janvāris 2008

Lieli Akmeņi (LA)
Šķēršļi ceļā uz ascensiju

No Stīva:
Beidzot mēs esam šeit pēc tam, kad atradām ceļu, pa kuru iet, un pavisam nesen mēs nonācām pie Lielu Akmeņu (LA) kaudzes tieši mūsu ceļa vidū. Liekas pazīstami? Šajā kanālā Grupa rāda mums atšķirīgu skatu uz LA, kas bieži mums ceļā traucē doties uz priekšu. Viņi saka, ka tad, kad mēs virzāmies uz priekšu, mums ceļā ir jāsastop pašiem savus LA, kas norāda uz mūsu pašu ērtībām, kad notiek šī pārvietošana. Šis ziņojums piedāvā jaunu skatu uz LA!
Atgriezieties atkal pie šī paragrāfa pēc tam, kad būsiet izlasījuši ziņojumu, un izlasiet to vēlreiz!

 

No grupas:
Sveicieni no Mājām

Darilana: Stāsts par daudzdimensiju cilvēku

Dārgie, mēs jums šodien pastāstīsim par Gaismas kalpotāju, jaunu sievieti, kura uzauga nezinot, kas viņa ir, nespēdama sevi redzēt. Viņa nespēja saprast savu patieso vietu un nozīmi dzīvē un kāpēc viņa ir atnākusi. Viņa pavadīja daudz laika spoguļa priekšā, jautājot: “Kas es esmu, un kāpēc es esmu šeit?” Viņu sauca Darilana. Darilana gāja cauri dzīvei, zinot, ka viņa ir skolotāja. Viņa ienāca, lai kaut ko dotu. Viņa sēdēja savās klasēs skolā un baznīcā mācījās no skolotājiem. Jau agrā jaunībā viņa iemācījās noliekt galvu un vienkārši smaidīt. Viņai daudzreiz vajadzēja mācīties kaut ko tādu, kas, kā viņa sirdī saprata, nebija pareizs. Viņa iemācījās paklanīties un smaidīt, un iet ar to, sirdī apzinādamās, ka tam nav nozīmes. Augot tā bija viena no viņas priekšrocībām. Viņa diezgan labi iemācījās sadzīvot ar šīm grūtībām, pielāgodamās doties uz priekšu ar normu un nepievērst uzmanību savām muļķīgajām iekšējām jūtām.
Savu četrdesmito gadu vidū Darilana sasniedza punktu, kad viņa sāka mosties no sapņa. Viņa sāka meklēt un izmantoja savu spēku kā ievērojama, apdāvināta būtne, skolotāja un Gaismas kalpotāja. Viņa saprata, ka pat bērni varētu nākt pie viņas pēc atbildēm. Tad Darilana sāka pārvietoties uz vietām, kur viņa varēja izmantot savas dāvanas. Kad viņa izvirzīja šo mērķi, viss strauji sāka notikt. Jo vairāk viņa uzticējas sev, jo vairāk viņa saņēma. Tad sāka notikt savāds fenomens. Viņa sāka dzirdēt no nekurienes saucam savu vārdu—“Darilana.” Bet, kad viņa atskatījās, viņa nevienu neredzēja. Tā kā viņas vārds nebija plaši izplatīts, bija pat vēl neparastāk, ka viņa to varēja dzirdēt tik skaidri.
Drīz pēc tam, kad tas sāka notikt, Darilana ievēroja, ka viņas miega formas sāk mainīties. Viņa visu nakti staigāja, un pat, kad viņa gulēja pilnas astoņas stundas, viņa no rīta pamodās nogurusi. Vakaros un miega laikā viņa sāka saņemt informāciju. Kad Darilana paaugstināja savu vibrāciju, viņa atmodināja iekšā gulošo milzi. Darilana sava miega laikā apmeklēja citas laika dimensijas un telpu.
Mēs stāstām to jums vairāku iemeslu dēļ, bet, galvenokārt, tas ir tas, kas tagad notiek starp cilvēkiem daudz biežāk nekā jebkad agrāk. Daudzi no jums guļot pieredz daudz- dimensiju stāvokļus. Nākotnē tas būs pamanāms daudz vairāk. Jūs gulēšanas laikā pieredzēsiet un atvērsiet cita laika un telpas durvis. Daži no jums pamodīsies teikuma vidū, vai domādami, ka nepazīst to, ar ko jūs runājat. Jūs būsiet dusmīgs uz kādu, un, kad jūs pamodīsieties, jūs nebūsiet pārliecināts, uz ko jūs dusmojaties. Tas ir tāpēc, ka jūs tiekat vilkts no vienas dimensijas tā, lai jūs varētu ieiet atpakaļ šajā ķermenī un no rīta pamosties. Tā ir viena no Gaismas kalpotāju virzīšanās uz priekšu zīmēm, un tas notiek uz globāla pamata vairāk nekā jebkad iepriekš.
Bet stāsts par Darilanu šeit neapstājas, jo tā kā jūs paaugstināt savu vibrāciju, jūs vienkārši maināt šīs vienkāršās problēmas, kas jums ir, par lielākām problēmām. Jūs, cilvēki, esat tik iztēles bagāti. Mēs par to nedomājām, tāpēc ļaujiet mums runāt par problēmām, ar kuram jūs sastapsieties; nezināt, kas ir priekšā, ir vislielākais izaicinājums. Ko tad, ja mēs varētu pateikt visas grūtības, ar ko jūs sastapsieties? Šodien mēs sāksim ar to, kas notika ar Darilanu.

Darilanas ceļš

Darilana sāka mosties no sapņa un ieņemt savu vietu garīgajā ģimenē. Viņa sāka meklēt savas mācības. Viņa sāka mācības, zinot, kas viņa ir, un visa dzīve sāka mainīties. Viņa pārtrauca strādāt rūpnīcā, un daudziem cilvēkiem viņas pietrūka, jo Darilana bija tā, pie kuras viņi griezās, kad viņiem bija kāda problēma. Viņa bija vairākas reizes ieguvusi grādu virtuves galda klāšanas konsultēšanā. Kad viņa sāka virzīties prom no tā, lai ieņemtu savu vietu, viņa nezināja, kā tas izskatās. Viņa nestudēja psiholoģiju, viņa nestudēja padomu došanu, un viņa nezināja, vai viņa var virzīties uz priekšu. Viņa teica: “Ļaujiet man atrast savu ceļu.” Un te tas bija. Brīdī, kad viņa izrunāja vārdus, viņas ceļš kļuva skaidrāks. Viņa ļoti skaidri redzēja virzienu, kas varētu viņu aizvest tur, kur viņa gribēja iet, un viņa bija sajūsmā. Ziniet, dārgie, ka ceļš, kuru jūs meklējat, paveras tad, ja jūsu vērtību sistēmas ir pietiekoši atvērtas, lai to ieraudzītu.
Tā kā Derilana sāka mainīties, apkārtesošie bija sajūsmā par viņu un vēlējās palīdzēt. Viņa atrada enerģiju, mainot savu pilna laiku darbu pret pilna laika kalpošanu gaismai ļoti ērti un dabiski. Tas bija daudz vieglāk, nekā viņa domāja. Domājot par to, viņa mēģināja noskaidrot, cik viņa varētu nopelnīt rūpnīcā pretēji tam, cik viņa var nopelnīt šeit. Lai gan skaitļi nepalielinājās, likās, ka par visu rūpējas. Kas par piedzīvojumu! Mēs pateiksim jums, ka jūs esat radītāji un ka jūs īsti nesaprotiet, ko tas nozīmē, un uz ko jūs esat spējīgi. Iespējams, jūs to varat skaidrāk redzēt stāstā par Darilanas pieredzi.
Pirmā kaudze
Tagad Darilanai ir ceļš. Viņa zina, kur viņa iet, un viņa zina, ka tas ir viņas sapnis – tas ir tas, kas viņu sajūsmina. Viņa iet pa ceļu un sper vienu soli priekšā otram. Viņa nonāk punktā, kur ceļš dalās. Viens ceļš šķiet īsāks un tiešāks, un otrs ceļš ved ap kalnu, pirms tas sasniedz to pašu virzienu, bet tas arī ved šeit. Vēl viņa sastopas ar iespējamu problēmu. Darilana zina, ka viņa var uzņemt šo kursu, bet tieši uz ceļa ir neliela kaudze. Šī kaudze neliekas jauka. Šī kaudze nesmaržo labi. Liekas, ka šī kaudze ir kaut ko atstājusi no dzīvnieka. Viņa nevēlas kāpt šajā kaudzē, un tā ir pārāk liela, lai tai pārkāptu pāri. Pēc rūpīgām pārdomām Darilana iet pa garāko ceļu. Viņa sev iestāsta, ka tam nav nozīmes, pa kuru ceļu viņa iet, jo dzīve ir ceļojums, un dodas pa to, priecādamās par skaistumu, kuru viņa redz ceļā.
Otrā kaudze
Tālāk Darilana ceļā nonāk pie citām krustcelēm. Pirms lēmuma pieņemšanas, pa kuru ceļu iet, viņa raugās abos virzienos, un viņa ierauga vēl vienu kaudzi. “Kas tas ir? Kāpēc es savā ceļā sastopos ar šķēršļiem? Kāpēc tas ir tā?”  Tad viņa izdzird savu vārdu, pagriežas, bet neko neierauga. Pārsteigta viņa pievērš uzmanību lēmumam, pa kuru ceļu iet. Šoreiz viņa domā, ka viņas gars kaut ko teiks un atkal vēlas izraudzīties garāko ceļu. Jūs redzat, ka Darilana atkal ir pieskārusies savam garam. Viņa izvēlas garāko ceļu, brīnīdamās, vai tik viņa nav ieradusies ar ticības sistēmas karmu no iepriekšējās dzīves.
Trešā kaudze
Darilana savā ceļā drīz nonāk pie trešās kaudzes. Viņa pie sevis smejas un raugās uz debesīm, sakot: “Es zināju, ka ir vairāk vērtību sistēmu, ar kurām sastapties,” un, pat pirms nokļūšanas šeit, viņa nolemj, ka viņai tas ir jārisina. Šoreiz viņa varbūt ietu pa šaurāko ceļu, un nekas viņu neatturētu. Viņa ceļā sastop norobežojumu un savā priekšā redz lielu kaudzi. Tā patiešām smird, un ap to ir mušas, tā pilnībā aizšķērso ceļu šajā virzienā. Darilana ir nogurusi no skaistuma esamības šajā vietā, dodas augšā pa kaudzi un iebāž tajā pirkstu. Slaucīdama savu pirkstu, viņa izskata visus viedokļus un izklāsta visu, ko viņa zina. Es zinu, ka šī ir vērtību sistēma, un es zinu, ka tai nevar pārkāpt pāri, un es zinu, kā tā smird, lai arī ceļš liekas īsāks. Hmmmmm!”
Tieši tad Darilana atkal dzird savu vārdu. Šoreiz mazliet citādāk, tuvāk. Viņa pagriežas, lai ieraudzītu savu skolotāju stāvam viņas priekšā. Priecīga, viņu redzot, viņa to apskauj, bet skolotājs tikai paklanās un smaida. Tad Darilana sāka stāstīt visas savādās lietas, vedot pie vērtību sistēmām, kas ar viņu ir notikušas, kopš viņa ir devusies ceļā. Viņas skolotājs paklana galvu un smaida. Šajā sakarā Darilana saprot, cik kaitinoši ir tad, ja ir Vērtību Sistēmas problēma. Viņa gatavojas pateikt skolotājam par Vērtību Sistēmu un vēlas zināt, ko viņš par viņu domā. Tajā brīdī Darilana dzird, cik muļķīgi tas izklausās, un pasmaida. Tagad viņas skolotājs patiešām smaida, jo viņš zina, ka Darilana nonāk pie atziņas. Darilana beidzot nosaka: “Un par ko tad īsti ir Vērtību Sistēmas? Kā es varu būt droša par savu īsto ceļu, ja visas šī Vērtību Sistēma bloķē ceļu?” Viņas skolotājs pasmaida un saka: “Protams, tā ir tava Vērtību Sistēma, Darilana. Tāpēc tā tev ir tik nepatīkama.” Darilana saka: “Labi, tā ir mana. Es uzņemos atbildību. Tā ir mana, bet ko lai es ar to daru? Kā lai es to apeju un kāpēc es vienmēr iestrēgstu ceļā ar šīm milzīgajām Vērtību Sistēmu kaudzēm? Kur ir problēma?”  Tagad ar pilnu smaidu viņas skolotājs skaidro: “Kad tu paaugstini savu vibrāciju, viss tev sāk mainīties. Viens ir tas, ka tu sāc dzīvot daudzās dimensijās, un otrs – viss vecais, kas ir noslēpts tavā drēbju skapī, ir jāpārvērtē. Tu vari teikt, ka tava Vērtību Sistēma ir nonākusi pie pēdējā pārskata. Tu vari arī teikt, ka tavus panākumus ceļā noteiks tas, kā tu tiksi galā ar savu Vērtību Sistēmu. “

VS = Vērtību Sistēmas

Ļaujiet mums izskaidrot, dārgie! Jums ir daudz vairāk grūtību ar savām Vērtību Sistēmām, nekā ar visu citu savā ceļā. Tagad, kad jūs tik ātri attīstāties, daudzi no jums saprot, ka jūsu Vērtību Sistēmu tolerance ir stipri mazinājusies. Tāpēc tagad jums nav tolerances ar kāda cita Vērtību Sistēmām atstāt savējās vienas pašas, jūsu ceļā sāk parādīties jūsu Vērtību Sistēma. Kur ir problēma? Jums, cilvēkiem, piemīt iztēle. Vērtību Sistēmas, kuras jūs redzat savā ceļā, ir jūsu Vērtību Sistēmas.”
Darilanas skolotājs turpina: “Jūsu VS ir jūsu vērtību sistēmas, un bieži ar tām jāsastopas jūsu visīsākajā ceļā. Jums bija taisnība, Darilana, kad Jūs domājāt, ka ir vienalga, pa kuru ceļu iet, bet tas nebija jūsu, lai izlemtu, vai ne? Līmenis, kurā jūs dzīvojat, mainās; daudzas vērtību sistēmas, kas jums pagātnē palīdzēja, var darboties atšķirīgi tur, kur jūs dodaties.” Ar to Darilana pamāja un pasmaidīja, un devās tieši cauri lielajai Vērtību Sistēmas kaudzei, parādīdamās nenotraipīta otrā pusē.

 EVS = Elastīgas Vērtību Sistēmas

Dārgie, kad jūs raugāties uz visu pasauli šeit no šī līmeņa, jūs iegūstat vērtību sistēmu, kas palīdz jums virzīties cauri dzīvei. Tie, kas tic sistēmām, ir palīdzējuši jums virzīties tālāk no viena līmeņa uz nākošo. Dažreiz, kad jūs patiesi esat uz ceļa, jūsu pašu vērtību sistēmas sāk jūs bloķēt. Šīs vērtību sistēmas nav elastīgas. Šī ir reize, kad jūs vēlaties sākt pielāgot elastīgas vērtību sistēmas. Pārvērtējiet savu paša patiesību. Tā kā jūs turpināt attīstīties neiedomājamā ātrumā, jūs saprotat, ka jūsu lielākais ierobežojums ir jūsu Vērtību Sistēma, tāpēc paturiet to prātā savā ceļā. Pārvērtējot savas vērtību sistēmas, kam jūs ticat, veids, kādā jūs domājat, palīdzēs jums daudz vairāk, nekā jūs zināt šajā savas evolūcijas posmā. Kad jūs atbrīvojaties no kaut kā, kas tura jūs vecās vibrācijas amplitūdā, jūs varat ieraudzīt iespējas. Uzskats no šejienes augšā ir diezgan atšķirīgs no tā, kas ir apakšā. Ko tad, ja mums pilnībā ir iespējams noņemt jums aizsegu? Ko tad, ja mums bija iespēja sniegt jums visu informāciju, lai jūs visu varētu redzēt un saprast? Vai jūs domājat, ka jūsu Vērtību Sistēmas varētu ietvert šīs zināšanas?
Dārgie, šī ir priekšrocība, ar ko jūs sastopaties, jo jūs jau attīstāties. Jūs jau dzīvojat piektajā dimensijā, jūs tikai vēl nezināt, kā funkcionēt ikdienā. Tas mainās, un lielākā mācība, kuru varam jums dot, ir atcerēties Darilanu un kā viņa tika galā ar savu VS, jo viņa vienkārši beidza iet tai pāri un atbrīvojās no tās brīdī, kad viņa to darīja. Kad viņa atbrīvojās no savas pieķeršanās problēmai, tā izzuda. Jūs sākat visu redzēt aiz aizsega, tāpēc palīdzēšana sev un citiem atbrīvoties no vērtību sistēmam un atjaunot tās būs viens no lielākajiem šķēršļiem, ar kuru jūs tālāk sastapsieties. Daudz kas ir sagaidāms. Vairāk, nekā jūs zināt.

Kas ir priekšā?

Tagad mēs brīdi runāsim par to, kas ir priekšā. Notiek dažas lietas, kas jums ir jāzina. Tās notiek jūsu individuālās un cilvēces kolektīvās domas procesa rezultātā. Mainās cilvēces kolektīvā vibrācija, un prasa, lai viss tiek pārkārtots. Ilgu laiku uz Zemes ir bijis apjukums. Nākošajos gados jums ir iespēja no tā atbrīvoties. Tas notiks vairākos veidos, bet tas iezīmēs milzīgu apzinātu soli no pirmā spēkpilnā Sekošanas Līderim soļa uz nākošo Sekošanas Sev soli.
Sekot sev ir daudz grūtāk, nekā sekot līderim. Vēl, tas viss ir balstīts uz Vērtību Sistēmas … viss ir balstīts uz ticības. Vēlme paraudzīties, kas ir aiz tā, ietver vislielākās iespējas, kuras jūs meklējat. Sava spēka saglabāšana ietver atbildības līmeni, ko iepriekš vēlēsies uzņemties tikai daži cilvēki, jo tas nozīmē, ka jūs pilnībā esat atbildīgs par savu dzīvi. Jūs esat atbildīgs par to, vai jūsu sejā ir, vai nav smaids, un vai jūsu pieredze uz šīs planētas ir priecīga vai sāpīga. Tā ir jūsu izvēle, un nav pareizas vai nepareizas izvēles, jo dvēseles pieredze ir tā pati, un tā var būt vai nu priekā, vai sāpēs. Tā ir vienīgi jūsu izvēle, kā jūs spēlējat šo spēli.
Daudzdimensionalitāte
Daudzdimensiju durvis ir atvērtas. Tā ir nākošā daļa, kas notiek ar visu cilvēci. Tā būs ļoti mulsinoša tāpēc, ka tie, kas ir gājuši iepriekš, tie, kas tagad spēlē ar to jūsu miega laikā, tie, kas tagad pieredz šīs lietas atšķirīgos veidos, var turēt durvis atvērtas citiem. Jūs varat turēt enerģiju, kas var palīdzēt vest šo enerģiju uz priekšu, un ļaut ikvienam ieiet nākošajā līmenī.
Iepriekš, kad piedāvājām šos atgādinājumus, mēs esam stāstījuši daudz stāstu, un katrā no tiem mēs esam lietojuši vārdus, kas neiederas mūsu parasto vārdu krājumā. Katram šim vārdam ir atšķirīga tonalitāte, kas kaut ko “noliek priekšā” stāstam pašam par sevi. Mēs tikko esam lietojuši vārdu Darilana, lai saprastu, ka kaut kas izraisa jautājumu. Mēs tos neveidojam, lai liktu jums minēt.  Mēs velkam tos laukā no dzīves pieredzes, no jūsu pašu daudzdimensiju dzīves. Tādēļ jūs tik bieži dažreiz pieķeraties stāstiem. Tādēļ jūs esat šeit, jo tas, par ko mēs runājam, burtiski varat būt jūs pats citā laika un telpas dimensijā. Tas sāk kļūt redzams, un, kad jums ir viedoklis par savu realitāti, tas ir aizsegs pats par sevi, jo tas vienkārši ir jūsu uzskats par to, kas ir ārpusē. Brīdī, kad jums sāk rasties daudz uzskatu par vienu un to pašu procesu, jūs varat skaidri redzēt lietas, un tas ir, kas notiek ar visu cilvēci. Kad jūs paaugstināt vibrāciju, jums tiek piedāvāti daudzi uzskati tik ilgi, kamēr jūsu ceļā nestājas jūsu Vērtību Sistēma. Jo tā ir tā, kas atturēs jūs pat no ieskatīšanās savā vai citu cilvēku, kas ir ap jums, viedoklī.
Starpdimensiju ceļojums naktī
Daudzdimensiju durvis ir atvērtas. Vispirms jūs to pieredzēsiet naktī. Vairāk nekā 60% planētas iedzīvotāju katru nakti ir daudzdimensiju pieredze. Tā ir milzīga. Jūs sākat pārvietoties starp sfērām, kurās iepriekš jūs esat tikai spēlējis, un fakts, kas notiek naktī, dod jums iespēju asimilēt to daudzos enerģētiskajos līmeņos, pirms jums to jāienes pilnā apziņā. Kad tas sāks ienākt pilnā apziņā, vienkārši būs zināms, ka jūs to esat pelnījis, jo jūs šeit esat bijis jau tik daudz reižu.
Fiziskais
Jūsu fiziskie ķermeņi pielāgojas un mainās. Pārstrāvošana turpinās visā cilvēcē un katru dienu maina jūsu pasauli. Pat ēdiens, ko jūs ēdat, sāk mainīties. Daudziem sāk garšot ēdiens, kas iepriekš negaršoja. Lai virzītos daudzdimensionāli un lai to veiktu, jūsu fiziskā ķermeņa laukā tiek prasīts ienest jauno. Pārtikas veikali katru dienu arvien vairāk redzēs fenomenu, jo  cilvēku diētā ienāks jauni ēdieni.
Skolotāji
Lielākais izaicinājums jums būs kā cilvēkiem, un skolotāji palīdzēs tikt galā ar vērtību sistēmām. Mēs ceram, ka esam šodien jums to pateikuši skaidri un skaļi. Šis ir neiedomājams laiks uz planētas. Ja jūs varētu redzēt tikai daļiņu no tā, ko mēs redzam, kas ir jūsu priekšā, jūs nešaubītos, jūs ļoti ātri virzīsieties enerģijā, kuru jūs atradīsiet ārpus sava patiesā spēka.
Elastīgas vērtību sistēmas, sistēmas, kas spēj pieņemt visu, kāds tas ir, nepiesaistoties tam, priekšdienās būs jūsu lielākais līdzeklis. Pati daudzdimensionalitāte ir viena dāvana, kas jums palīdzēs raudzītiezs uz lietām no daudzdimensiju viedokļa. Tas ir tad, kad jums ir reāla dzīves vīzija un kad jūs domājat, ka  cilvēce ir virzījusies uz priekšu; teikšu, ka tā arī ir, jums ir tikai priekšstats par to, kas notiks nākošajos trijos gados. Ir lielas iespējas.
Ekonomika
Ļaujiet mums sniegt vispārēju apskatu, jo pašreiz uz šīs planētas ir ekonomikas lejupslīde un ekonomikas pārbalansēšana. Tam ir milzīga ietekme uz cilvēkiem, un visā 2008. gadā tā turpinās pasliktināties. Notiek enerģijas pārstādīšana, kas ir nepieciešama un kas līdz zināmai pakāpei ietekmēs ikvienu. Tas visvairāk būs jūtams Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas nav slikti; tā vienkārši ir enerģijas labošana iemesla un ietekmes dēļ. Ļaujiet mums teikt, ka tā  iemesls un ietekme ir vecās sekošanas līderim spēles spēlēšana. Šajā pārkārtošanās laikā jums ir jauna motivācija. Rezultātā nāks jaunas iespējas, un tas var izraisīt cilvēku spēka atgūšanu, uzliekot vairāk atbildības cilvēkam un mazāk līderim.
Amerikas gara atdzimšana
Jūs varat redzēt Amerikas gara atdzimšanu. Motivācija un iespējas, lai tas notiktu, ir lielāka tādēļ, ka Amerika to izjutīs ļoti smagi. Jūs redzēsiet, ka cilvēki kļūst lepni un atbildīgi, kā tas iepriekš nebija. Jūs redzēsiet, ka cilvēki saglabā paši savu spēku ne tikai Amerikā, bet globāli. Pat, kad mēs to sakām, tas daudz izsaka. Jūs visi esat saistīti. Gan jūsu sirdis, gan jūsu ekonomiskās sistēmas ir saistītas viena ar otru, un, sākot no šī brīža, viena ietekmēs visas. Savienoto Valstu enerģija pašreiz līdzsvaro monetārās sistēmas, kas ir izstumtas no līdzsvara.
Eiropas varas pieaugums

Kā mēs pareģojām pirms daudziem gadiem, Eiropai kā supervarai varētu būt ievērojama iespēja līdzsvarot enerģiju vairāk caur sadarbību nekā opozīciju, kas nekad iepriekš uz šīs planētas nav noticis. Taču jūsu priekšā ir šo korekciju rezultāts.
Jaunas enerģijas formas
Parādās jaunas enerģijas formas, kas beigsies nākošā gada beigās.  Cilvēku apziņas vakuums ir darījis to par populāru priekšmetu. Radīsies vairākas jaunas enerģijas formas un enerģijas sadale, kas ir gaidījusi fonā. Tehnoloģijas var viegli līdzsvarot cilvēkus ar Zemi.  Ja cilvēku apziņas vakuums būs pietiekoši augsts, korporācijām, kas pārvalda lielāko planētas daļu, nebūs izvēles, bet būs jāatbild. Interesanti ir tas, ka tās nāk uz skatuves un pārtrauc pretoties maiņām, tās sāk strādāt ar zemi, lai gūtu lielāku peļņu. Šajā reizē mēs nevaram pateikt, kad tās būs pietiekami gudras, lai to saprastu, bet mēs redzēsim.
Pārpilnība
Būs jauni veidi, kā sadalīt vairāk enerģiju — ne labklājības, bet pārpilnības enerģiju visās jomās tā, lai ikvienam ir vairāk līdzvērtīgu iespēju. Tas notiek šodien, un šī ideja varbūt kļūs populāra. Tā darbojas, lai sadalītu iespēju un indivīdam atdotu atbildību. Tādēļ jūs redzat negatīvu lejupslīdi. Tā ir sagatavošanās tam, kas notiek. Mēs sakām, ka tas notiks no iekšpuses uz ārpusi, bet tā visa sākumu jūs redzēsiet 2008. gadā.
Personiskais spēks
Jūs redzēsiet iespēju paturēt vairāk spēka ikdienas dzīvē, savu eksistenci uz planētas, veidu, kādā jūs saistāties; jūsu iespējas saistīties ar ikvienu cilvēku mainīsies tāpēc, ka mainās jūsu redze. Tas ir tas, ko jūs varētu saukt par klusu pārvietošanos. Tas ir tā,it kā jūs visi vienu rītu pamostaties ar vienu atziņu. Daudz raksturīgāk un populārāk kļūs paturēt savu varu.

Sarežģīts daudzdimensiju līdzeklis

Jūs vairs neierobežos viena uztveres punkta atsevišķs redzējums. Tagad jūs sāksiet saņemt daudzus uztveres punktus, un mēs jums sniegsim līdzekli, kā to izdarīt, – noslēpumu, jo cilvēki mīl noslēpumus. Pirms jūs vakarā ejat gulēt, iestāsiet sev, ka jūs to vēlaties izdarīt. Tas ir tik vienkārši. Mēs to varam daudz vairāk sarežģīt, ja jums tas tīk, bet patiesībā, pirms jūs dodaties gulēt, ļaujiet savam nodomam pieredzēt daudzdimensiju pieredzi, lai redzētu savu dzīvi no atšķirīgas perspektīvas. Jūs atmodīsieties enerģijas pilns, jo jūs tiksiet paņemts no šejienes, un sapratīsiet, ka jūs esat pavisam cits cilvēks savā laukā. Varbūt jūs apprecēsieties ar kādu atšķirīgu cilvēku. Jums varbūt būs citādāki bērni. Jums varbūt būs visas lietas, kas jums palīdzēs redzēt savu perspektīvu kā atsevišķu dieva, kas pretendē būt par cilvēku, daļu. Kad jūs no rīta pamodīsieties, jūs jutīsieties atspirdzis, un kad jūs raudzīsieties uz savu dzīvi, jūs domāsiet:  “Nav tik slikti, es to varu izdarīt.” Tās būs tāpēc, ka jums būs daudzas uztveres. Tā ir spēle. Priecājieties, patiesi cerot, ka jūs zaudējat Vērtību Sistēmas.
Mēs jums atstāsim trīs vienkāršus atgādinājumus. Izturieties viens pret otru ar cieņu! Barojiet viens otru, kad vien ir izdevība! Saspēlējieties labi!
Espavo

Grupa

 

Transformēšanās uz savu jauno ”es”

Katru gadu janvāris ir jauns sākums. Šoreiz tas ir sākums tam, kas mēs šajā brīdī esam un par ko mēs izvēlamies būt nākošajā gadā. Mums pilnībā ir iespēja sasniegt savu potenciālu.
Pagājušais gads bija daudzu saistošu piedzīvojumu – dažu augstu un dažu zemu – pilns. Tā ir dzīve. Padomājiet par to, kā jūs kā cilvēks esat audzis pagājušajos mēnešos. Ar katru soli, kuru Jūs sperat, jūs esat vairāk saistīts ar savu garu. Ierobežojumu vietā izvēlieties koncentrēties uz savu potenciālu. Ar šādu perspektīvu jūs varat pieredzēt visaugstāko, kas jūs varat būt šajā dzīvē.
Atstājiet uz brīdi visu iecerēto un sajūtiet to, kas jūs šajā brīdī esat.  Ievelciet attīrošu elpu, un, kad jūs to atbrīvojat, jūtieties tik viegli kā spalviņa. Iztēlojieties sevi lidojam bez rūpēm pasaulē. Tagad ieejiet dziļi, ļoti dziļi savā dvēselē. Aizskariet to savas būtnes daļu, par kuru jūs varat priecāties, kad jūs sev dodat atļauju būt tagad, būt ar sevi. Cik īpašs jūs esat! Ar katru elpu jūtiet sevi vairāk un vairāk saistītu ar savu būtni. Jums ir unikāls skaistums. Neviens nav līdzīgs jums.
Kad jūs ejat dziļāk ar savu elpu, iztēlojieties sevi kūniņas iekšienē. Jūs esat liels gars, kas vēlas tikt laukā un kļūt par taureni. Sajūtiet sevi šajā kūniņā, kas ir silta un droša. Vēlēšanās palikt tajā ir liela, bet jūs zināt, ka tad, ja jūs neizkļūsiet laukā, jūs neiepazīsiet sava gara patieso augstumu. Tāpēc ar katru elpu jūs mēģināt atbrīvoties no kūniņas. Tas ir grūti, bet jūs zināt, ka katra cīņa dara jūs stiprāku.  Jūs, acīmredzot, spēsiet atvērt spārnus, ja jūs turpināsiet turēties pie šī ceļa. Ar dziļu elpu, lēni ieelpojot un izelpojot, sajūtiet atbrīvošanos, kad jūs izplešat savus spārnus tik plaši. Jūsu spārnu krāsa, kas veidojas, ir tā, kas jūs esat un par ko jūs kļūstat, krāsa. Tā ir jūsu paraksta vibrācija.  Kad jūs lidojat apkārt, jūtiet saistītu garu. Jūsu sejā parādās smaids, kad jūsu pārējā būtne tiek pacelta ar prieku. Jūs vēlaties zināt, kur jūs dodaties no šejienes.  Ņemiet šos spārnus un pieskarieties it visam ap sevi.  Jūsu sirds mirdz maigumā, kuru jūs turat sev un visiem. Ja jūs jūtaties viens, tiekam vilkts atpakaļ kūniņā, ziniet, ka nav atpakaļ ceļa. Kad durvis uz jūsu dvēseli ir atvērtas, jūs varat doties tikai uz priekšu.
Šajā brīdī ieejiet jaunajā dzīvē. Jūsu dzīve ir mainījusies un pārveidojusies, atjaunojot savu garu. Paceliet sevi jaunā dzīves veidā. Esiet laimīgs par savu jauno “es”.
Barbara Rotere

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!