן ההעצמה. למרות שהדברים נראים לעתים מאוד סוערים ומאתגרים, אין לכם מושג איך זה יכול היה להיות ומה היה מתוכנן לכם במקור. אתם הנכם המלאכים האדירים ביותר שאי פעם חיו ואתם עושים עבודה נפלאה. דעו שישנן הוויות רבות שזזו הצידה על מנת שתוכלו לשחק את משחק העמדת הפנים של היותכם בני אנוש. אתם מבינים, בזמנים אלה, רק הטובים ביותר נשלחו לכדור הארץ. מי, אם כן, החליט מי היה הטוב ביותר? כל אלה שנשארו מאחור, והם אלה שעתה מריעים לכם. הם מנסים לעזור לכם לפתוח את הדלתות, עובדים עמכם ומתקשרים באמצעותכם, מביאים מסרים לכדור הארץ שעתה יש ביכולתכם לשמוע. איחולים, יקירים. בזמנים של מהומה, אנו מבקשים מכם לחגוג. חגגו את אורכם. חגגו את מי שהנכם. חגגו את החלק בקולקטיב בו מופיע שמכם… אותו חלק עמו באתם להביא את אורכם לכדור הארץ.

הצלחתם ויש עתה לפניכם הזדמנויות. שיפוטי הזמנים הישנים יחסמו אתכם, ואף גם נפרדות מכל סוג שהוא. האנרגיה השלילית החזיקה אתכם ברטטים הנמוכים, אז אם יש באפשרותכם לשחרר זאת למודעות הקולקטיבית תניעו את הדברים הרבה יותר מהר לזמנים החדשים. עגנו עצמכם בעולם חדש ויפהפה זה אותו בניתם, ואנו מעודדים אתכם להמשיך. אתם הגיבורים שלנו, אלה המבצעים את חלומותינו. מעולם לא היינו על פני כדור הארץ – אף אחד מאתנו, למעט השומר. הקדשנו אנרגיה רבה להתבונן בכל אחד מכם באופן אישי ובאופן קולקטיבי; עתה הנכם נמצאים במצב בו ניסים יכולים להתרחש. איחולינו, יקירים. ברוכים הבאים הביתה.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. שחקו היטב ביחד.

אספבו

הקבוצה

זכויות יוצרים 2000 – 2014  Lightworker. www.espavo.org  הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2012  Lightworker. www.espavo.org”  תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker.  אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!