דצמבר 2017

מבט מלמעלה
אל 20 שנה מעכשיו ואל שוויון הרב-ממדיות

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
וכל חודש משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית). 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה

מאת הקבוצה

משואות האור

דצמבר 2017      הוגש בשידור חי ביום 18.11.2017

 

ברכות יקירים, אני שומר הזמן.

באתי היום על מנת לערוך עמכם מסע. רבים מכם ערכו כבר מסע בזמן בדרכים ייחודיות. למען האמת, אתם אכן נמצאים עתה במסע וקיימת התרגשות רבה בצד הזה של הצעיף בעודנו מתבוננים במשחק שלכם שכולו מתפתח לרמה הבאה. יקירים, מסרנו לכם מידע ביחס לעתיד הפלנטה ארץ ובאשר לעתיד להתרחש במהלך 50 עד 100 השנים הבאות. יחד עם זאת ברצוננו להזכיר לכם שאתם מאוד מופלאים. היום ברצוננו לקחת אתכם למסע קטן, לחלוק עמכם מעט מהדברים היפים המתרחשים, שגם הם קסומים. לידיעתכם, יקירים, אין ממה לפחד. הנשמה השלמה שלכם מכירה את דרכה הביתה ואנו הולכים לעזור לכם להיזכר בכך, אז קחו עמי לרגע נשימה.

שאפו… שחררו הנשימה, ובד בבד שחררו את המתחים של היום. שחררו לרגע את המחשבות. תוכלו לשוב אליהן לאחר המסע, אם כך תרצו. אולם כעת הבה נצא לדרך.

עשרים שנה בעתיד

יקירים, בעוד 20 שנה, יהיה לכם עירוב של אנרגיות ותהיה לכם היכולת לחוות זאת במספר דרכים שונות. והסיבה? משום שתהיה אפשרות לעוד יותר פירוד מאשר יש עתה על פני הפלנטה. פירוד זה יהיה כתוצאה מאידיאלים בסיסיים, כמו – היכן אתם רואים עצמכם ובאיזה אופן יכולים האנושיים להשתנות. כן, זהו אחד מהאתגרים היותר גדולים עתה על פני הפלנטה. אנשים מתקבעים בדרכם ומגנים על הבחירות שלהם בכך שלעלום אינם בוחרים שוב; הראש ננעל ולא מאפשר לראות תמונה רחבה יותר. נספר לכם שבעוד 20 שנה תהיינה אפשרויות רבות לאנשים לבחור דרכים ושבילים שונים. תהיינה דרכים רבות לחשיבה ומערך של יכולות. הבה, אם כן, נספר לכם שקיימים באופק מספר דברים יפהפיים. בצד שלנו של הצעיף, אנו רואים שהדברים מסתדרים עבורכם, דברים שיתכן ואינכם צופים את בואם. הבינו, יקירים, שטכנולוגיות ורעיונות הורדו אל הפלנטה שלכם. אפילו רבים מהפיתוחים והרעיונות הרפואיים שלכם התקבלו בתקשור על ידי מומחי רפואה בצד שלכם של הצעיף. כל הרעיונות באים מאותו מקום, שכן יצירתיות מגיעה מאותו מקום. רבים מכם מכנים זאת “תקשור”, וכך גם אנו מכנים זאת. זו המילה בה בחר השומר להשתמש בעבודתו. כן, הכול מגיע מאותו מקום. על פני כדור הארץ קיימים תקשורים רבים על מנת להביא לכם מידע חשוב ובעל ערך בו כולכם תשתמשו בעתיד הקרוב.

לא עוד סודות

בעוד 20 שנה תהיינה בשימוש צורות רבות של תקשור יומיומי ותזכינה לכבוד והערכה. כן, יהיו כאלה אשר ינסו להשתמש בזאת לרעה לשם רווח אישי. אתם עדים להתעוררות של ‘לא עוד סודות’, וזו ההתפתחות הטבעית שתגרום לאנשים להתחבר יותר מלב אל לב. האנושיים על פני כדור הארץ חווים זאת בכך שסודות רבים מהעבר מתגלים עתה. ראו את האופן בו טורפי המין אינם יכולים יותר לשמור את מעשיהם בסוד, שכן יותר ויותר אנשים מדברים על כך. הגיע הזמן. זו התפתחות טבעית המובילה למקום של “הקץ לסודות על פני כדור הארץ.” כאשר דבר זה יתפתח, המוטיבציה תיראה ביתר בהירות. שימו לב למוטיבציה ובמיוחד לזרימה של הכסף, אשר היה תורם גדול מאוד לחשאיות המאוד נפוצה. בעוד החשאיות תלך ותפחת, בני האדם יתחילו לבטוח בלבם יותר מאשר בראש, בשכל, דבר אשר יפתח אפשרות למידע רב יותר להגיע מהבית.

בעוד עשרים שנה תהיינה לכם מספר טכנולוגיות מרגשות. חלקן הגיעו לכדור הארץ כבר קודם לכן, אך לא יכלו להתקבל בשום דרך. ניקולהטסלה הינו אחד מהמתקשרים הממתינים בצד הזה של הצעיף על מנת להעביר מידע, ורבים מתחילים לשמוע את התקשורים. יהיו שיחשבו שאלה “הרעיונות” שלהם, אך הרוח אינה חשה צורך שיכירו בה, משום שבצד הזה של הצעיף אין אגו. כאשר המקבלים יהיו מוכנים, המידע יינתן בחופשיות. אחד מהרעיונות שתקשור זה מביא עכשיו ידוע בשם “אנרגיה חופשית,” שהינו המדע הידוע העוסק בשאיבת אנרגיה המקיפה והנמצאת עתה סביב כל  אחת ואחד. אנרגיה זו שהורדה תיראה קודם כל בנושא הטכנולוגיה של הסוללות, אבל מהר מאוד תתחיל להתפתח לגילויים גדולים יותר.

נפתחים והולכים תקשורים רבים העובדים בהרמוניה עם כדור הארץ בדרך שונה לחלוטין מזו אליה הייתם רגילים.כפי שכבר אמרנו, דבר זה יכול בהחלט להרחיק את קו הזמן של כדור הארץ ולעזור לאנושות להתפתח. גם לאלה מבניכם בעלי נטייה רוחנית אשר עבדו עם הרוח יותר מאשר רק טכנולוגית, תהיה התקדמות גדולה. הרוח אינה מסווגת מיד לקטגוריות של טכנולוגיה, רפואה או רוחניות. זו פעולה אנושית לחלוטין.

כאשר רעיונות, גישות וטכנולוגיות חדשות יגיעו באמצעות תקשור, יגרום הדבר לשינוי ואתם תראו האטה של דברים רבים שאינם נחוצים יותר. תקשורים חדשים אלה יגרמו לשינוי עבור כלל האנושות. בעוד עשרים שנה יהיו רבים אשר יתנגדו לשינוי וירצו לחזור אל הימים הטובים של פעם.בין עכשיו לאז תצוצנה יותר תיאוריות קונספירציה מאשר אי פעם בעבר. האופן בו האנושיים מקבלים חדשות נשחק, דבר שגרם לשינוי באופן בו קבלו חדשות גם בדרכם בלתי שגרתיות. עשרים שנה בעתיד ימצאו האנושיים דרך לפתור חוסר אמון בכך שיוציאו את הכסף מהמשוואה. בדיוק כמו היום, יהיו רבים אשר ייצמדו בחוזקה לרעיון של קונספירציות גדולות. בין עכשיו לאז יהיה ברור יותר שפחד נוצל על מנת להעביר מידע שגוי, דבר הגורם להרבה מההפרדה על פני כדור הארץ.

בקיאות בהרמוניה של כדור הארץ

אמרנו כבר בעבר שנמצאים עתה בתנועה מספר אירועים שבנקודה זו הם כבר בלתי הפיכים. ברמה הבאה לא צריך יהיה לחוות כל דבר בו אפשר להתמקצע בין עכשיו לאז. ובכן, יקירים, אינכם עוזבים. אתם פשוט משנים צורה ודבר זה יראה בעוד 20 שנה. בעוד 10 שנים לא יהיו יותר ויכוחים או דיונים ביחס למה שאתם מכנים “התחממות גלובאלית,” או באשר לשינויים המתרחשים כבר עכשיו על פני כדור הארץ. לא מדובר רק בהתחממות הגלובאלית; עידן הקרח שיבוא אחר כך יגרום לשינוי אדיר. בעוד עשר שנים מעט מאוד אנשים יתווכחו ביחס לציר הזמן של המשחק על פני כדור הארץ. תקוותנו היא שמידע זה יעזור לעבוד בהרמוניה רבה יותר על מנת להגיע לרמה של מומחיות ביחס לפלנטה.

עוצמה ~ הרמוניה מול כוח

במהלך 20 השנים הבאות תמשיך האנרגיה הנשית לצמוח, ואז מעטים מאוד יטילו ספק בשוויון אנרגיה זו. יחד עם חיבור גדול יותר בין כל האנושות תגיח צורה חדשה של עוצמה. בסופו של דבר תתפוס ההרמוניה את מקום הכוח. וודאי שיהיו מעכבים שיחשבו שהם מנהיגים בדרך כלשהי. הם מאמינים שהם מוכרחים להיצמד לאידיאלים הישנים, ולכן הם יילחמו באופן פעיל בשינוי, עד שיתעייפו. כן, עבור רבים השינוי יהיה קשה. נספר לכם עוד, יקירים, שהתפתחות רוחנית של האנושות יכולה ליצור הזדמנויות רבות להתבונן על הדברים מנקודת מבט רחבה יותר.

שיבה אל גוף האור

בעוד 20 שנה רבים מכם יחזיקובחלקים מגוף האור שלהם ויוכלו לעבוד בתוכם יחד עם הגוף הפיזי. דבר זה יפתח דלתות עבור רבים כך שיוכלו לראות את האפשרויות וההזדמנויות ליצור ביטוי חדש של האנושות. זה יביא תקווה לכל מי שיוכל לזהות שיש שינוי. יהיה פחות צורך במנהיגים ובפוליטיקאים, אשר יקבלו על עצמם מיקוד חדש. לאחר מספר נסיונות עוצמתיים להשליט דיקטטורה, הציבור יראה אותה כפי שהיא, ואז הוא ימנע אותה לפני שתשתרש. שוויון ישוב להיות חשוב. כאשר האנשים יתחילו להיכנס אל גוף האור שלהם, יהיו פחות מחלות; הרמוניה עם כדור הארץ תביא בריאות טובה יותר ואריכות ימים, גם כאשר רק קבוצה קטנה של אנשים תיכנס אל גוף האור שלהם. דבר זה לא יקרה בבת אחת אלא בשלבים, והוא יתעצם על פי מידת יכולת הכלת גוף האור. זה לא רק אומר להביא אור אל תוך הגוף, אלא גם להרעיף אור ולהיות מסוגלים לשקף אותו בדרכים שונות. דבר זה מתחיל לקרות לרבים מכם, אפילו היום.

כאשר זה יתחיל להתרחש, תהיה לכם נטייה לעצור בעד אורכם. תראו את ההשפעה שיש לו על אנשים אחרים ובאופן ממשי תנסו להסתיר אותו, וזו תגובה טבעית של האנושיים. אולם, בעוד 20 שנה תוכלו להתחיל להלך ביותר מודעות באור זה מכיוון שבאותו זמן יהיה זה נפוץ שהאנשים מתחילים להלך בתוך רמות שונות בתוך גוף האור שלהם. זה באמת יוכל להתחיל ליצור ממד חדש לחלוטין, ואז תתחילו להמציא את המשחק החדש  ותחליטו באיזה אופן לשחק אותו. תתחילו להיכנס אליו בדרך מאוד דומה לזו שעשיתם על פני כדור הארץ. הייתם כאן קודם לכן, גם כאשר כדור הארץ היה בתהליך של התהוות. כן, היה זה כדור חם ששט לו בחלל בעודו מתחיל להתקרר ולעטות דחיסות . הייתם שם לא בגוף פיזי, אלא בגופים של אור. הייתם שם כיצורים אתריים, ואתם מתייחסים אליהם לעתים כמלאכים או כאל רוחות רפאים. למרות שיש לכם תיאורים רבים עבורם, למעשה אלה גופים של אור והם יכולים לאחסן את הרוח בדרכים שונות. הם יכולים להחזיר אתכם הביתה בעודכם עדיין נפרדים ומחשקים א המשחק.

טכנולוגיות והתפתחות רוחנית

כפי שציינו קודם לכן, הטכנולוגיה שלכם מתקדמת גם היא. מה שהיה חלום עד כה – יישוב מרס  – יהיה אחת מאותן טכנולוגיות מתקדמות. תתחילו גם לגלות מקומות אחרים ביקום. מיד תתחילו להבין שישנן עוד פלנטות רבות היכולות לתמוך בחיים בדרך כלשהי. עבודה עם הטכנולוגיות תאפשר לכם להגיע לשם ואפילו לחיות שם. אולם זה לא החלק החשוב מכולם, זה רק אחד מהדברים המרגשים שתגלו כאשר הטכנולוגיה שלכם תתאים עצמה לרוחניות. במהלך 20 השנים הבאות תהיה התעוררות רוחנית משמעותית ותנועה רוחנית זו תפתח דלתות לצמיחה של ההתקדמות הטכנולוגית. שני אלמנטים אלה קשורים זה לזה. פעמים רבות הורדו טכנולוגיות באמצעות תקשורים, אולם הן לא תפשו. טכנולוגיות אלה לא יכלו להשתרש או לצמוח משום שההתפתחות הרוחנית לא היתה גבוהה מספיק על מנת לתמוך בהן.

בערך בעוד 20 שנה מהיום ההתפתחות הרוחנית שלכם תפתח דלתות לחלק מהטכנולוגיות. דבר זה יעבוד בהרמוניה עם הפלנטה ויעזור לה במעבר הטבעי שלה. האם זה אומר שכולם יהיו בראש אחד באותו זמן? לא, יקירים, כרגע זה לא נראה כך. לאנושיים יש אתגר: הם תומכים בהחלטות שהם מקבלים, ואין זה משנה אילו הוכחות סותרות נמצאות ממש מולם. האנושיים לומדים שיעורים אלה ממש עתה. השנים הקרובות תהיינה סוערות ומלאות בשיעורים אלה. תמיד יהיה מישהו שיחליט להישאר מאחור ולהיצמד לדרך הישנה. אנו מבקשים מכם לא לשפוט אותו, פשוט שחררו אותו באהבה. התקדמו בדרככם, שכן אתם תפתחו דלתות עבור רבים. יש לכם את היכולת ליצור דרך הביתה ואפילו אל המשחק החדש, אותו אתם מתחילים עתה לפתח.

מה אם הייתם מסוגלים ליצור משחק חדש לחלוטין בו הרוח תוכל להעמיד פנים שהיא נפרדת מהכול? טוב, למעשה זו היתה מטרת המשחק הנוכחי. כאשר אתם נמצאים בבית באחדות המודעות, אתם חלק מהכול. אתם חשים בכול ובכולם; באופן טבעי אתם נמצאים באיזון. זה מרגש למדי כאשר אתם רואים את הדברים מנקודת המבט שלנו. ישנן בדיחות פנימיות שכולכם תתחילו למצוא בהן הומור, ואנו מקווים שאתם יכולים לצחוק על עצמכם. שחקו משחק זה של העמדת פני בני אנוש בדרך שונה. הבינו כמה אתם דומים, וכמה אתם חלק מהכול. וכך, כאשר אתם משחקים את משחק העמדת הפנים שאתם נפרדים אתם עוזבים את הזכרון, את הרוח. ואז הרוח נכנסת שוב לגוף ואתם רואים עצמכם כבני אנוש, נפרדים זה מזה. זה דבר מרגש שכן הוא מאפשר לכל הנשמות, מה שאתם מכנים אלים, להתפתח ולהפוך להיות מודעים לעצמכם בגוף פיזי. למרות שזה נראה שאתם חשים נפרדים מהכול, כאשר אתם מחוברים אינכם יכולים לראות את עצמכם. זה הדבר היחידי שהאל אינו יכול לעשות; האל אינו יכול לראות את ההשתקפות של עצמו. אז הנה אתם כאן, מעמידים פנים שאתם נפרדים ונמצאים בגוף פיזי. כאשר נולדתם ידעתם מי אתם, ואז למעשה היה עליכם לשכוח את האני האמתי. למדתם כיצד לשחק את המשחק של להיות נפרדים. למעשה רבים למדו את המשחק מהוריהם, לעתים תכופות למדו את אשר עבר מדור לדור. ניתן לראות זאת בא לידי ביטוי עתה בפוליטיקה.

זוהי דרך חדשה של העמדת פנים שהנכם בני אנוש, משום שעתה המשחק מגיע לסיכום. אתם תיכנסו למשחק חדש. איך הולך משחק זה להיראות? היכן הולכים לשחק אותו? אילו מציאויות ממדיות תהיינה נוכחות? יקירים, איננו יכולים לספר לכם, משום שעדיין לא החלטתם את התוצאות האלה.

בעוד עשרים שנה

כן, הקסם החל. בעוד עשרים שנה יהיה איזון בין צפיפות לאור. יש לכם ברירה היכן ברצונכם להיות. אולם עשרים שנה מהיום תתחילו לבנות את המשחק החדש. אתם יכולים להתחיל היום בכך שתפרשו פוטנציאלים וחלומות. הסתכלו לאחור על הדברים שהתרחשו על פני הפלנטה במהלך מספר מיליוני השנים האחרונות כאשר עשיתם זאת. תתחילו לפתח רעיונות חדשים, להחליט על משימות, ולהקים גבולות חדשים על מנת שלא תחוו את אותן מלכודות שחוויתם בעבר. תהיינה לאנושות הזדמנויות חדשות, ואז, בנקודה מסוימת, תתחילו משחק חדש לחלוטין. לא, הוא לא צריך להתחיל עם יצור קטן הזוחל החוצה מהים, למרות שבכל מקרה זה לא בדיוק מה שעשיתם. במקום זאת, תוכלו ליצור משהו קסום שיוכל להביא ביחד מקומות רבים ושונים ביקום כולו, אשר בהם משַחקים מִשחקים דומים מאוד לזה שלכם. אתם ערים כבר לעובדה שאינכם התרבות בעלת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ביקום. יחד עם זאת אתם קידמתם את מחוג השעון רחוק יותר מכולם. ישנם כאלה היודעים כיצד לנסוע בזמן בעודם משתמשים במטריצה ישרת זווית. אנו נתחיל לעבוד עם זה ונזרע עתה מספר זרעים בנושא זה.

העתיד מזהיר – חכו עד שתראו את אשר מגיע!

יקירים, העתיד מזהיר הרבה יותר מאשר אתם מדמיינים. ברצוננו לחלוק זאת עמכם ולספר לכם שלא עשיתם שום דבר שגוי. רק המתינו וראו את אשר יגיע בעוד 20 שנה! קסם והתרגשות יהיו באוויר, ושינויים רבים יתרחשו. כן, תהיינה גם טכנולוגיות רבות אשר תעזורנה לחולל מעברים אלה ואשר תעזורנה גם לאיזון כדור הארץ. תהיו מסוגלים לשלוט בדברים רבים אפילו לפני שתתחילו את המשחק החדש. אני שומר הזמן ואני יכול לספר לכם שהזמן הינו מעגלי. יש לכם נטייה לחזור על דברים שוב ושוב, גם בעודכם משחקים את המשחק של העמדת פנים של בני אנוש. אינכם צריכים לחזור שוב על המשחק הבא וזו אפשרות שמאוד מרגשת אותנו לראות. יקירים, אנו כל כך גאים בכם. רבים מכם נסעו בזמן על מנת שיהיו כאן ממש עתה. למרות שיתכן ואינכם יודעים זאת, אתם מחזיקים מפתחות קריטיים רבים הקשורים למעבר הזה. אנו מאוד גאים בכם על כך שאתם מקשיבים לעצמכם, ועל כך שאתם משחקים את המשחק של העמדת פנים שהנכם בני אנוש ושאתם יודעים שאתם קודם כל נשמות, לא רק בועה של ביולוגיה. המשיכו בעבודה הנהדרת, חברים יקרים. ומעל לכל, אל תשכחו ליהנות מהמסע.

כבוד גדול ביותר הוא לנו לברככם ולבקשכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד.

אני שומר הזמן.

אספבו

***********

אמור מתאהב

ברכות יקירים.

אני שומר הזמן ובאתי לקחת אתכם לרמה הבאה של הסיפורים על אמור. זמנים קסומים אלה על פני הפלנטה, לא חזרו על עצמם מאז. עתה אתם מתקרבים לכך מאוד. אני מזכיר לכם שבמהלך אותם ימים בלמוריה, בזמנו של אמור, היה לכם קשר עמוק זה עם זה באמצעות הלב. יכולתם לחוש בדברים שמעולם לא חשבתם שתחושו, אפילו בעולם של היום. היתה לכם יכולת אמפתית לחלוק ולאזן אנרגיה באופן אינטואיטיבי, והיום אני לוקח אתכם לחוויה שאמור חווה כאשר התאהב בפעם הראשונה.

בנקודה זו נמצא אמור בשנת חייו השבע עשרה, והוא חווה רבות בחייו. הוא הלך למה שאתם קוראים קונצרט, אלא שבאותם הימים הקונצרטים היו שונים לחלוטין. לא היתה להם מוזיקה חשמלית כפי שיש היום. בגדול, הם היו מביאים את כלי הנגינה שלהם ואת קולם למה שאתם מכנים תזמורת, או קבוצה של אנשים אשר עובדים יחדיו על בסיס קבוע על מנת ליצור מוזיקה, בדומה מאוד לנעשה היום. בתחילת הקונצרטים האלה הם היו מנגנים מוזיקה עליה התאמנו ושלטו בה. יחד עם זאת בלמוריה היה חיבור של הלב ובקונצרטים אלה קרה משהו קסום. לאחר שהשמיעו מספר שירים, האנשים הוזמנו לבמה להצטרף אליהם. זה דמה יותר למשהו פתוח בו האנשים יכלו להצטרף ולחלוק הרמוניות. [מהמילה הרמוניה – חמדה]החלק המעניין הוא, שלא כל אחד יכול היה להתהרמן עם המוזיקה המנוגנת, והיופי היה שהם חשו ש-או שהם יכולים להגיע להרמוניה או שהם ירדו מהבמה וחיכו ללילה אחר, לקבוצת נגנים אחרת, או לסדרה שונה של שירים עמם יכלו להתהרמן. מספר אנשים עלו והיו לחלק מיצירת המוזיקה וזה היה דבר מרגש לראותו. הם לא הצטרכו להריע, או לבוז, או כל דבר אחר מסוג זה על מנת להראות את הערכתם, משום שהיו להם לבבות פתוחים ומחוברים. הלבבות של הלמוריאנים היו תמיד מחוברים זה לזה ודבר זה גרם להתרחשות מאוד מעניינת. בעוד אמור מתבונן במנגנים הוא חשב: “הו, הלילה אני עשוי לעלות גם. אני מאוד ניהנה מהקצב ומהמוזיקה שהם מנגנים. הלילה אני באמת יכול לעלות ולעשות זאת.” הוא הסתכל סביבו וראה מישהו מתבונן בו. כן, זו היתה נערה. כן, היא היתה יפה מאוד, והיא משכה אליה הרבה אנרגיה באותו לילה. היא שיחקה מחבואים עם אמור, מסתכלת עליו ואז מפנה ממנו את מבטה. ואז היא החזירה את מבטה, וכאשר אמור החזיר לה מבט היא חייכה. באותו רגע ראה אמור את נשמתה, את הרוח שלה, ובאותו רגע שניהם חשו שהם מאוד מאוהבים. במהירות כזו.

אמור רצה לעלות ולבטא עצמו בפתיחה על מנת שיוכל להוציא מעט מהאנרגיה שחש ולהכניס לתחושה מוזיקה. רגע לפני שהחל לעלות, קרה משהו. הוא התבונן וראה שמישהו אחר מחבק את הנערה. ליבו של אמור שקע ולרגע הוא השתגע. למשך רגע הוא חש עצמו מאוהב, ואז הכול נמוג. בלמוריה לא תמיד שיחקו האנשים את משחק הזוגות כפי שאתם משחקים אותו כאן היום, שכן אותם לבבות פתוחים ידעו שאהבה היא אהבה היא אהבה, ורק משום שמישהו מאוהב במישהו אחר אין זה מבטל את האהבה שהאדם חש. כל הורה יודע זאת; הוא יודע שהוא יכול לאהוב ילדים רבים והאחד אינו לוקח מהאהבה אל האחר.

אמור היה מתוסכל ובאותו לילה הוא לא עלה על הבמה; הוא לא הצטרף לקבוצת המנגנים. הערב המשיך ולבסוף הסתיים במה שאתם מכנים היום מעגל תיפוף, דבר שהיה נפוץ מאוד באותו סוג של קונצרטים. הם הפכו ממש למקצבים, שכן אנשים רבים התהרמנו עם קצב. באותו לילה אמור לא תפס את מקומו על הבמה. הוא הסתכל וציפה שהנערה תסתובב שוב ותיצור עמו קשר עין, אך היא לא עשתה זאת. מאוד הטריד את אמור למצוא עצמו בכזו אי-ודאות. ביום שלמחרת הוא החל להסתובב במעגלים, עדיין מוטרד מהחוויה של הלילה הקודם. הוא לא היה בטוח מה לחשוב באותו רגע. ליבו היה פתוח לחלוטין ולפתע הוא נסגר. באותו זמן היו סביבו מספר חברים. אחת מהם היתה גברת צעירה עמה גדל. שמה היה סרו Saroo. היא דברה עמו באותו יום ואמרה: “אמור, מה קרה? מה הבעיה? אתה נראה מוטרד מאוד. משהו סגר את לבך. מה זה?” אמור התעלם לחלוטין משאלותיה משום שהוא לא רצה להיראות לפניה חלש, למרות שגדל עימה. הם היום חברים טובים, ובאותו יום היו עמם מספר חברים נוספים. במשך פרק זמן לא הצליח אמור לשוחח על כך עם איש מחבריו, כולל לא עם סרו. הוא התהלך חציו בתוך גופו וחציו מחוצה לו. לבסוף סרו תפסה אותו לבד והתעקשה: “אמור, אני בטוחה שאני יכולה לראות שמשהו ממש לא בסדר; מה זה? מה קורה אתך? מה מטריד אותך?” הוא החליט לנסות ולבטא את הדברים במלים, לנסות להשתמש במלים לרגשותיו ולהסביר לה מה התרחש.

הוא החליט שאינו יכול להסתיר זאת יותר ודמעות נוצרו בעיניו. למשך זמן קצר היא הפכה להיות האוזן הקשבת לה נדקק, והיא הקשיבה. ברגע מסוים סרו החלה לצחוק מעט משום שגם לה אירע דבר כזה והיא ידעה בדיוק איך זה מרגיש. ואז היא אמרה משהו שברור שהיה תקשור ושהגיע מלמעלה, דבר שעזר לאמור להתקרקע ולעזור לו לראות את הדברים נכוחה. היא אמרה: “אמור, כאשר נדלקת, כאשר חשת שהיא מתבונת ברוח שלך ואותן שתי נשמות ראו זו את זו, נכון שזה היה קסום?” אמור ענה: “כן, אך מאוחר יותר הדבר נלקח…” והיא ענתה: “לא, זה מעולם לא נלקח. הרגע האחד שהיה לשניכם היה מיוחד מאוד. אל תאבד זאת בגלל התכנון שלך לאן שרצית שהדברים ילכו. פשוט תיהנה מאותו רגע שהיה לך, ואשר בו אתה ראית את נשמתה והיא ראתה את זו שלך.” ואז היא תקשרה עוד ואמרה: “אתה יודע אמור שהיא חכתה שתעלה על הבמה על מנת שתוכל להתבונן בך שוב?” לפתע הכול נראה מעט יותר הגיוני והוא חדל להיות כה מחובר לתחושת האהבה ולאותו חיבור. הוא עדיין היה מתוסכל למדי מהחוויה, משום שרק לרגע חטוף היו שתי נשמות שראו זו את זו בבהירות רבה מאוד. הדמיון שלו החל להתפרע והוא דמיין עצמו 10 – 20 שנה מאוחר יותר עם אותה נערה והעתיד שיכול היה להיות להם יחד והוא נצמד לזה בעוד שלמעשה, זה היה רק רגע חטוף בו הם יכלו לראות זה את נשמתו של זו בבהירות כה רבה בה הם יכלו לראות את היופי הפנימי.

סרו הצליחה לנחם אותו באותו יום ואפילו הרשתה לו להניח את ראשו בחיקה לרגע בעודה מלטפת את ראשו, דבר שאמור לא עשה לעתים תכופות. הוא תמיד העמיד פנים של גבר בעל קול חזק ובעל אנרגיה הדומה מאוד לאנרגיה של הילדים של היום, אולם באותו יום הוא אפשר לעצמו להיות פתוח מעט. חכמתה והתקשור שהיא העבירה לו באמצעות ליבה עזרו לו למצוא הגיון במה שהתרחש, וכן גרם לכך שיהיה ביניהם חיבור יותר טוב. לא עבר זמן רב עד שאמור החל ממש להירגע. הוא יצא מהקונכייה של עצמו ואפשר לאור לזרוח במלואו. הוא שכב שם כשראשו בחיקהבעודו ניהנה מהזמן המשותף שלהם בלי קשר למקום בו הם היו או למתרחש סביבם. ברגע מסוים הוא הסתכל אל סרו ובאותו רגע, הם ראו זה את נשמתה של זו וזה הפך להיות דבר קסום משום שזו היתה הפעם הראשונה בה ראה את חברת הילדות שלו – את אותה חברה עמה גדל, כעוד נשמה. ובאותו רגע התאהבו השניים בדרך שונה לחלוטין והוא ניסה לא להיצמד לכך בכל דרך שהיא. הוא דאג שמא יאבד את חברתו הטובה ביותר, את הקשר שתמיד היה לו עמה, אך דבר זה לא התרחש. השניים נהנו מהזמן המשותף שלהם ומהאנרגיה שהם ראו זה בנשמה של זה באותו יום. יקירים, זה מה שקורה כאשר אתם יכולים לוותר על כל השטויות, על כל מערכות האמונה וכל הציפיות. כאשר אתם מצליחים לעבור מעבר לכל אותם דברים ולראות את נשמת האדם ומי שהוא באמת באותו רגע, אתם מתאהבים. אמור הודה לסרו כאשר נסע הביתה, אך לפני שהיא אפשרה לו לנסוע היא הסתכלה עמוק בעיניו ואמרה: “אילו רק יכולת לראות את האדם שאני רואה בך אמור, לעולם לא היית מפקפק בעצמך שוב.”

למרות שהם לא עשו הרבה ביחס לכך, בדרכים שונות הם התקרבו מעט באותו יום. עדיין היה ריחוק קל ביניהם ובמערכת היחסים שלהם כאילו שהם פחדו להתקשר יותר מדי ובכך לשנות את מערכת היחסים אותה בנו מאז ילדותם. הם בנו את כל מערכת היחסים וחברותם על בסיס של חברות – על משחק ביחד ביער, לעתים להתלכלך ולשחק יחד בבוץ  ודברים מסוג זה שילדים נוהגים לעשות. לפתע החל אמור לראות את סרו בדרך שונה לחלוטין ולאור העובדה שהיא יכלה להביע את חכמתה המדהימה, היא עזרה לו לקרקע את האנרגיה שלו בדרך שונה לחלוטין. אמור אהב את מי שהיה מעט יותר כאשר היא היתה בסביבה. הוא אהב לראות עצמו דרך עיניה. באותו יום חברותם השתנתה. ולמרות שבאותו זמן היא לא הפכה להיות מערכת יחסים רשמית, המחשבה שהיתה להם זה על זו השתנתה והם התקרבו יותר אל אנרגיית הלב אותה הם חלקו.

כשבוע מאוחר יותר החליט אמור לשוב אל אזור הקונצרטים שנערכו בשדות הפתוחים. הוא לקח את כלי הנגינה האהוב עליו עמו יכול היה להשתתף, אם כך יחוש. כאשר הוא שמע את המוזיקה באותו לילה, עבר אמור תהליך של ריקוד ואפשור למוזיקה לזרום דרכו. מהר מאוד הוא ראה אנשים העולים לבמה עם התזמורת. באותו לילה התזמורת לא התאמצהיותר מדי להשמיע צלילים מושלמים. הם יותר התעניינו בהרמוניות ובכיף. באותם ימים במו, זו היתה המסורת. לאחר פרק זמן בחר אמור לחוש את המוזיקה עמה הדהד והחליט לקחת את כלי הנגינה שלו ולהוסיף את חלקו למוזיקה. הוא אפילו הצליח להוסיף את קולו יחד עם השימוש בכלי הנגינה. מהר מאוד הוא גילה שהוא הגיע למרכז הבמה. מנקודה זו הוא תהה האם יראה שוב את אותה נערה, האם היא נוהגת להגיע לשם והאם זרועו של מישהו תחבק אותה. אך הוא לא היה מחובר לכך.

לא ארך זמן עד שהוא ראה אותה עומדת לבד. אמור חייך אליה והיא חייכה בחזרה. בדיוק אז הסתובב אמור וראה את פניה היפות והמחייכות של סרו. היא קרנה מגאווה כאשר התבוננה באמור בעודו עומד במרכז ומנגן. הפנימיות של אמור הוארה. באותו לילה הוא לא הסתכל שוב אל אותה נערה. הוא לא יכול היה להתיק את עיניו מסרו ושניהם התבוננו עמוקות זו בנשמתו של זה. באותו רגע זה היהקסום. המוזיקה של אמור הפכה להיות מלאת חיים מאוד והיה קטע שהוא אפילו הוביל את הנגינה ולבו שר באמצעות כלי הנגינה בעודו חווה אהבה ישירות מהבית. אמור שב הביתה וניהנה מהשלווה של כל מה שהיה. הוא ידע שלמחרת יראה את סרו והוא השתוקק לכך.

יקירים, זה הדבר המתרחש על פני כדור הארץ. באמת כאשר אתם פוקחים עיניים ורואים את תוך הנשמה של מישהו בעודו משחק ואתם יכולים להתהרמן אתו בדרך כלשהי, הטביעו אותו באהבתכם. זה דבר קסום מאוד, והוא באמת מוביל לאנרגיות שלכם בדרך חדשה לחלוטין. באותו יום הכול היה טוב במו [מו = קיצור ללמוריה].

בכבוד גדול ביותר אני מברך אתכם בדרך זו. לעזור לכם להיזכר בזמנים היפהפייה ביחד ולעזור לכם להיזכר בימים של מו.

אספבו, יקירים, אני שומר הזמן.

*************

שוויון הנשמות

ברכות יקירים, אני אם.

הצטרפתי אליכם על מנת להסביר לכם מעט מהאתגרים הרווחים עתה על פני הפלנטה שלכם. האנושיים נאבקים עם רעיונות והתפתחות. כקולקטיב אתם מחליטים בנושאים קריטיים בחשיבותם. אתם מנסים למצוא הרמוניות במקומות בהם מצאתם אתגרים רבים ודיסהרמוניה. הבה, אם כן, נסביר לכם משהו שעשוי לעזור לכם להבין מעט יותר את המתרחש. רבים מהאתגרים אותם אתם חווים על פני הפלנטה שלכם היום קשורים באמונה האנושית בחוסר שוויון בין הגזעים. אתם הופכים להיות מאוד ערים לחוסר השוויון בין המינים, ואתם מנסים לתקן על ימין ועל שמאל. מרליה גאה מאוד במתרחש, וכך גם אנו. בעוד הכוח הנקבי מתעורר, אתם בוחרים בכללים חדשים ביחס לאופן בו תשחקו את המשחק הזה, מה ניתן יהיה לסבול ומה לא. יחד עם זאת המעבר קשה למדי, משום שעל רבים לעשות שינויים מאוד במפתיע. פניות לימין ולשמאל מתרחשות במהירות רבה, אך האמינו שאתם מוכנים לכך. אתם עובדים עתה עם זה, שכן הקולקטיב התעורר. האנרגיה הנשית מתעוררת עתה במהירות רבה, בעוד האנושיים עדים לעוצמה לעומת כוח. מציאת הרמוניה במקום כוח הינו היבט נשי של כל דבר, ואנו מאוד גאים בכם על האופן בו אתם עובדים עם זה. הבה נסביר לכם עתה היכן נמצאים חלק מהאתגרים, במיוחד היכן נמצאות חלק ממערכות האמונה המגבילות.

כאשר האנושיים מתבוננים זה בזה, הם אינם יכולים שלא לשפוט זה את זה בדרך כלשהי. “האם אני טובה כמוהם? האם אני עושה את אותם דברים באותו אופן שבו הם עושים זאת? האם אני בדרך הנכונה?” יקירים, אתם שופטים בכך שאתם משווים עצמכם לאחרים. אולם זוהי הדרך הישנה של הממד השלישי של עשיית הדברים. עתה, כאשר אתם נמצאים בבירור בממד החמישי, זה לא יעבוד באותו אופן. אולם אותן מערכות אמונה נפוצות מאוד על פני כדור הארץ, כמו האמונה שגזע אחד שונה מגזע אחר. דבר זה מאתגר, שכן אם אתם מסתכלים רק על הנתונים הפיזיים, כל אדם נראה שונה. ואולי אדם אחד יכול לעשות דברים שאדם אחר איננו יכול, האם כאנשים אתם שווים? לא, אתם לא. למעשה ניתן לומר שנשים יכולות לעשות דברים מסוימים שהגברים אינכם יכולים – חכו עד שגברים ינסו ללדת ותראו למה אני מתכוון. למרות שאינכם שווים כאנשים, אתם שווים כנשמות. למרות שהגעתם לגלגול חיים לכאן להיבט מסוים אחד וכדי ללמוד רעיונות מסוימים, אין זה אומר שהאחר אינו טוב כמוכם או שהוא שוגה. עם זה האנושות מתמודדת עתה. לא מזמן התחלתם לעשות שינויים משמעותיים על פני הפלנטה. כן, יש הבדל, אולם איכשהו אתם תמיד חושבים שאחד טוב יותר מהאחר. יקירים, אנו כמעט צוחקים על כך, שכן למעשה אתם שופטים את עצמכם. הבה נסביר.

מערכות אמונה[Belief Systems] הינן BS

רב ממדיות הינו דבר פשוט מאוד. אור לבן מגיע מהבית ונוחת על פני הפלנטה של חוסר המושלמות, ואז מתחלק לצבעים שונים. הצבע הלבן שהינו הצבע המושלם מהבית אינו יכול להתקיים על פני כדור הארץ, משום ששום דבר מושלם אינו יכול להתקיים כאן. יקירים, אתם חיים על גבי פלנטה של חוסר מושלמות. וכך האור הלבן פוגע במרכז הקריסטל. קריסטל זה מחלק את האור לקרני אור יפהפיות שהן גם מעט בלתי מושלמות, וזה המקום בו אתם מקבלים את הצבעים והיופי. זה המקום בו יוצאים האדומים, הצהובים והכחולים, כולם בחוסר מושלמות מושלם של אור. יש  לכם כ- 11 מהם והממד ה- 12 הינו האני הגבוה אשר במרכז. הקריסטל מחלק לאותן קרניים יפהפיות, כאשר כל אחת מחוברת לבית באמצעות האני הגבוה. אתם מחוברים גם להוויות האחרות, לאני’ים האחרים שלכם; אלה הם החלקים האחרים של עצמכם באמצעות אותו אני גבוה. דבר זה הופך להיות ברור מאוד, וזו הסיבה לכך שתחיית האמונה באי השוויון בין הגזעים מתרחשת עתה על פני כדור הארץ. יקירים, למרות שלא מדברים בקול על אמונות אלה, הן נמצאות בשורש פעולות רבות הנעשות על פני הפלנטה. אם תוכלו להבין זאת, תגלו מה נמצא מאחורי זה. תגלו שכמעט לכל אחד יש מערכות אמונה, דברים שלמדו ושנחשבו כנכונים או שגויים. זכרו, אלה הם דברים שבני אדם לימדו, לא הרוח. אין רוח מהבית שיודעת לשנוא; אף אחד לא לומד בבית כיצד לשפוט זה את זה. דברים אלה נלמדים כאן, בתוך בועת הביולוגיה, בדחיסות שאתם נושאים ואשר מפרידה אתכם זה מזה. שנאה, נפרדות ואי שוויון נלמדים רק על פני כדור הארץ, ורוב הזמן מלמדים זאת את הילדים. לעתים אלה מערכות אמונה העוברות עם הדורות, מועברות מדור לדור. זה קורה באותה דרך שהתעללות יכולה לעבור מדור לדור, שוב ושוב. הזמן מעגלי, ולכן בסופו של דבר הכול חוזר על עצמו. החדשות הטובות הן, שצריך רק אדם אחד בשרשרת שישנה את הכול. דומה לאדם שההתעללות בו הועברה מדור לדור, וצריך רק אחד שישבור את הדפוס. כאשר מישהו משנה את מערכת האמונה שלו, הריפוי הולך לשני הכיוונים על ציר הזמן: קדימה ואחורה. למעשה אתם מרפאים את המתעללים גם אם הם היו מספר דורות קודם לכן; אתם מרפאים את ילדיכם בכך שאינכם מביאים זאת לחייהם.

התבוננות רב-ממדית

רבות ממערכות אמונה אלה מחזיקות את האנושות תקועה בממד השלישי. זה מעניין, שכן אין ספק שעברתם אל הממד החמישי, אבל אתם עדיין מנסים להשתמש באמונות הישנות והמגבילות של הממד השלישי. דבר זה מונע מתנועה הרמונית של הכול. ולהלן הקטע המעניין. אנחנו מדברים על מערכות אמונה העוסקות בחוסר שוויון של הגזעים, בעודכם חושבים שגזע אחד טוב יותר בדרך כלשהי מגזע אחר. מדהים אותנו לראות שישנם אנשים אשר ממש חשים שאמונה זו מושרשת בהם, זו כמעט ידיעה בלבם שזו אמת. אולם עבורנו זו כמעט בדיחה, משום שהנה מה שבאמת מתרחש: כאשר מגיע מהבית אור לבן הוא פוגע בקריסטל היפהפה, הוא מתחלק לקרניים של חוסר המושלמות. בצד הזה אתם גזע אחד, ובצד השני אתם גזע אחר. בצד הזה פיתחתם מערכת אמונה בה אתם משתייכים לדת אחת, ושם אתם משתייכים לדת אחרת. בצד הזה אתם גזע שונה לחלוטין. בממד אחד אתם גזענים; בממד אחר אתם משתייכים לאותו גזע. המעניין הוא, שאותם אנשים אשר ממש תקועים במערכות אמונה אלה, כמו חוסר שוויון גזעי, הם בדרך כללבעלי מגוון של גזעים בתוך החוויה האישית שלהם של הרב-ממדיות.

זהו משהו שכולם מתחילים להתמודד עמו, מנסים להגיע לקונצנזוס של בהירות. גזענות חבויה שכיחה עתה על פני כדור הארץ. באופן דומה קיימות אמונות חבויות באשר לכך שקיימים רק שני מינים, כמו גם חוסר שוויון מיני. מערכות אמונה אלה נמצאות עתה בבחינה והערכה קולקטיבית חדשה. האנושיים מתחילים להבין שיש יותר מאשר שני מינים. זכרו, האנושיים הם קודם כל נשמות. עתה, כאשר הם עוברים לחוויה של גופי אור, אותן אמונות ישנות [BS] לא תתאמנה לממד החמישי.

דעו שכאשר אתם רואים דעות קדומות של מישהו, הדבר נובע משום שבדרך כלל יש לו חוויות רבות דומות ברב-ממדיות האישית שלו. החדשות הטובות הן, שבמהלך הזמן הקירות בין הממדים הולכים ומתפוגגים. אפילו עתה מתחילים האנושיים לחוש רגשות דרך הקירות הממדיים, במיוחד אלה מכם בעלי ההזדהות הרגשית. אתם מתחילים להרגיש רגשות שאינם שלכם ואתם אפילו עלולים לאבד זכרונות שאינם באמת שלכם. מעניין הדבר כיצד אתם מודדים עצמכם, אך דעו שאתם נמצאים על פני דרך יפהפייה של הרמוניה של הנשמה. של הרוח. הנשמה שבפנים היא זו ששווה לחלוטין בכל אחד מכם; זהו החלק המושלם שבכם. אם אתם יכולים להתחיל לראות עצמכם כנשמה, כרוח, ולהתחיל להתנהג בהתאם, אין ספק שבצעדכם הבא תיכנסו לזה. זה מה שעומד לפני האנושות.

חכו עד שתראו את אשר מגיע

יקירים, אמרנו זאת פעמים רבות, חכו עד שתראו את אשר מגיע, שכן זה פשוט קסום. כאשר תהיו מסוגלים לשאת יותר אור, תהיה לכל האנושיים הזדמנות לחיות חיים נטולי אתגרים, מערכות אמונה, וכאבים של הגוף הדחוס. אם תרצו, תוכלו אפילו להעמיד פנים של נפרדים מהכלל ותוכלו לחוות הרמוניה. כן, זה יהיה דומה מאוד לימים בהם נהגתם לחוות, למשך פרק זמן קצר, שלמוריה היתה על פני הפלנטה.

רבים מכם זוכרים אמיתות אותן אתם יכולים לחלוק עם האחרים ולעזור להם להתחיל לשקול מחדש את מערכות האמונה שלהם. יקירים, לעתים, כאשר אתם נמצאים במרחב שקט לפני שאתם הולכים לישון, או כאשר אתם מתעוררים בבוקר, התחברו עם חלק מאותם חלקים של האני הגבוה שלכם. העזו להתחבר עם האני האחרים שלכםאשר יכולים לעזורלהביא חזרה אתהשלמות כאחד. דבר זהיעזור לכולם על פני כדור הארץ. קחו את הצעדים הבאים  לקראת מהשמגיע והיכן אתם עושים את המהלכים האלה.

אתם הוויות מפוארות, כל אחת ואחד מכם. אתם מחזיקים באור בדרכים שאיננו יכולים להראותן לכם עד אשר תשובו הביתה. הקסם נמצא ממש לפניכם. תיהנו מהמסע. העזו לצחוק. העזו לשחק את המשחק של העמדת פנים שהנכם בני אנוש ודעו שכל מה שאתם עושים בחייכם נלקח גם בממדים האחרים שלכם. אינכם מפספסים דבר. אנו רואים בכם הוויות מושלמות ואתם תתחילו להיזכר בזאת מדי יום. יקירים, תיהנו מהמסע; דעו שאתם קסומים. אנו נמצאים כאן לא על מנת ללמדכם אלא רק כדי לעזור לכם להיזכר ברוממותכם ובשלמות אותה הסתרתם מעצמכם על מנת לשחק את המשחק.

בכבוד גדול ביותר אני מברך אתכם בדרכים אלה ומתבונן באנושות בעודה גדלה. אנו עוזבים אתכם עם שלוש תזכורות פשוטות. נהגו זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם ושחקו היטב את המשחק יחדיו, יקירים.

אני Em ואני אוהב אתכם.

אספבו,

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2017 www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל- www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!