ספטמבר 2018

הריפוי המיני של האנושות

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור    

ספטמבר2018      הוגש בשידור חי ביום 18.8.18

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות’ר.

ברכות, יקירים.

אני eM ואני מצטרף אליכם היום מתוך כוונה מסוימת מאוד. כפי שאתם ודאי יודעים, אני ישות מאוזנת. אינני צריך להתחלק לזכר ונקבה. בצד הזה של הצעיף אף אחד לא צריך, אולם אני מציג עצמי בעולמכם כישות זכרית ונקבית מאוזנת. אני מעלה זאת היום משום שברצוננו לדבר על מיניות על פני הפלנטה שלכם. מהי מיניות? היא מתחילה בהפרדה של שני ההיבטים שלכם. אתם מן הסתם יודעים שחלק מהקבוצה, כפי שהשומר מכנה זאת, הינה גברת קדומה ויפהפייה בשם מרליה. היא ההיבט הנקבי של מרלין אשר נכנס לממד זה כגבר, וככזה הוא הפריד עצמו על מנת לשחק את המשחק. כן, תמיד אנו מדברים על הפרדה. האנושיים באים לכאן בעודם מעמידים פנים שהינם נפרדים, ואכן כך הוא. כולכם תעמידו פנים שהנכם נפרדים זה מזה, אך עליכם להפריד גם את הצדדים השונים בתוככם.

עתה נכנסתם לממד החמישי והדברים שונים. כפי שציינו בפעם האחרונה בה נפגשנו, נכנסתם לזמן ספירלי. זמן ספירלי ומחשבה ספירלית הינם דברים שהאנושות פשוט עדיין אינה רגילה להם. יקירים, אתם מתחילים לראות זאת עכשיו. האין זה מעניין שרק לאחרונה מצאתם רובד חדש של התנהלות מינית בלתי ראויה על אנשים אשר, במלוא הכנות, היו צריכים לדעת יותר טוב? אך במה הדברים אמורים? לעתים תכופות זה מופיע אצל אנשים המפרידים עצמם, המנסים מאוד לשחק את המשחק של העמדת הפנים רק עם חלק אחד של עצמם. שבועות של פרישות הינן דוגמא מושלמת לכך. ברור שהאתגר באשר להתעללות מינית, על כל צורותיה, הוא שזה עובר מדור לדור.

ריפוי דורי

הבה ניקח דוגמא של אדם המתעלל בבנו. ובכן, בדרך כלל בן זה יגדל ויתעלל בילדיו שלו בדרך דומה. אך מה אם הבן מחליט להשתנות? הוא בהחלט יכול לגדול ולומר: “לא אתעלל בילדיי!” ואם הוא עושה את העבודה, הוא יכול להשיג ריפוי מדהים בתוך עצמו. יחד עם זאת זה לא נעצר אצלו. ריפוי זה הולך קדימה ואחורה על ציר הזמן. הוא לא רק מרפא את ילדיו שלא יצטרכו לעבור התעללות, הוא מרפא גם את אביו, את סבו, את סבתו, את הסבתא רבא ואת כל אלה אשר העבירו אנרגיה זו הלאה. אנרגיה הרסנית זו יכולה לעבוד הלאה בדרכים רבות; היא יכולה להתבטא באופן פיזי באמצעות חבלה, פעולות מיניות, או אפילו התעללות רגשית.

מאידך, הבה נאמר שאותו איש צעיר גדל ולא עשה את העבודה. במקום זאת הוא עושה מה שאנו מכנים “כיפוף אצבעות”*, בכך שהוא עוצר בעד עצמו אך עדיין חווה כעס גם אם אינו פועל כתוצאה ממנו. אם יש לו ילדים, האנרגיה עדיין תעבור אליהם באותה דרך כאילו הוא התעלל בהם. הם בתורם יעבירו זאת הלאה לילדיהם. וכך עובר הדבר מדור לדור לדור עד שמישהו סוף סוף שובר את השרשרת.

מראה חדש במרחב-זמן ספירלי

חלק מהבעיה הוא, שהאנושיים חוו את הכול על פני ציר זמן ליניארי. וכך, כאשר משהו קורה, הוא מחליק אל העבר והאנשים אומרים: “הו, זה האני הישן,” או “זה קרה מזמן. שכחתי מזה!” אך זה לא נעלם, יקירים, שכן הדבר חתום בהיסטוריה של הזמן. זו היתה הדרך של הממד השלישי להתנהל עם חותמים קשים אלה. כתוצאה, החותמים הועברו במהלך הדורות על מנת שיטפלו בהם. האנושיים עברו עתה לממד החמישי ויש להם זמן ספירלי במקום זמן ליניארי. בזמן-מרחב ספירלי האנרגיות חוזרות, ומאפשרות לכם לראות קדימה ולאחור על פני ציר הזמן בבהירות הרבה יותר גדולה. כאשר בזמן הממד הרביעי זה היה מעגלי בלבד, נהגתם לחזור על הדברים משום שהיתה לכם ראיה מועטה מאוד קדימה ולאחור. בזמן-מרחב ספירלי אתם יכולים לראות זאת כאילו זה קרה רק עכשיו, וזו הסיבה לכך שאין לכם יותר סודות. כל אותם דברים שרק לא מזמן היו מוסתרים, מתחילים להיסחף. זה קרה עם מה שאתם מכנים תנועת ה “me too”. זה קשור ליכולת לראות בזמן מעגלי, בכך שיש לכם ראיה חדשה, ואז לקרוא לפעולה את מה שצודק ואת מה שלא. לידיעתכם, יקירים, היום מתרחש ריפוי על פני הפלנטה יותר מאשר אי פעם, במיוחד בכל הנוגע לנושאים מיניים.

אנרגיה מינית לא תוכחש

מיניות הינה חלק נכבד מהרוח ומהחוויה שלכם על פני כדור הארץ. אם מתכחשים לה, היא תגיב באופן מוגזם ותבוא לידי ביטוי בדרכים שאינן הולמות. בחדשות שלכם, אתם רואים הוכחות לכך בשפע. דתות רבות מלמדות שמין הינה אנרגיה בסיסית, חייתית או חלק פיזי בכם שאינו רוחני. אנו כאן על מנת לספר לכם שזה בדיוק הפוך מהאופן בו אנו רואים את הדברים. מיניות הינה למעשה האנרגיה הרוחנית שלכם המתבטאת באמצעות הגוף. כאשר אתם מפרידים ביניהן ומשחקים תפקיד של ילד או ילדה טובים, האנרגיה המינית נסוגה ויוצרת השלכות. מה אם היו מכירים באנרגיה מינית בריאה ואפילו היו מלמדים אותה בדתות שלכם? ההתכחשות לאנרגיה המינית היא זו אשר מתפרצת עתה בחלק מהדתות שלכם. שבועות ההתנזרות הינן לגמרי נגד הלימוד הרוחני שאנרגיות אלה מנסות להעביר. מלמדים שאשמה הינה תגובה הולמת למין, ושזו הסיבה לכך שהרוח מוגבלת בתוך מערכת אמונות. האנרגיה המינית חזקה מידי מכדי שיגבילו אתה באופן זה ואם יתכחשו לה היא תתפרץ בדרכים אחרות.

קשה לנוע קדימה כאשר השגיאות מוסתרות ומוצפנות. זה הדבר שקרה כאשר האנושיים היפנו את ראשם הצידה ואמרו: “הו, זה היה בעבר.” או “הו, עכשיו הוא יותר טוב. הוא בסדר. הבה נעביר אותו למקום אחר בו הוא לא יחווה את הבעיות האלה.” זו היתה הדרך בה הדברים נעשו בעבר. אולם היום, בזמן ספירלי, סוף סוף הדברים באים לידי מיקוד. אתם מסתכלים חזרה אל הזמן הספירלי ומאתרים את כל חוסר העקביות והאתגרים, ואתם מביאים אותם קדימה לשם ריפוי. זה מדהים ואנו מריעים לכם על כך.

בממד החמישי אין מקום לשיפוט

חשוב גם שנספר לכם באיזה אופן אמונה זו הועברה בין הדורות. ומה בקשר לעברייני ההתעללות המינית? רק משום שמישהו התנהג כך אין זה אומר שהוא אדם רע. זה חלק חשוב, שכן אלה אנשים בדיוק כמוכם. על רבים היה להתמודד עם התעללות דורית והם הוציאו אותה לפועל בחייהם הפרטיים. זכרו, יקירים, אין אנשים טובים או רעים. כן, ישנם אנשים חולים; יש אנשים שגרמו נזק גדול לאחרים, ויהיה עליהם לשלם על כך מחיר. אולם לטאטא בעיה זו תחת השטיח בכך שאומרים שעבריינים אלה הינם פחות מכם לא פותר את הבעיה הכוללת. במציאות הממד החמישי עם זמן-מחשבה ספירליים, להחביא את הבעיה לא יעבוד יותר. על כל אחד מכם להעמיד עצמו  לרגע במקום חייו של אותו אדם ולנסות להבין איך הדבר יכול היה לקרות. רק אז תוכל האנושות הקולקטיבית להירפא.

בתי הכלא שלכם מלאים באנשים שהתעללו בהם, אך יש לכם רק מעט מאוד דרכים לעבוד עם זה. אין עבורם לימודים מיוחדים או תכניות ריפוי שתעזורנה. בעיה זו הרבה יותר רלוונטית מאשר רוב האנשים חושבים. נספר לכם שממש עתה  27% מכלל האנשים המהלכים על פני הפלנטה שלכם עברו התעללות מינית מסוג כלשהו אותה הם נושאים. זה אחוז אדיר, אך הבעיה ברובה נשארה מוסתרת. חברות מודרניות הסתירו זאת על מנת שזה לא יראה וגרמו לשיחה גלויה בנושא להיראות בלתי הולמת. יחד עם זאת בממד החמישי ובזמן מחשבה ספירליים גישה זו לא תספק. אנו מריעים לאלה מכם אשר עובדים בנושאים אלה ואשר יש להם חשיבה פתוחה והם מעיזים לצאת קדימה.

גם אם למדו אתכם להרגיש גועל מזה, האמת היא שלכולכם יש אנרגיה מינית, יצרים ותשוקות. כאשר אתם מתבגרים עבור חלקכם זה מקבל צורה מעט שונה, אך היא נשארת. האם אתם יכולים לדמיין חברה בה אפשר לגדול תוך הפעלת אנרגיה זו בבטחה ובנוחיות, שחרור הרוח ללא רגשי אשמה? זו האנרגיה היוצרת בתוככם. זה מה שאני, כישות מאוזנת, יכול להוציא מבלי שיהיה עלי לחלק את עצמי לזכר ונקבה. אני יכול להישען לכיוון זה ולשחק זכר. אני יכולה ללכת לשם ולהיות סוג של עדין בנקביות, שכן אין לי כל הגבלות בקשר לכך. בעודכם נעים הלאה אל תוך הממד החמישי, דבר זה יכול לקרות לכל אחד. זו הסיבה לכך שאתם עושים עתה ניקוי כה רב. עתה, כאשר אתם נכנסים אל זמן-מחשבה ספירליים, אתם מתחילים להיות מסוגלים לחשוב בדרך שונה.

זהו עולם חדש

לידיעתם, יקירים, זה זמן נפלא להיות בו על פני כדור הארץ. שריינתם את מקומכם על מנת להיות כאן בדיוק ברגע הזה. חגגנו בגדול כאשר נכנסתם לממד החמישי. סיפורנו לכם עליו בעודנו צועקים: “זה מרגש מאוד!” אולם באותו רגע רבים היו משוכנעים שכל הבעיות שלכם על פני כדור הארץ תיפתרנה במהרה. איננו מודדים הצלחה בסיום של התנגדות. למען האמת, כאשר אנשים מתעוררים בבוקר ומנסים לעטות את מציאויות הממד השלישי הישן ולגרום להן לעבוד בממד החמישי, צצות בעיות חדשות רבות. רבות מהבעיות המערכתיות שהיו חבויות מתגלות עתה ובאות לבחינה מדוקדקת. זה נהדר, תחגגו! אל תשפטו, תיהנו מהריפוי שיכול להתחיל עתה להתרחש בנושאים רבים. חגגו זאת כקולקטיב, כבני אנוש, אתם מתחילים להחליט איך הולך עולמכם להיות. מרגש! חגגו את המיניות שלכם משום שלהסתיר אותה, או לחסות אותה, לנסות להיות מתחסדים ולהיות בסדר, יכול להרוג את הרוח בפנים.

לא מזמן שאל השומר: “האם יש סקס בצד האחר של הצעיף?” צחקנו צחוק היסטרי מהשאלה ואמרנו: “לא, לא באמת.” איננו זקוקים לסוג כזה של פעילות הדדית משום שכולנו כבר ממילא מחוברים. כולנו חלק אינטגרלי זה מזה.האנרגיה שאתם חווים במהלך רגעי התענוג המיני הינה אותה אנרגיה בתוכה אנו חיים כל הזמן. ולכן, כאשר תבינו מעט יותר בקשר לכך, תתחילו להבין יותר את האנרגיה המינית שלכם ואת הסקרנות הטבעית הקשורה לה. זאת ועוד. נכנסתם אל מציאות הממד החמישי. אתם מתחילים לחבר מחדש את ההיבטים הרב-ממדיים שלכם. יהיה מעניין לראות זאת, שכן בהיבט אחד האדם יכול להיות מאוזן מאוד באנרגיה המינית שלו,ובהיבט אחר הוא יכול להיות מתעלל משום שהתעללו בו.

על פי חוזה

בעודכם משחקים את המשחק של העמדת פנים שהנכם בני אנוש, אתם קופצים אל תוך אחד מהגופים על ציר הזמן, ציר דורי, או אפילו ציר גנטי. אתם קופצים לתוכו על פי חוזה. חלקכם בחרו לעבור חוויה בה באופן מכוון מיקמתם עצמכם במקום בו יתעללו בכם כילדים. עתה, כאשר הקירות בין הממדים מתחילים להתפוגג, אתם יכולים למשוך את העוצמה מהחלקים האחרים של עצמכם בממדים האחרים. אתם מבינים, יקירים, אתם הוויות מושלמות, אלא שכאן, על פני האדמה, מושלמות אינה יכולה להתקיים, ולכן אתם צריכים לחלק את המושלמות שלכם לאותם 11 הממדים. בעוד הקירות המפרידים בין ממדים אלה הולכים ומתמוססים, ריפוי רב-ממדי בתוך עצמכם אפשרי עתה משום שיש לכם את כל חלקי הפאזל. הרוח, הנשמה שלכם מושלמת, מעמידה פנים שאינה מושלמת. אם תתחילו לאחד חזרה את החלקים האלה, תרפאו את עצמכם ואת העולם.

איך, אם כן, זה מרגיש? איך עושים זאת? האם עליכם לשבת עם ידיים שלובות בדרך מסוימת או האם ישנה מנטרה  עליה צריך לחשוב? לא, יקירים, אין שום דבר כזה. אין תהליך מוגדר, אך אתם הולכים להרגיש את הדברים באופן קבוע. מידי פעם יצוץ לכם רעיון מממד אחר של זמן ומרחב. לעתים יתכן שתרגישו, ללא סיבה נראית לעין, התרגשות בלב או אולי חוסר אהבה, שזה בעצם פחד, מאחד מהממדים שלכם. היפתחו לאפשרות זו, פתחו חיבור זה, ותתחילו לחזור לעצמכם בדרך חדשה בה תאפשרו לאנרגיה המינית לזרוח בעוצמה. אף אחד אינו מפחד ממנה. אין צורך להחביאה, משום שזה מרגש וזה משהו נפלא לחלוק אותו. כן, לכיוון זה אתם הולכים.

האם זה אומר שיהיה עליכם למזג את המיניות שלכם, או להפוך להיות מין ניטראלי בתקופת החיים הבאה? לא יקירים, זה לא הרעיון. אתם נעים במהירות רבה לכיוון של ביולומינציה**, הרבה יותר מהר מאשר אתם יכולים לדמיין. ולכן, לא תצטרכו את החלוקה באותו אופן שאתם זקוקים לה עתה. כן, עדיין תחוו מין, אך לא בדיוק באותו אופן. ההתקדמות לכיוון הביולומינציה אומרת שלא תצטרכו יותר את הביטוי הפיזי של מין. המתינו, יקירים, עד שתחוו את האורגזמה הרב ממדית הראשונה.

איחוד מחדש

האנושיים הפרידו הרבה מאוד. לא רק בחוויה הרוחנית, אלא גם בחוויה החברתית ובדרך בה חברות נבנות. לחברה יש ציפיות של האופן בו עלם או נערה צריכים להיות, ואתם חתומים עם הרעיונות האלה. בממד החמישי, רבים מהרעיונות האלה אינם מתאימים יותר. אנו מבקשים שתעזו להסתכל על הדברים בפתיחות ובכנות. העזו להיות מי שאתם באמת ואפשרו לרוח לזהור בצורה גלויה.

תארו לעצמכם בת טיפש עשרה בעלת אנרגיה מינית חזקה והיא שמה לב שאנשים מסתכלים עליה בדרך מסוימת. מאחר ואינה יודעת מה זה או מה לעשות, היא מנסה להסתיר וללמוד לנטרל משהו יפהפה. למרות שהיא התכוונה שמה שיקרה יהיה הפוך, היא הופכת להיות יותר מושכת לאלה המסתכלים עליה. היפתחו לזאת, יקירים. לאנושות אין דבר להפסיד בעודה נכנסת עוד לממד החמישי, אנושיים מתפתחים יגלו בקרוב הרבה יותר בקשר לאנרגיה המינית, כמו גם ביחס לאופן בו ניתן להשתמש בה בבטחון וביעילות. אז תהיו מסוגלים להשתמש בו ביותר שליטה, במקום שהיא תשלוט בכם, וזה דבר גדול.

זכרו את הדברים האלה כאשר תתחילו לעבוד עם החברות החדשות שלכם אשר תתחילו לבנותבקרוב. אל תצפו שיהיה על האנשים להתנזר ממין בכל דרך שהיא, משום שדבר זה יוצר מערבולת שלילית המושכת אליה כל מיני אנרגיות. אנו מקווים שאתם יכולים לראות זאת עתה על פני הפלנטה שלכם, שכן זה קורה בדרך נהדרת. זה כמעט בלתי יאמן המספרים המעורבים בזאת, ונספר לכם, שעד כה גיליתם פחות משליש בשטח האחד הזה. זמן ספירלי אומר ש’אין יותר סודות’, ואתם עדיין מתאקלמים לעניין. בעודכם קופצים לדבר ומתרגלים אליו, דברים נוספים מגיעים.

אין יותר סודות

אין יותר הסתרה. זה הרעיון, במיוחד ביחס לדברים שאתם עלולים לפחד מהם. יגיע הזמן בו תלכו הביתה, יקירים, ואם מישהו סיפק לכם חוויית התעללות אתם תודו לו על כך משום שזה איפשר לכם לצמוח בדרך שאחרת זה לא היה אפשרי.

יקירים, זהו צעד יפהפה, ואתם מתקדמים באבולוציה זו בקצב מדהים. העלייה של האנרגיה הנקבית עוצמתית מאוד עתה על פני הפלנטה, והיא מגיעה לאיזון למרות שזה הולך לקחת עוד פרק זמן. זו אנרגיה שקטה למדי, וזה מושלם, אולם היא חזקה. תנו לה תמיכה, היו נוכחים בתוכה, והעזו לתת למיניות שלכם להיות גאה. זה מי שאתם כרוח, כנשמה, לא כבני אנוש. וכך, בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרך זו, ומזכירים לכם מספר תזכורות מהבית, אשר תעזורנה לכם לפסוע למציאות חדשה זו. כן, יש לכם לעשות התאמות. כן, יש לכם מחשבות חדשות ורעיונות חדשים אותם עליכם לתפוס ולהפוך לחלק מהמציאות שלכם. יחד עם זאת עד כה עשיתם עבודה מדהימהויש לנו תקווה גדולה מאוד ביחס לכלל האנושות. אתם מבינים, יש לנו בתפקיד את האנשים הטובים ביותר. כאשר השלבים הבאים יתחילו, תחשבו על השילוב בו תוכלו להשתמש ועל האופן בו תוכלו להחזיר את הכול אל הוויה אחת מושלמת. נהגו זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד.

אני eM.

*כיפוף אצבעות – יצירת הפחדה או עצבנות
**ביולומינציה – ייצור ופליטת אור ע”י אורגניזם חי כתוצאה מריאקציה כימית שבה אנרגיה כימית הופכת לאנרגיית אור

——————————–

ברכות יקירים.

אני מרליה ובאתי על מנת לעזור לכם להבין את השתקפותכם ביקום הסובב אתכם. בכל האנושות מתרחש שינוי ואנו נרגשים מאוד לראות אותו קורה: התקדמות של כל בן אנוש. יש לכם עתה הזדמנות לעלות רמה ולחיות בקיום גבוה יותר. אתם מתחילים לקרקע הרבה יותר מהממד החמישי, ורק מעטים חשבו שזה יתכן בזמן כה קצר. אתם נמצאים בממד זה  רק מעט מאוד שנים, אך זה מתחיל להפוך להיות חלק וסגנון החיים וזה מרגש אותנו מאוד לראות זאת. אתם עומדים בלוח הזמנים. כפי שסיפרנו לכם, יש עליה בנשיות, אולם באותו זמן צריך להיות איזון של הזכריות. כן, גם זה קורה, וברובו נעשה הדבר בדרך שקטה. דבר זה משנה גם את נקודת המבט החברתית ביחס לכל דבר שמתרחש, ואנו משתאים בעודנו רואים זאת. אתם מתחילים להיכנס עתה, ובמהירות מאוד גדולה, למציאות חדשה לחלוטין. eM הביא לכם את המידע ביחס למיניות וכל החלקים היפים שלה. אנא הבינו שזהו בסיס של כוח עבור כל אחד מכם. אין זה משנה היכן אתם, ואין זה משנה מה ההיסטוריה שלכם. אלה הם האנרגיה והמהות מהבית אותם הבאתם עמכם, אותם אתם יכולים להקרין באמצעות הגוף הפיזי בכל רגע שתבחרו. רבים מכם הופכים להיות טובים בכך, ומקבלים בטחון בהקרנה זו. זה מעניין, שכן היו זמנים בהם רובכם חשתם רגישים ביחס לאנרגיה המינית, ולכן רציתם לכסות את עצמכם ולמנוע מהאנרגיה מלבוא לידי ביטוי.

ברוכים הבאים הנוסעים בזמן

“אל תסתכלו להם בעיניים!” אבל מה באמת קורה כאשר אתם מסתכלים להם בעיניים? מדהים לראות מה שקורה, מכיוון שהנשמות מתחילות לרקוד. האם יתכן שהדבר מפורש שלא כהלכה? ברור שכן, אך בבוא הזמן זה ישתנה ועל זה אתם עובדים ממש עתה. אתם נמצאים במהלכו של שינוי גדול על פני הפלנטה ארץ, אותו תכננתם לפני שבאתם לכאן. טוב, רבים מכם נמצאים כאן זמן רב יותר מאשר אתם חושבים. רבים מהקוראים או המקשיבים לדברים אלה עתה נסעו אחורה בזמן על מנת להיות כאן ברגע הזה בדיוק, בדיוק בהצטלבות הזו של זמן ומרחב. אתם מחזיקים בפיסות קריטיות עבור רמת ההתפתחות הבאה, רמת הקיום הבאה, ורוצים להיות כאן לשם כך. ובכן, הצלחתם ועתה האנרגיה תלויה בכם. זה יהיה התפקיד שלכם לקחת ולקרקע אותה בדרך כלשהי, למצוא דרך לגרום לדברים לעבוד עבור כל אחת ואחד מכם. נספר לכם, יקירים, שדבר אחד שתגלו בזמן-מחשבה הספירליים יהיה, שפגיעות נמצאת בבסיס העוצמה שלכם.

אל תחשבו שתמיד אתם צריכים לכסות אותה או לשלוט בה בדרך כלשהי. למען האמת, אם אתם מרגישים פגיעים ביחס למשהו, יש לכם הזדמנות להמיר את הפגיעות לעוצמה. זהו אחד מהחלקים היפים של עליית האנרגיה הנקבית, ובקרוב תקבלו בטחון במה שהיתה פעם פגיעות.

הצלחתם להגיע לממד החמישי ודבר זה הצריך עבודה רבה. עתה אתם מקרקעים את האנרגיה לאט לאט, משום שיש לכל הקולקטיב קושי למצוא את אותו בסיס. יחד עם זאת אתם נעים קדימה ואנו נרגשים מאוד ביחס לכך. דעו שחזרתם עם פיסות חשובות מאוד. חלקכם שבו עם לא יותר מאשר חמש מלים אותן יבטאו בדיוק בזמן המושלם על מנת לחולל הבדל, בעוד שאחרים הביאו רעיונות חדשים, תפיסות, או דרכים של חשיבה. אולי הגעתם עם דרכים לגילוי ועמידה באמת שלכם, בעודכם מביאים את האנרגיה המינית שלכם באמצעות הגוף הפיזי הדחוס.

אנו כאן על מנת לעזור, לא כדי להראות לכם באיזו דרך ללכת ואילו דלתות לפתוח. יקירים, אינכם זקוקים לכך יותר. אנו כאן על מנת להזכיר לכם מי אתם באמת. אנו כאן לעזור להיזכר שמה שהבאתם, בין אם זה בא משנים עתידיות או מהבית. אנו קוראים לכל אחד ואחת מכם למצוא את עוצמתכם ולהחזיק בה. אתם עשויים אפילו לחוש בה תוך הפגיעות, אז דרשו את האמת ואת העוצמה בדרך חדשה לחלוטין. הגיע הזמן.

שימו לב כשהנשיות עולה על פני הפלנטה שלכם ולאיזון המתרחש. כל הכבוד, יקירים. וכך בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה. שחקו היטב ביחד.

אני מרליה. אני מחזיקה באנרגיה המינית שלי בגאון ובחוזקה. בואו לראותני מתי שהו.

אספבו

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2018www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!