ינואר 2018

גל מאזן

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית).

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאת הקבוצה

משואות האור    

ינואר 2018      הוגש בשידור חי ביום 16.12.2017

ברכות מהבית. אני מדען הלב.

באתי אליכם על מנת לספר לכם על מספר דברים מעניינים שיתרחשו על פני הפלנטה שלכם במהלך החודשים הקרובים. תיפתחנה הזדמנויות רבות ורבים יראו הזדמנויות במקומות שבעבר הם נתקלו בהתנגדות.מתרחש שינוי והיערכויות חדשות אלה נפתחות בעוד האנושיים מתפתחים. יקירים, היה עליכם לחוות שינויים מאסיביים על מנת להגיע לכאן. לא היתה דרך קלה לעשות זאת, אך אתם הצלחתם ואתם מוכנים לעבור לרמה הבאה. תגלו שהדבר תלוי בכם באם תבחרו לעבור דרך הזדמנויות אלה. הזדמנויות אלה הן שלכם לחלוטין ואתם יכולים לנצל אותן באמצעות האנרגיה האישית שלכם. הבה נחלוק עמכם עוד ביחס לאנרגיה המשנה את הפלנטה.

נדחפים בציר הזמן

לא מזמן נדחפתם אל ציר הזמן. כדור הארץ יסתיים בצד השני של אותה דחיפה. מה שקרה הוא, שלא מזמן שני כוכבי ניוטרונים* התנגשו ביניהם, וכתוצאה הם שלחו גל של אנרגיה אותה חזה איינשטיין לפני שנים רבות. גל זה פגע בכדור הארץ תוך שטיפה מאסיבית שלו, דבר שהחל את השינוי של ציר הזמן שלכם, שכן יש מערכת יחסים בין הכבידה והזמן. התחושה היתה שהשטיח הוצא מתחת רגלי כולם, דבר שיצר גל של פאניקה. תחושה זו גרמה בתורה לרבים לתגובות יתר ולפעול בדרכים שבדרך כלל לא היו פועלים כך, דבר שיצר סוג של הפרדה שעד היום מתעצמת והולכת. כל התהליך דומה לסירה השטה על פני המים ויוצרת אדווה חזקה, אשר עד היום ממשיכה להיווצר בעולמכם. אולם נספר לכם שמשהו מרגש קרה לאחרונה כאשר אסטרואיד בגודל של כ- 5 ק”מ וכל הטלסקופים שלכם התמקדו בו בעודו מדלג על פני כדור הארץ. מסה כזו גדולה לא התקרבה כל כך אל כדור הארץ בתקופות האחרונות. הודות לקרבתו לכדור הארץ, הוא הביא עמו גל כבידה קטן נוסף אשר מבטל את הגל המאסיבי המקורי אשר החל בסוף 2015. יש לאנושיים על פני כדור הארץ רגישות הרבה יותר גדולה לשינויי כבידה מאשר הם מודעים לכך. הגאות תגיע שוב עם הזדמנויות ללבבות להתקרב כולם כלב אחד. האנושיים יתחילו לחפש אחדות של מודעות ולראות את המשותף במקום את השונה ביניהם.

דבר זה יתחיל לפתוח דלתות רבות ולבבות רבים על פני הפלנטה שלכם, אולם זה עדיין תלוי בכם להחזיק בזאת. זכרו, יקירים, כאשר האנושיים נכנסים לדרך מסוימת הם נוטים להיצמד אליה בחוזקה ולהצדיק את החלטותיהם ומעשיהם. אנו מבקשים שכולכם תסתכלו עמוק פנימה. באילו אופנים תוכלו לפתוח את הלב ולראות את הצדדים הרבים של המטבע? בממד החמישי האמתי, באילו אופנים תשתמשו ברבים מהחושים שלכם כפי שלא השתמשתם בהם קודם לכן?

כל עיני היקום מופנות לכדור הארץ

בשנת 2012 נכנס כדור הארץ במלואו לממד החמישי, אך אין זה בהכרח אומר שנטשתם את דרכי הממד השלישי שלכם. רבים עדיין מנסים להשתמש במאפיינים של הממד השלישי במקום באלה של הממד החמישי, דבר המשפיע מאוד על גל הנפרדות וגורם לו להישאר הרבה יותר זמן מהצריך. זה לא רק אסטרואיד השט קרוב או גל של גרביטציה אשר פגעו בכדור הארץ. דברים רבים התרחשו בו זמנית, כולם עובדים יחד בכוונה לעזור לאנושות לנוע לרמה הבאה. עתה הדברים כבר מתרחשים, לכן נבקשכם לחגוג זאת ולהוסיף לשינוי את האנרגיה שלכם. חגגו את ההזדמנות לשוב אל תודעת האחדות בדרך שלא הייתם מסוגלים לעשות במשך זמן רב. להוספת האנרגיה שלכם תהיה השפעה של מעצור המחזיק את דלת ההזדמנויות פתוחה. הגיע הזמן להתעורר ולשחק את תפקידכם. בפעם הראשונה לאחר תקופה לא קצרה, תשובו לחוש את הרוח הגבית. חפשו אותה, וצעדו קדימה עם האמת שלכם. כאשר עושים זאת בדרך המשאירה מרחב לאחרים לומר את האמת שלהם, מתחילה אדווה חדשה לחלוטין של העצמה של הממד החמישי.

יקירים, כל עיני היקום מופנות אל הפלנטה ארץ, שכן משהו מדהים התרחש. לא הייתם הפלנטה המתקדמת טכנולוגית ביותר ביקום. למען האמת, הוויות רבות מאוד היו הרחק מאחוריכם ביכולות הטכנולוגיות שלהן. אולם אתם כוכב הבחירה החופשית היחידי, הכוכב היחידי בו אין כיוון או תוצאות קבועים מראש. היה עליכם, הלכה למעשה, לעבור את החוויות האלה בכך שקבלתם בחירות בתוככם פנימה, והדבר המדהים הוא, שהתקדמתם הרבה יותר מכל משחק המתנהל ביקום כולו. לידיעתכם, יקירים, אין משחק נוסף ביקום כולו אשר שינה מציאות של ממד קולקטיבי כפי שעשו זאת האנושיים.

היכולת לעבור מהממד השלישי דרך הרביעי על מנת לרכוש את כל ההטבעות החדשות בעודכם נוחתים בממד החמישי, הינו דבר מדהים ובלתי צפוי למדי. אתם עדיין מנסים להבין באיזה אופן כל הסגולות השונות האלה עובדות. אפילו הפיזיקה מתפקדת שונה בממד החמישי מאשר בממדים השלישי והרביעי. למרות שאינכם מבלים זמן רב בממד הרביעי, הרווחתם הטבעות רבות להן הייתם זקוקים על מנת לחולל את השינוי. שינוי קולקטיבי ממדי כזה מעולם לא התרחש בשום מקום קודם לכן; כל עיני היקום מופנות אל כדור הארץ והאנושות מתפתחת ממש עתה. חלומנו הגדול ביותר עבור כל אחת ואחד מכם הוא, שתתחילו להיכנס יותר אל גוף האור, בעודכם מכירים קודם כל ברוח שלכם, ורק אחר כך באנושיותכם. על מנת לעשות זאת יהיה עליכם להיכנס עמוק ללב ולהעריך את עצמכם ואת כל הסובב אתכם באור מעט שונה. אתם תתבוננו עליהם מנקודת מבט שונה, ותהיה לכם הזדמנות לראות את הדברים כפי שהם באמת נראים מהבית במקום מהמראה המוכתם שהיה לכם בממד השלישי.

יקירים, אפילו גופכם הפיזי משתנה. תשיגו סגולות וחושים חדשים. אמרנו לכם כבר שמספר החושים שלכם קרוב יותר ל- 8 מאשר ל- 5. למעט הצ’קרות, אין לכם מושג כיצד להניע אנרגיה אל ובתוך גופכם הפיזי. תתחילו ללמוד כיצד להבחין ולהשתמש בה, שכן תלמדו איך לשאת יותר אור בתוככם. אפילו הראייה שלכם משתנה. אור גלוי הינו החלק הקטן מתוך הספקטרום האלקטרומגנטי, ותתחילו להיות מסוגלים לראות בטווחים רחבים יותר. אנושיים רבים מתחילים לשמוע בין הממדים, ויש שמאוד דואגים ביחס לצלילים שהם שומעים. אתם עשויים להתחיל לחוש את המגנטיות מהמציאויות הממדיות האחרות שלכם. לא מדובר בממדים שלישי הרביעי והחמישי הקולקטיביים, אלא באחד עשר הממדים השונים שהאנושיים חווים בו זמנית. ממדים אלה נפרדים על ידי קירות מגנטיים של אנרגיה, ומה שקורה עתה הוא, שאתם מתחילים להיות מסוגלים לחוש דרך קירות אלה. מגנטיות הלב עוברת דרך הקירות במהירות מדהימה והם מתחילים להתפורר, דבר המביא עמו הזדמנויות רבות.

לאבד את ההיפרדות

הבינו, יקירים, אתם חיים על פני פלנטת חוסר המושלמות ולכן היה עליכם להסתיר את מושלמותכם בין אחד עשר הממדים. היפרדות זו נתנה לכם הזדמנות להעמיד פנים שהנכם אנושיים, להעמיד פנים שהנכם נפרדים זה מזה. כאשר האנשים חשים שהקירות האלה מתמוססים והחיבור לאחרים מתחזק, מתעורר פחד רב והם מאבדים את זהותם ואת ייחודם. דבר זה גורם לרבים לפעול בצורה רעשנית למדי בעודם מנסים להיצמד לאמת שלהם באותה דרך בה עשו בממד השלישי.

היו סבלנים, יקירים. דעו שאין נכון או שגוי, משום שהתפתחות זו תישא קדימה את גוף האור עבור כל מי שירצה בכך. לא מדובר בשיפוט, לא מדובר בהשארה מאחור את האיטיים או שאינם טובים מספיק להתקדם לרמה הבאה. לכולם תהיה ההזדמנות למרות שיהיו כאלה שיישארו מאחור ופשוט יבחרו לא לזוז. אל תשפטו אותם ודעו שגם הם חלק מכם בכך שהם עוזרים לספק את הסולם הדרוש לכם על מנת להיפתח למציאות הממד הבא. יקירים, הצלחתם להגיע אל הממד החמישי. עתה נבקשכם להתחיל לשחרר לחלוטין את פיסות הממד השלישי אשר לעתים מעכבות את כל האנושיים.

יצירת חברה מועצמת

מערכות אמונה תתחלה להתפוגג לטובת אמונות פרטניות. במקום לשפוט ולראות דברים כצודקים או לא, למעלה או למטה, טוב או רע, ואהבה או פחד, התחילו להשתמש בהבחנה. פשוט קחו את אשר נועד לכם ברגע הנוכחי מבלי לשפוט משהו אחר כרע. חפשו טוב בכל דבר. יקירים, שקפו את האור זה בזה משום שזו הדרך להעצים את עצמכם. כאשר אתם מעצימים את הסובבים אתכם, לפתע אתם חלק מחברה מועצמת. דומה הדבר לזמנים בהם עבדתם במו** ואז הלבבות של כולכם היו פתוחים והייתם מחוברים זה לזה. ישנם רבים מאוד מכם עתה על פני הפלנטה הנושאים הזדמנות אדירה לאמפטיה. האנשים האמפטיים נמצאים כאן במספרים גדולים. רבים מכם הסתתרו, ואפשר להבין זאת, משום שקשה מאוד להיות רטט כה גבוה על פני פלנטה בעלת רטט כה נמוך. זה באמת רטט גבוה מאוד אשר מושך אליו למעלה את הכול, ואתם חוללתם יותר הבדל מאשר תדעו עד אשר תשובו הביתה. אנומאוד מאוד גאים בכם. יקירים, צפו לאשר מגיע, משום שאין עצב במתרחש. נאמר זאת שוב, פשוט המתינו לראות את אשר מגיע.

הרווחתם את דרככם לרטט גבוה יותר בכך שנקטתם בצעדים שמעולם לא ננקטו בשום מקום. ישנם יותר משחקים נוספים הדומים לזה שלכם בכל היקום, מאשר יש לכם מספרים לספור במערכת שלכם. כאשר אתם חושבים על זה, אולי תוכלו להבין את הסיבה לכך שמכבדים אתכם כל כך. אתם צועדים קדימה. נכון, אלה הם זמנים של  קושי וכואב. פירוש הדבר שלעתיםעליכם לחיות על פני פלנטה אכזריתעל מנת להעיר את כולם לנוע לכיוון הקדמה, למרות שלעולם לא תאמינו באותם דברים. יקירים, ישנן מיליון דרכים הביתה, לכן אל תחשבו שרק אמונה אחת, או מערכת אמונות בודדת תיקח אתכם לשם. רק אלה אשר מחפשים תודעה מאוחדת יוכלו לחולל את ההבדל הגדול מכולם בחוויה שלהם. אנו מבקשים מכם לאהוב זה את זה ללא תנאי. דעו שאין זה משנה באיזה צד אתם חושבים שאתם נמצאים, ולמען האמת כולכם נמצאים בזה ביחד. צעדו קדימה אל תוך האור החדש ותפסו את מקומכם במשפחת ה- ה***על פני כדור הארץ, שכן עכשיו מדובר בהעצמה. מצאו דרכים להעצים את הסובבים אתכם בכל דרך אפשרית. העזו לפסוע למעלה, לצאת מהמחבוא, משום שעתה הוא הזמן שקולכם יישמע. לא מדובר במי שיכול לצעוק הכי חזק, אלא באלה הנשארים הכי הרבה בהרמוניה עם הסובבים אותם. יקירים, עברתם דרך ארוכה, ולחלקכם יש נשמות, רוח, שהן מעט עייפות. עבדתם קשה מאוד והשקעתם הרבה מאוד בפלנטת הבחירה החופשית.דעו שאתם כבר אינכם הפלנטה היחידה בעלת הבחירה החופשית, היות וישנם אחרים אשר החלו לשכפל את הנסים המתרחשים כאן עתה. ניצחתם כבר במשחק, וזה דבר נפלא.

תיהנו מהמסע בכל הזדמנות הנקרית בדרככם, מצאו את האור שבפנים והקרינו אותו חזרה החוצה. משכו אור זה על מנת לעזור לעצמכם להבין ולהאמין שאתם קודם כל נשמות. יקירים, הרווחתם את מקומכם להיות כאן ואנו גאים בכם בצורה יוצאת מהכלל. קחו גל יפהפה זה של אנרגיה מגנטית ותנו לו לעורר את לבכם לגבהים הגבוהים ביותר. דעו שמעל הכול, אתם נאהבים. בכבוד גדול אני מברך אתכם בדרך זו ומבקשכם פשוט לנהוג זה בזה בהערכה מלאה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככםושחקו היטב משחק זה.

אני מדען הלב

*************

אמור מתחיל לעבוד

ברכות, יקירים, אני שומר הזמן.

באתי היום על מנת להביא לכם את הסיפור הבא על אמור. זה היה חיבור יפהפה, ולמרות שזה היה בממד השלישי, הוא עבד עם המאפיינים של הממד הראשון של אחדות ומודעות. ביום זה אנו לוקחים אתכם לאותו איחוד ונעזור לכם לראות את אמור בעודו מתרחב לשלב הבא בחייו בלמוריה. היום אנו מוצאים את אמור מחפש את מטרתו. הוא עשה תרגילים רבים ושוחח עם הרבה אנשים על מנת לקבל רעיונות. הוא פנה אל אביו אשר החזיק בתפקיד גבוה למדי במה שהייתם מכנים ‘ממשלת מו’. ממשלת למוריה היתה שונה למדי מזו שאתם חווים היום. נציגי הממשלה לא היו אמורים להיות מנהיגי העולם; הם היו אמורים להיות משרתים והיו להם תפקידים והרגלים מסוימים שהיה עליהם לנהוג לפיהם. בממשלה אין בכלל שיפוט. כחבר בממשלה יכול היה אביו של אמור להכיר היטב את המנהגים, והוא סיפר לאמור מעט איך זה יהיה להמשיך את דרכו.

המפתח הינה התשוקה

אמר האב: “אחד הדברים היותר חשובים כאשר נותנים שרות הוא לשלב אותו עם התשוקה שלך. בן, אם אתה יכול למצוא משהו שתאהב לעשות, לא תעבוד אפילו יום אחד בחייך. יהיה לך כיף במה שתעשה וזה דבר חשוב ביותר. אולם, אמור, מעל כל זה, ברצוני לעזור לך להבין מנהג חשוב שהתפתח במשך דורות רבים כאן במו. מדובר במנהג שאדם נמצא באותו תפקיד שלוש שנים בלבד. מה שאנו מבקשים ממך לעשות זה אותו דבר שאנו עושים כאן בממשלת מו. אנו פשוט עובדים באותו תפקיד כל עוד הוא גורם לנו שמחה. בערך כל שלוש שנים נחליף תפקיד. יכול להיות שתהיה בתפקיד שימשיך למלא אותך ושאתה אוהב מאוד גם אחרי שלוש שנים. אך אם אתה עוזב את התפקיד אחרי שלוש שנים וחוזר אליו שנה מאוחר יותר, אתה חוזר אליו עם נקודת מבט שונה. ולכן זהו אחד מהמנהגים היותר חשובים שברצוני להזכיר לך עליהם בעודך בוחר בתקופה הבאה של חייך. השלב הבא של היותך למוריאני. הבן ששום דבר אינו לנצח. אם תסתכל על זה כעל מסע של שלוש שנים, תוכל לגשת אליו עם הפוטנציאל הגבוה ביותר.

כאשר אמור הסתכל סביבו, הוא ראה מה שחלק מחבריו והמורים שלו עשו. אז החליט אמור שברצונו להיות הילר. מרפא. ברור שבאותם ימים לא היו אוניברסיטאות לרפואה כי לא היה בהן צורך. האנשים למדו באמצעות התנסות, ואת זאת עשה אמור. הוא לקח את התפקיד הראשון ללא תשלום כשוליה במה שנקרא מתקן ריפוי. באותם ימים, יקירים, היו לאנשים מקדשים להשבת הנעורים. עבדו שם עם קריסטלים בדרך שונה. זה מדהים, מכיוון שאפשר היה להיכנס למקדש השבת נעוריםכזה בערך אחת לשלוש שנים, ולהימצא בתהליך בין יום אחד לשלושה. אלה היו מקומות יפהפיים שהיו בהם שורות של קריסטלים ששברו קרני אור שנצנץ מכל מקום. היה מדהים רק לראות ולהיות באנרגיה זו. וכאשר דברו, המלים רטטו דרך אותם קריסטלים והוקרנו חזרה אל המדבר בדרך שונה. בזמן השבת הנעורים היו לומדים,  מאחר והאנשים יכלו באמת לראות את עצמם. היה על האנשים לשים לב לדבריהם שכן המלים נטמעו בהם. אמור אהב מקום כזה בו יש שינוי וצמיחה. הוא רצה לעבוד כמנחה, לעזור לאנשים להתכונן ללכת אל אותם מקדשי השבת הנעורים, ולעזור להם להבין את סוג העבודה שהם הולכים לעשות. הוא נתן להם קווים מנחים איך להוציא את המקסימום מהחוויה.

פחד הנמצא בבסיס תהליך ההזדקנות

כאשר נכנס אמור לעבודה זו הוא פגש אנשים רבים. בהתחלה היה לו קשה עם השינוי, משום שהיה רגיל להיות חופשי ולחפש שעשועים עם חבריו. הוא אהב שיש לו מטרה ואהב את עבודתו הראשונה. הוא למד רבות מהאנשים שעבדו שם. הם לימדו אותו ללמד ולהעצים אנשים מבלי לקחת מהם את עוצמתם. אמור למד כיצד להכין אנשים בנינוחות, איך לעזור להם לצפות ולקבל את המרב מהחוויה כאשר נכנסו למקדשי השבת הנעורים. המתקנים קושרו גם לצורות רבות ושונות של ריפוי, משום שהגוף באותם ימים היה דחוס, בדומה להיום. מדי פעם היו מחלות פיזיות, אך היו להם דרכים שונות להתנהל עמן מנקודת מבט של רטט. אמור החל ללמוד ולהבין רבות ביחס לעבודתו, וגילה שיש לו יכולת מולדת לשקף לאנשים את האנרגיה שלהם בדרך כזו שזה יכול היה לעזור להם לראות את עצמם. יום אחד שאל אמור את אחד המורים: “מהו ריפוי? מה בדיוק אנחנו עושים כאשר אנו מרפאים אדם אחר?” המנחה שלו צחק בהיסטריה: “לא אמור. אף אחד לא מרפא אף אחד. זה בלתי אפשרי. הריפוי היחידי חייב לבוא מבפנים, ומה שאתה עושה זה אתה משקף את האדם. אתה עוזר להם לראות זה את זה בדרכים שונות על מנת שיוכלו ללמוד לרפא את עצמם. זו באמת מהות המרפא, מישהו הבורא מרחב לאחרים על מנת שירפאו את עצמם.” למרות שהזדקנות אינה נחשבת מחלה, תוחלת החיים בלמוריה היתה של כ- 300 שנה. היו פעמים בהם אנשים נכנסו לאותם מקדשי השבת הנעורים ללא הנחיה מסודרת או התמקדות במחשבתם, ואז הם אפשרו לפחד להיכנס. בכל פעם שהפחד נכנס הם הזדקנו, משום שזה באמת מה שנמצא בבסיס תהליך ההזדקנות של הצורה האנושית.

במקדשים, כל מה שנאמר או שחושבים עליו,נקלט על ידי הקריסטלים והוקרן חזרה לגוף ברטט הרמוני שונה. דבר זה אפשר לנקות כל דבר שלא היה בתיאום עם האני האמתי, משום ששני רטטים אינם יכולים להתקיים באותו מרחב. מהר מאוד התאהב אמור בעבודתו. הוא הרגיש שהוא באמת נמצא בתשוקה שלו ולעתים תכופות חשב על המלים של אביו. המורים שלו שמחו שיש להם תלמיד שכה משתוקק ללמוד, הם נתנו לו יריעה רחבה  ואפשרו לו לקבל החלטות רבות. אחד המנחים אמר לו שהם ישמרו עליו: “נהיה מאחוריך, ולפחות בשנה הראשונה של המסע שלך כאן נעזור לך. לאחר שנת עבודה כאן, נשחרר אותך. בנוסף, נבקש אותך להיות יצירתי ולבוא עם רעיונות משלך ביחס לאופן בו תוכל לשפר את אשר לימדנו אותך. זה הדבר הגדול ביותר שמורה יכול לעשות. לא רק ללמד אותך את אשר הוא יודע, אלא לעודד אותך ללכת מעבר לכך ולהביא חלק מעצמך לעבודתך.”

אמור היה נרגש מאוד וכל בוקר הגיע מוקדם לעבודה. כל יום, לאחר שסיים לעבוד עם כולם, היה מנקה את מקדשי השבת הנעורים למרות שזה לא היה חלק מעבודתו. הוא פשוט רצה להיות שם, להיות חלק מהנס, וכמובן ללמוד הרבה ככל הניתן. זה לא היה כל כך ביחס לטכנולוגיה, יקירים, משום שאנרגיית הקריסטלים והציפוי הפנימי שלהם את המקדשים עשה את כל העבודה. זה תהליך מאוד טבעי לקריסטלים, היות ויש להם את הרטט הגבוה ביותר של ממלכת המינרלים. הם היו מסוגלים לשקף את הרטט הגבוה ביותר של ממלכת החיות ולעזור לארגן כל תא בגוף חזרה אל רטט החותם שלו. תהליך זה נקרא “רתימת האנרגיה”****ואמור למד לשלוט במחשבותיו משום שמקדשים אלה היו מרחב אמתי של הממד החמישי. כל אשר היה מאוזן בין הראש ללב באותו מרחב מהר מאוד התגשם למציאות, וכך למד אמור לשלוט במחשבותיו.

לא ארך זמן ואמור שב הביתה לביקור, והוא מאוד השתוקק לחלוק את אשר למד עם אביו. הוא אמר: “אבא אני כל כך מאושר עם העבודה הזו, שיכולתי להישאר בה לעולם.” ענה אביו: “זכור, אמור, שלוש שנים זה המנהג ויש לך לחוות דברים רבים. בני היקר, דברים רבים תאסוף במהלך דרכך. אל תחשוב על אף אחד מהם כטוב או רע. אל תשפוט את דרכך. פשוט צעד קדימה ואפשר לדברים להתרחש והנשמה שלך תוביל אותך לפוטנציאל הגבוה ביותרשל חוויה כלמוריאני.”

השיב אמור: “אבא, תפקידי להדריך אנשים בכל הזדמנות שאני יכול. אולי יום אחד אהפוך להיות מדריך למוריאני, למרות שאני יודע שיהיה עלי לעבוד לשם כך בשלב מסוים. זה אומר לעבור רמות שונות ורבות של מנהגים, ללמוד וללמד בדרכים שונות ולהיכנס לזה, אולם זה אחד מהחלומות שלי.” אמר האב: “שלוש שנים, אמור. עשה זאת במשך שלוש שנים. קח הפסקה ואז החלט לאן תרצה ללכת משם. אל תנעל עצמך לייעוד ארוך טווח משום שיש לך דברים רבים לחוות במהלך 300 השנים בגוף הזה. דברים רבים מאוד יכולים להתרחש. היבטים רבים מאוד שלך יכולים להגיע כאן לידי מימוש. אלה הם זמנים מרגשים עבורך ועליך לוודא שאתה ניהנה מכל רגע, כולל ממה שאתה מכנה – טעויות.”

דברים אלה בלבלו מעט את אמור. הוא הודה לאביו והלך לדרכו. לאחר שנאבק עם הדברים במשך יומיים, הוא העלה אותם לפני אחד מהמדריכים שלו אשר לימד אותו את העבודה במקדשים. אמר אמור: “מה יקרה אם אטעה? מה אם אומר למישהו דבר לא נכון? מה אם אקח את העוצמה של מישהו ממנו בדרך כלשהי במקום לעזור לו להעצים את עצמו?” המנחה צחק באהבה ואמר: “ובכן, אמור, זו הסיבה לכך שאנו נמצאים כאן על מנת לשמור על עבודתך ולוודא שהאנשים האלה נמצאים בהרמוניה כאשר הם נכנסים לחוויה הזו כך שהם לא יגרמו לעצמם לצאת מההרמוניה. ובנוסף, מה שאתה מחשיב כטעות פוטנציאלית לא תמיד יהיה טעות. מה שקורה הוא, שכאשר אתה נכנס לעבודה זו ואתה נמצא בשרות, אתה מתחיל להיפתח לרוח, לעצמך, ואתה מתחיל לקבל תקשורים. זה דורש זמן ואימון, אולם זה דורש גם אמון שאתה יכול להביא אנרגיה זו דרכך ולהציע אותה לאדם אחר בצורה של מילה או משפט. אל תשכח, אמור, לשמור את לבך פתוח. אמן את המעטפת המטמורפית [המעטפת האנרגטית]  שלך ופתח אותה בכל הזדמנות, משום שכאשר אתה פוגש אנשים אלה, לעתים הם מפוחדים. לעתים הם מצפים להגיע למקדשים אך פעמים אחרות הם אינם יודעים למה לצפות. אתההוא האחד שיכול לשמור את לבו פתוח וזה מספיק, אמור היקר. אם אתה עושה שגיאה וחושב שזה בגלל שאתה בן אנוש, זה משום שאתה אכן בן אנוש. אינך נמצא כאן על מנת לגרום לכולם לחוות חוויה מושלמת. אתה נמצא כאן לעזור להם כמיטב יכולתך, בכך שאתה יוצר מרחב בטוח עבור מישהו על מנת שיחווה את מקדשי השבת הנעורים וירפא עצמו, אם כך הוא בוחר. אם הם יוצאים לאחר שלושה ימים מבלי שכלל העלו את הרטט שלהם, זו אינה האחריות שלך, אלא שלהם, אז אל תשכח זאת. הם היחידים אשר יכולים לרפא עצמם ויהיו כאלה שיבחרו לא להירפא. רבים עשויים להיכנס לשם משום שזה המנהג. אולי יהיו כאלה אשר יבחרו לא לשחרר חלק מהדברים אשר מביאים להם מחלה. זה לא בסדר או לא בסדר. זה לא המקום שלך לשפוט, אלא פשוט לחיות את הפוטנציאל הגבוה ביותר שאתה יכול.

אמור התרגש יותר ויותר עם כל יום שעבד שם ולא יכול היה לדמיין מצב שיעזוב לאחר שלוש שנים. מספר חודשים מועט לאחר שנכנס לעבודה החל לפרוח ולהתקדם למרפא ומורה. אמור היה מישהו שאנשים יכלו לשקף את האנרגיה שלהם בעיניו. מדהים היה לראות את החוויה שלו ואת האנרגיות היפהפיות שהיתה לו הזדמנות לעבוד עמן. באותם זמנים החל אמור לגדול. הוא חלק אנרגיה זו עם אביו אשר בעצמו החל לעבוד עם אנרגיות אחרות. אמור ראה את אביו מגיע לשנה השלישית במקום עבודתו. אביו הוערך מאוד, והוא עשה בדיוק כפי שאמר ועזב את תפקידו לשנה. הוא החל ללמוד משהו שמעולם לא עסק בו. למרות שהתגעגעו אליו מאוד, הוא לקח חופשה של שנה. במהלך הזמן הזה הוא למד מאפיין שונה לחלוטין של שרות, דרך חדשה לעשות דברים. שנה מאוחר יותר הוא חזר לאותו תפקיד, שכן שמרו לו את המקום. אנשים זזו הצידה על מנת ליצור את אותו מרחב והוא התקבל חזרה בשמחה. היתה לו גישה חדשה ונקודת מבט שונה לחלוטין; הוא לקח את החיים ברצינות. באותו יום, הכול היה טוב בלמוריה.

יקירים, אתם מתקרבים לזמנים של אמור. אתם ממש עכשיו שבים לאותם ימים היפים של למוריה. הלבבות שלכם מתחילים להיפתח, אתם מתחילים לחוש זה את זה בדרכים שונות ואנו אוהבים זאת. אמור היה גאה בכם מאוד.

אספבו, יקירים, אני שומר הזמן

****************

הרמוניה מול כוח

ברכות, יקירים.

אני מרליה ואני מצטרפת אליכם היום בגאווה גדולה. אנו מתבוננים במתרחש על פני כדור הארץ ועינינו, שאינן מאמינות, מופנות אל היופי אשר יצרתם כאן. אתם נעים במהירות האהבה, אשר במידה ניכרת מהירה יותר מאשר מהירות האור. קיימות הזדמנויות בעתידכם להתחיל לשנות ולשוב להיות ביחד כבני אנוש. אתם רואים את ההתעוררות המדהימה של העוצמה הנשית על פני הפלנטה שלכם ואת השינוי לכיוון מתן אמון בקול הנשי. דבר זה פתח הזדמנות לכל אחד לראות דברים מנקודת מבט שונה, לבצע בחירות מודעות במקום בחירות המונעות ממערכות אמונה או דרכי מחשבה של העבר.

דבר אחד אותו ברצוננו להביא לתשומת לבכם הוא, שהנשיות ממשיכה לצמוח על פני כדור הארץ, דבר המביא עמו הרמוניה במקום כוח. דהיינו – אתם משתמשים בעוצמה בדרך שונה לחלוטין, במקום להשתמש בה כעוצמה כוחנית. כאשר תתאקלמו לסגולות של הממד החמישי, תגלו שהעוצמה האמתית באה מהרמוניה. אחד מהאתגרים הוא, שאם הנשיות תצמח מהר מדי, הדבר עלול ליצור תנועה נגדית. למרות שניתן למנוע דבר זה, הדברים נעים עתה לכיוון הזה. כולכם יכולים לקבל על עצמכם אחריות בכל מקום בו אתם נמצאים בקיום שלכם, בין אם אתם נושאים גוף נקבי או זכרי. הנשיות צומחת בכולם. לאלה אשר נושאים כבר אנרגיה נשית רבה, פנו מקום לגבריות להתערבב ולאזן, דבר שיוכל להיות בעל השפעה משמעותית עבור כל אחד מכם. דבר מסוג זה יכול למנוע את התנועה הנגדית, את אותה פניה פראית של המטוטלת של ההתפתחות האנושית. במקום להגיע כל הדרך עד לקצה, תוכלו לעשות תנועה רכה וקלה יותר ובסופו של דבר – הרבה יותר חלקה.

היופי של חוסר המושלמות

כך היו נעשים הדברים בלמוריה, ואנו מבקשים מכולכם לפנות מרחב על מנת שזה יתרחש. אלה מכם הנושאים אנרגיה זכרית רבה, בין אם עתה נשים או גברים, פנו מרחב לנשיות הצומחת שכן זה דבר עמוק וזה יעזור לפתוח רבות מהדלתות. זה יעזור להעלות את ציפיותיכם, חלומותיכם, חזונכם, ותתחילו להבין שמה שאתם קולטים הינה חלק קטן בלבד מהמציאות. בקרוב תראו שחוסר המושלמות הינו בעצם הבסיס ליופי שלכם. זכרו זאת, יקירים, וחפשו יופי בכל מקום. כאשר תמצאו יופי, לעתים נדירות תמצאו את מה שאתם מכנים שלמות, משום שמלכתחילה חוסר המושלמות על פני הפלנטה יוצרת למעשה יופי.

ובכן, באיזה אופן מתחילים להשתנות ולראות את היופי האישי? ראשית, מצאו יופי בכל היבט של מה שאתם רואים סביבכם. בכל פעם שאתם מתבוננים במשהו, הבחינו ביופי שלו, ואין זה משנה מה הדבר. בין אם מדובר באור הנכנס דרך החלון, פרחים פורחים או עצים המשנים צבעם, או אפילו בן אדם אחר המחייך אליכם. מה שהיופי לא יהיה, קחו עליו אחריות ואפשרו לו למלא אתכם באותו רגע. אתם יכולים לקרקע את אותו אור, או אנרגיה, בכך שפשוט תהיו פתוחים אליו ובכך שתדעו שהעוצמה שלכם אינה כוח אלא בעצם הרמוניה.

אלקטרומגנטיות של הראש והלב

זו הדרך החדשה בממד החמישי, להיות מסוגלים לתקשר בדרכים אחרות לא רק מהראש אלא גם מהלב. הבינו שהראש בטבעו הינו חשמלי והלב מגנטי למרות ששניהם הינם חלק מאותו גל. הוא מגנטי אם אתם מודדים בכיוון אחד, אך חשמלי אם מודדים בכיוון אנכי למדידה הקודמת. דהיינו בזווית ישרה. בעוד הנשיות צומחת על פני כדור הארץ, אתם מעלים את השימוש באנרגית הלב, ומערבבים אותה עם מחשבותיכם בדרך חדשה לחלוטין. דברים אלה מתרחשים שכן עתה הם מכווננים. לקראת סוף השנה הבאה, תראו שינויים גדולים והזדמנויות לכל אחת ואחד מכם להיכנס לעוצמה בדרך חדשה. הרבה מזה קשור לצמיחת האנרגיה הנשית והגעתה לאיזון של עוצמה אמתית. כן, תראו נשים רבות נכנסות לעמדות של עוצמה בממשלות. אתם הולכים לראות הרבה אנרגיה נשית, אפילו בתוך צורה גברית המוצאת ביטוי חדש לחלוטין.

המשיכו בעבודה הנהדרת. דעו שלעולם אינכם לבד, ונעריך מאוד אם תחדלו לנסות כל כך קשה להיות לבד. תיהנו מהמסע, יקירים. בכבוד גדול ביותר אני מברכת אתכם כך, שכן סוף סוף אתם יכולים לשמוע אותי עכשיו. אנו מזכירים לכם שלוש תזכורות פשוטות: נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד.

אני מרליה. בואו לראותנו מתישהו.

אספבו

הקבוצה

 

*כוכב ניוטרונים: הוא כוכב דחוס שעשוי ברובו מנייטרונים. הוא נוצר כתוצאה מקריסה כבידתית של כוכב שבו הסתיימה שרשרת ההיתוך הגרעיני.

** מו – קיצור של למוריה.

*** משפחת ה-ה  = משפחת ההעצמה.

 **** “רתימת האנרגיה” –  entrainmentמילה שנקבעה ע”י הקבוצה כשם לסמינר, ומדובר בתהליך עבודה עם האנרגיה והכוונתה לאיזון.

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2018 www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!