מרס 2019

שובו של שבט בעלי העיניים הבורקות

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

משואות האור

מרס 2019        הוגש בשידור חי ביום 23.2.19

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות מהבית, יקירים.

היום אנו לוקחים אתכם למסע על מנת לחלוק עמכם את אשר קורה ממש עתה ואשר יקרה במהלך החודשים הקרובים. מתקיימים שינויים כדי לאפשר לכולכם להתחיל לעגן את עבודתכם האמתית. כן, זו שאלה שיש לרבים באופן קבוע: מהי עבודתי? מה אני אמורה לעשות? למרות שאנו אמורים למצוא את עבודתנו האמתית בתשוקתנו, מה אם איננו יודעים מהי תשוקתנו? ובכן, עבור רבים מכם, זה דבר מובן. אתם משחקים את משחק העמדת פנים שהנכם בני אנוש. הצעיף שאתם עצמכם המצאתם עבה מאוד ועובד היטב למדי. הוא שומר עליכם מלדעת מי אתם ומהי ההיסטוריה שלכם לפני החיים האלה. הוא שומר עליכם גם מלהיזכר ברוח שלכם.

כאשר אנו קוראים לכם בשם הרוח המקורי שלכם, רובכם אפילו אינו מסתובב. זה מראה כמה הרבה זמן אתם משחקים את משחק העמדת הפנים של הנפרדות. אז, ברוכים הבאים. היום ברצוננו לחלוק עמכם משהו שיש לצפות לו. הוא אינו חל על כל אדם ואדם, אך כל אחד על פני הפלנטה יחווה מקצת מזה במהלך החודשים הבאים, ובמהלך השנים הבאות. אתם מבינים, שינוי אנרגטי גדול מתרחש מסיבות רבות. דברנו כבר בעבר על התפתחות הפלנטה ארץ ועל 11 הממדים של האנושיות. יחד עם זאת, מעבַר לרמה הראשונה של הגוף המורפוגני * הינו כנראה השינוי הקשה ביותר כאשר מתגברים על כח ההתמדה. אתם צריכים להגיע לתנועה קדימה על ידי עזיבת נוחות השקט והיציבות. להכניס עצמכם לתנועה הינו דבר מאוד מאתגר ואתם די מצליחים בכך.

ניסים הולכים ומתגלים

אנו נרגשים מאוד בקשר לכל התנועה קדימה. זה באופן משמעותי הרבה יותר מאשר ציפינו במסגרת זמן קצרה זו. בראבו יקירים! זה אומר שאתם מקרקעים את העבודה. אולם איך עשיתם זאת? האם הייתם בתוך תשוקתכם מבלי לזהות זאת? נספר לכם, יקירים, זה מאתגר לספר למישהו מהו תפקידו. ובכן, מה שאנחנו עושים כאן זה לתת לכם מושג כמה אנשים ממלאים את תפקידם ולֶמה עליכם לשים לב. אכן, ניסים הולכים ומתגלים עתה על פני כדור הארץ.

להתבונן בכך מאוד מרגש עבורנו. חלקכם מבצעים עבודת ריפוי בזמן השינה. רבים מהם יודעים זאת כבר משום שלעתים תכופות הם מתעוררים תשושים ולוקח להם שעה או שעתיים לקבל שוב אנרגיה ולשוב ולנוע. חלקכם עבד בממדים האחרים וכלל אינם ערים לכך. הרבה מכך מתחיל בערב ובמהלך זמן המנוחה, במיוחד כאשר אתם עוברים את שלבי המנוחה ותקופות השבת הנעורים, וזה דבר אדיר עבור רבים מכם. למרות שלא תמיד אתם עושים את עבודתכם הרוחנית במהלך היום,  אתם נטענים מחדש בלילה. פעמים אחרות, חלקכם נטענים כל כך עד שאתם עורכים מסעות לממדים אחרים ושם עושים עבודה.

לא בהכרח שיטה אחת טובה מאחרת, אך חלקכם פשוט חשים את האמת של גישה אחת על פני זולתה. הפיסה החשובה ביותר היא, שאינכם לבד. איך, אם כן, אתם יכולים לגלות מה הכי אפקטיבי עבורכם? ללא ספק זו תשוקתכם, למרות שלעתים אינכם יודעים כלל מהי. לעתים התשובה של הנשמה אינה תואמת את חווייתכם האנושית. זה דבר מאתגר למדי, שכן אינכם יכולים לראות את השתקפותכם בדרכים שרבים אחרים יכולים לראות את עצמם. דעו שדבר זה משתנה עתה, ולמען האמת, מספר דברים קורים. הבה נחלוק עמכם אחד מהם. החלק הגדול והחשוב ביותר והנס המתרחש, הינו משהו שפשוט נתייחס אליו כאל שובו של שבט בעלי העיניים הבורקות.

שבעת השבטים של משפחת ה- E**

אתם מבינים, בתחילתו של כדור הארץ היו שבעה שבטים. משפחת ה- E עברה ביקום והחזיקה משחקים במסלולם. הם עבדו עם משחקים אשר החלו להיעלם מוקדם מידי. בעשותם זאת, הם למדו כל מיני סוגים של סגולות שעוזרות למשחקים להישאר בעוצמה ואת האופן בו מתפתחים לרמה הבאה במקום שהמשחקים יסתיימו. ואז היה להם רעיון: מה אם נמקם משחק בו אין כלל חוקים? לאחר מספר שיחות וויכוחים הוחלט על מימוש. בפעם הראשונה מספר חברים של משפחת ה- E החליטו להיכנס לגלגול ולאמץ לעצמם גוף פיזי. כלומר יהיה עליהם לשחרר את הסטטוס של התנודה שלהם ולאבד את הזכרון. כן נכון, הם יבואו לכאן, יעטו צעיף, וישחקו בני אנוש ממש ליד כל האנושיים.

שובו של שבט בעלי העיניים הבורקות

הם הביאו 7 סגולות חשובות הנחוצות בכל המשחקים בכל מקום, והם הביאו אותן באמצעות שבעה שבטים שונים. ממש בהתחלה, למשך תקופה קצרה, היו השבטיםלמעשה ביחד עד אשר הם התמזגו עם האנרגיה שלהם, ואז הם התפזרו אל תוך שבטים אחרים כך ששבע הסגולות החשובות הופצו על פני כדור הארץ. זה דבר קריטי עבור כל משחק אשר עובר צעדים של התפתחות. החלק המעניין, יקירים הוא, שאתם כבר ניצחתם את המשחק. זה יכול להיות דבר שקשה להבינו, אך האמינו לנו שאין זה אומר שאתם הולכים להפסיק לשחק. יקירים, אתם יוצרים משחק חדש. האתגר הוא, שהמשחק נוצר בכל רגע של כל יום, ממש לפני שכף רגלכם נוגעת בקרקע. וכך, הלכה למעשה אתם יוצרים כל תנועה. עכשיו אתם הולכים להתאים זאת למטרה גבוהה יותר, בעודכם נכנסים לגוף המורפוגני ולרמות גבוהות יותר. זה קורה בעזרת משפחת ה- E. אחד מהשבטים שלה הינו שבט בעלי העיניים הבורקות, והם נכנסים עתה לעוצמתם.

האם ראיתם אי פעם אדם בעל עיניים שפשוט אי אפשר לחדול להסתכל אליהן? העיניים הינן ייחודיות לחלוטין, אפילו יותר מטביעת האצבעות. ישנם אנשים שבאו לכאן עם סגולות המאפשרות להם לזרוע זרעים של אור על פני הפלנטה פשוט בכך שהם פוקחים את עיניהם ומחייכם. אותם אנשים שיכולים לעשות זאת, גם אם הם עושים זאת כל יום מחייהם, ייתכן שאינם מזהים את כוחם האמתי.

אם שמעתם לעתים תכופות הערות כמו: “יש משהו מיוחד בחיוך שלך”, מן הסתם יש לך קשר של מוצא לסוג זה של נשמות. רוחות. שלא בדומה לעירוב של שושלות גנטיות ממוצאים שונים, שושלות אנרגטיות של נשמות מאותו מוצא נוטות להישאר בלתי משתנות במהלך הזמן. אם דבר זה מהדהד עמכם, סביר להניח שלא תשאלו את עצמכם: “איך אני מחוללת שינוי?” ומן הסתם לא תזהו שהשפעתם באופן משמעותי על כל אדם ואדם שהתבוננתם לעיניו. איך זה קרה? זה קרה משום שהזכרתם להם את הבית. זו הדרך בה שבט בעלי העיניים הבורקות עובד, זורע זרעים של אור.

בעלי העיניים הבורקות חוזרים. לא רק המבוגרים אשר הצליחו להסתיר את יכולותיהם במשך כל תקופות החיים דורשים מחדש את יכולותיהם לעשות זאת, אלא גם רבים מהצעירים המגיעים עתה הינם בעלי עיניים בורקות. אל תתייאשו, בני האנוש, הנה זה בא! זה קורה היום, ולא רק עם האנרגיות החדשות המגיעות. זה קורה באופן גלובלי, וגל זה יכול לעזור לשנות אנרגיה על פני כדור הארץ. מה הוא ישנה? יקירים, הוא ישנה הכול על פני הפלנטה. לפתע יהפכו החדשות שלכם להיות שקטות מאוד ותהיינה רק חדשות טובות. כן, קיימות מציאויות מסוימות אשר הולכות להתעקש ולהישאר ברטטים נמוכים ואין לכם שליטה על כך. אתם בקלות יכולים לצאת מזה, שהרי אתם יוצרים את המציאות שלכם בעצם הדבר אליו אתם פוקחים את עיניכם. אנא אל תיצמדו או תשפטו את אלה אשר בוחרים באופן מכוון להישאר ברטטים הנמוכים של הפלנטה הישנה. יש לכם הזדמנות לעלות ואנו מעודדים אתכם לעשות זאת.

רבים מהקוראים מילים אלה עתה הינם למעשה משבט בעלי העיניים הבורקות המקורי. אנו נעזור לכם להיזכר מי אתם. גם אם אינכם נזכרים, גם אם אינכם חשים שאתם חלק מאותם אנשים, חפשו אותם שכן הם מתעוררים עתה וכל שעליכם לעשות זה לחייך. אם אתם רואים מישהו מהם ואתם חושבים: הו, אולי זה זה, חייכו אליו. אם הוא מחייך חזרה וחיוכו פוגע בכם, אתם נחתמתם משום שזה תפקידם. אנו מקווים שזה לא פשוט מדי עבור האנושיים מכדי להבין. ובכן, זה פשוט למדי, אך זה תלוי לגמרי בכם. גל זריעה חדש של אור יתחיל. אם אתם חלק מאותו שבט קדוש, תגלו שהחיוך שלכם זוהר בדרך חדשה. אם זה אינו השבט שלכם, הרי שהתפקיד שלכם הוא לקבל את זרעי האור האלה, למזג אותם ולהעבירם הלאה בדרך הטובה ביותר שאתם יכולים.

איך זה עובד? פשוט חייכו ושחררו.

התזמון של ההתפתחות האנושית מתאים לזריעת זרעים אלה. הם ימצאו קרקע פורייה לפרוח בה, וזו הסיבה לכך ששבט בעלי העיניים הבורקות חוזר.

תיאום גדול מתרחש ואנו מקווים שאתם במצב שנוח לכם לזוז. כן, זה חלק ממה שעכשיו מתחיל להיפתח. אם אתם חשים תקועים, או שאינכם עושים משהו שהיה עליכם לעשות, פשוט הסתכלו סביב עד אשר תראו את אחד מבעלי העיניים הבורקות. העזו לפקוח את עיניכם ולראות האם יש לכם את הכוח הזה. לרבים מכם יש, אך אינכם מודעים לכך כלל. עבדו עם זה באופן מודע ואל תדאגו, משום שזה רק בראש שלכם. ללב אין צורך לפחוד.

תיהנו מהמסע, יקירים. יש לפניכם מסע חדש ונספר לכם, שזה קל יותר מאשר אתם חושבים. כאשר תעזו להסתכל עמוק לעיניו של אדם אחר, גם כאשר אתם חולפים על פניו ברחוב, תשנו את העולם הזה. גם אם אינכם אחד מהשבט הזה, אתם יכולים לשאת את המסורת של שבט בעלי העיניים הבורקות. ולאלה אשר הסתתרו בשקט, מצטערים, אך אין יותר אפשרות להסתתר על פני כדור הארץ

פשוט תיהנו מכך. חייכו. שלחו את אורכם בחינם ובאהבה ללא ציפיות, והסתכלו וראו איך הדברים מתחילים להתארגן בדרך חדשה לחלוטין. קסם כדור הארץ החדש נמצא בדיוק מולכם, ואתם נכנסים אליו ממש עתה. יקירים, לידיעתכם אתם נמצאים בידיים טובות. אתם מבינים, יש הוויות על פני כדור הארץ אשר ממתינו לגירויים מפעילים אלה. כל השבטים יהיו נחוצים, אך ההפעלה הינה שובו של שבט בעלי העיניים הבורקות.

כל הכבוד! המשיכו בעבודה המדהימה שאתם עושים במשחק היפהפה של התפתחות. דעו שלעולם אינכם לבד. אנו כל הזמן ממש מאחוריכם ואם ברצונכם לדבר אלינו, אנו נמצאים מעבר לכתף. תיהנו מהמסע. אנו עוזבים אתכם עתה עם שלוש תזכורות קטנות: נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה. יקירים, חפשו את שבט בעלי העיניים הבורקות ושחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

*גוף מורפוגני –זהו גוף אנרגטי שעכשיו אנו לומדים על קיומו. הגוף האתרי שלנו קיים תמיד, ואל הגוף המורפוגני נלמד להיכנס מתוך בחירה כאשר ניתקל במצבים קשים.

** משפחת ה E– משפחת ההעצמה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – www.Espavo.org 2019 הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!